Αεκαρα

Μάχιμη και φιλότιμη! Αυτός ο Μπελεκ ρε γαμώτο κριάρι εντελώς. Ίσως με δεύτερο φορ δίπλα να έκανε δουλειά χρησιμοποιώντας το σώμα αλλά μόνος δεν λέει. Ο Βάργκας πάντως είναι παιχταράς! Και ναι πρέπει να επιμείνει σε Κοντοέ και Αραμπατζή.

αν και ηττα δεν ήταν κακή η αεκ…κάθε άλλο…έδειξε καλά στοιχεία…και αν είχε και άλλον στην θέση του περίεργου μπελεκ μπορεί να έπαιρνε και αποτέλεσμα…
πάντως ειχε πολλές απουσίες…
η κρίσιμη για την εικόνα του ματς ήταν μια…

[SPOILER]…του χιμενεθ.! για αυτό έπαιξε καλά.! :D[/SPOILER]

*βαργκας…ο θεριστής των γηπέδων…ούτε το οξυγόνο δεν περνάει απο αυτόν.!

αυτός ο κρίμσον δεν τον πάει μία τον μανόλο:p

ε δεν φταίω εγω που μόλις έφυγε σε 2 ματς έδειξε η αεκ τόσα πράγματα που δεν είχε δείξει σε τόσους αγώνες με τον χιμενεθ…
εδω χθες φάγατε 3 γκολ και κανένας δεν λέει κάτι…γιατί έδειξε πάθος και σχέδιο μέσα στο γήπεδο…αν δεν ήταν και αυτός ο μπελεκ…

το είπα από χθές και εγώ μεγάλο ΤΑΓΑΡΙ ο μπέλεκ.

Πολλα ταγαρια εχουν μαζευτει ρε σεις,αλλα τι να κανεις,να φευγουν 10 και να ερχονται παλι αλλοι 10 κ αυτο δεν ειναι λυση.

αυτος ο Μπελεκ πολυ χαζογκολης
πολυ παλτο ο ανθρωπος

πρεπει να παρει ευκαιριες ο σιαλμας ως σεντερ φορ
ο μπελεκ ετσι και αλλιως δανεικος ειναι,καποια στιγμη θα φυγει,ας τον βαλει στα δεξια μπας και του βγει καμια κουρσα

σαν σήμερα η ΑΕΚάρα πήρε αυτό το αποτέλεσμα

:cry: :cry: :cry:
και που εχουμε φτασει…

:cry:

Συγκινηθηκα. Θυμαμαι οτι ειχα αρχισει να βλεπω το πολυ 1-2 χρονια ποδοσφαιρο τοτε, ΑΕΚτζης και παρα το οτι ημουν μικρος τοτε, θυμαμαι καθαρα τα ευρωπαϊκα μας παιχνιδια. Ε δεν ξεχνιουνται κατι τετοια. Ειδικα αυτο το 2-2 οπως και το 3-3 εντος, μου εχουν μεινει στο μυαλο.

Περασμενα μεγαλεια…

μόλις ισοφαρίσαμε τα είχα σπάσει όλα μέσα στο σπίτι στην πάτρα.

αμα έκανες ετσι με την ισοφάριση τότε, τώρα με αυτά που βλέπεις τι κάνεις? βγαίνεις με μολότοφ στους δρόμους??! :stuck_out_tongue:

τώρα απλά δεν ασχολούμαι με τους διοικούντες.βλέπω μόνο την ΑΕΚ.

ξερετε τιμες και ποτε κυκλοφορουν τα εισιτηρια για το ματς με την Λοκομοτιβ στο ΟΑΚΑ?

θα εισαι ενας απο τους 7 χιλιάδες που θα πάνε? έλα στο πρώτο ματς της αελαρας…περισσότεροι θα είμαστε…:stuck_out_tongue:

Ο αγαπημενος μας αριθμος επεστρεψε,3…again…

Aναστηθηκε κ ο ματζιος κ τωρα θα τον καλεσει εθνικη.

Edit:Παραιτηθηκε ο Αδαμιδης και ολο το ΔΣ.

φετος η ΑΕΚ ειναι πολυ τραγικη
βγαλτε αυτον τον Μπλελεκ απο βασικο
αφου δεν τραβαει

Εγινε μεγαλε :wink:

Τι κατάσταση και αυτή! Είναι η πρώτη χρονιά στην ζωή μου που έχω τέτοια έλλειψη ενδιαφέροντος να παρακολουθήσω ΑΕΚ. Μας πήρανε και το όπιο του λαού!