Περιοχή κατοικίας

Καλά, μας έπεισες… :bleh:

Δίπλα στο γήπεδο της Ν. Φιλαδέλφειας μένει… :wink:

Όντως μένει πάρα πολύ κοντά μου…:lol: Δεν την έχω δει αλλά μου το έχουν πει! (και δεν το έχω δει :smiley: )
Μία φορά ήμουν στην τράπεζα και ήταν ένας που έβριζε γιατί εξυπηρέτησαν πριν από αυτόν έναν που είναι σε ένα μεσημεριανό. Οπότε έλεγε δυνατά: “Που να δείτε τις προάλλες στην Πειραιώς που μπήκε η Καλομοίρα και όλες οι γριές που ήταν μέσα έγινα χαλί να τις πατήσει και φώναζαν “Πέρνα Καλομοιράκι!””…ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

#-o :lol: Κάνετε και παρέα μήπως?:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Ωχχχ!! Αυτό ήταν προσβολή πιστεύω…:-k :lol:

Aν τα παίρναμε όλα σοβαρά και τοις μετρητοίς εδώ μέσα θα το χαμε κλείσει το forum. φίλε Μάνο…:lol: :lol:

(Aloe :wink: :stuck_out_tongue: :slight_smile: )

Ναι, θα είχες φάει πολύ ξύλο! :stuck_out_tongue: Μη δίνεις σημασία Μάνο! Χεχε!

Υ.Γ. Είδατε;; Γειτονάκια το Kalomoiraki με τον Cozy! Γιουχουυυυ!

Θες να της ζητήσω κανένα αυτόγραφο για σένα; :lol: :lol3:

:lol: :lol: κακίες.
άσε την κοπέλα τώρα που προσπαθεί να μάθει να ακούει καλή μουσική:wink:

Αχ, τι καλόοοος! O:) :lol:

Ναι, το παλεύω! Αλλά το στάδιο της Κακομοίρας δεν το πέρασα ποτέ! :stuck_out_tongue: Η αλήθεια να λέγεται!

25/5 πρωί πρωί θα πας να πάρεις το humanity hour 1 και Καραϊσκάκη πρώτη σειρά να καμαρώνεις Rudy και Uli:)

Yes Sir! :stuck_out_tongue: 25/5 θα είμαι στα δισκάδικα! Δεν είχα άλλη δουλειά! Την άλλη μέρα γράφεις ΑΟΔΕ κι εγώ Βιολογία! :wink:

By the way, μιας και λέμε για την Κακομοίρα… την είχα δει το καλοκαίρι σε ένα μαγαζί, (κοιτούσαμε και οι δύο για μαγιό :stuck_out_tongue: ουιιιιι) και ήταν σαν παιδάκι δημοτικού!! :lol: Αν δεν άκουγα τη φωνή της “Ααααχ…καλέ, μου είναι λίγκο μικrrrόοο” δε θα την καταλάβαινα! Χεχεχε!

…και θα της πουν της καημένης: “Λυπάμαι, δεν έχει έρθει ακόμα”…:lol:

κι εκεί θα εμφανιστεί ο river σαν από μηχανής schenker και θα σώσει την κατάσταση:wink: :lol:

Το λέει το avatar μου

Στο παγκάκι , δεξιά από την εκκλησία…:roll:

8O 8O :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έλα ρε!!! γείτονες είμαστε!!!

2 στενά από το σπίτι μου είναι μία εκκλησία!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΜΠΡΑΧΑΜΑΡΑ.8)

(Davidian γειτονακι!!!:smiley: )

τον παπα-Μανώλη έχετε???:lol:

Κι εμεις γειτονακια ειμαστε!!!:smiley: 8)