Αεκαρα

Μια χαρα ειναι η ΑΕΛ. Λιγο λιγοτερη θρησκεια κ Κουγια κ ειστε κομπλε :stuck_out_tongue:

Με αμυνα και κεντρο β εθνικης, δεν ειμαστα μια χαρα.
Θα εγραφα πως ο κουγιας ειναι θρησκεια, αλλα ουτε για αστειο δεν το τολμω. Το σκεφτηκα και ανατριχιασα.

μεγάλος κοουτς!

Ειλικρινα χανω πασα ιδεα με τις επιλογες του Μελισσανιδη. Συνεχως τζογαρουν. Παιχτες ρισκο, προπονητες ρισκο…ελεος πια. Οκ μπορει να βγει κελεπουρι, σλλα ετσι κινειται οποιος δεν εχει πλανο η χρημα ξερω γω

στη συγκεκριμένη περίπτωση ούτε πλάνο έχει, ούτε χρήμα θέλει να βάλει…

Και αυτός ο Κετσπάγια κάτι βλακείες που κατσε και είπε χτες. Καμία αυτοσυγκράτηση. Τίγκα εγωιστής.Ουτε ο Μουρίνιο με 200εκ λεει δεν θα πετύχαινε. Ό,τι να ναι. Όλοι οι ρεπόρτερς λένε από το καλοκαίρι, οτι επιθετικά δεν έχει δουλέψει τίποτα. Καμία αυτοκριτική. Που πάμε και τους βρίσκουμε. Παγιδευμένοι με τον πριγκηψ και τον απαρχαιωμένο τίγρη. Και που να βρεις και καλύτερα από τον τιγρη.

Αρρωστεια…πηγα κιολας τρομαρα μου. Ειναι πολυ μακρυ αυτο το τουνελ. ΑΕΚ η ομαδα που ερχεσαι ταλαντουχος σε καλη ηλικια κ ξεχνας το σχημα της μπαλας. Μπακακης, Μπακασετας, Μανταλος, Τζανετοπουλος, Ανεστης(ακομα δεν εχει βγει μια εξοδο) κτλ κτλ…Σκεφτομουνα απο ποτε εχω να δω καθετη μπαλια που να βγαζει παιχτη απεναντι απο το τερμα…πληρης απογοητευση

Ακομα στημενο πιστευεις οτι ητανε το τριμπαλο;

Δεν είναι θέμα δυναμικής … Απλά ο κετσαπαγια κατέβασε την ομάδα του χωρίς καμία βοήθεια ακόμα και οι αλλαγές του ήταν ουσιαστικά ανύπαρκτες.

Δεν λέω ότι το έστησε ο Ολυμπιακός ή ο μαρινακης ή ο τίγρης . Λέω ότι μας δουλεύουν όλοι μαζί .

Δεν ειναι θεμα δυναμικης δηλαδη οι ομαδες ειναι ισαξιες; Ο τιγρης σας δουλευει μια χαρα. Πρωταθλημα θα σηκωσετε οταν φτιαχτει η αγια σοφια. Δηλαδη ποτε.

Καλά δεν είμαι αεκτζης οπότε μην τρελαίνεσαι .

Και στην φάση που έπαιξαν οι ομάδες όχι η διαφορά δεν ήταν για 3 - 0 . Σαν δυναμική συλλόγου ναι υπάρχει διαφορά .

Μην βλέπεις μόνο τις νίκες της ομάδας σου ως μαγικές . Γιατί τότε η ΑΕΛ θα έπρεπε να κάνει πλάκα σε όλους .

Ο Τιγρης δουλευει εμας και ο Μαρινακης ολη την Ελλαδα. Για το γηπεδο ειδικα, φαινεται να χει μπει πραγματικα στην τελικη ευθεια. Θα δει ξει συντομα. Κατα τα αλλα και εγω πιστευω οτι ο Μελισσανιδης δεν ξερει τι του γινεται

Ο Ανεστης ειναι για τα μπαζα,μας εχει κρεμασει εντελως με τις μαλακιες του,πρεπει να βαλει μπαρκα να δουμε μηπως κανει τιποτε καλυτερο.

Ρε παιδιά πείτε μου αντέχετε να στε ΑΕΚ? Γηπεδο σήμερα. Εσκασα. Η επιτομή της γκαντεμιάς. Καταρα! Δεν ξέρω τι παίζει. Καραγκιόζης Αραβίδης. Αχρηστος Μανταλος. Φοβερη ομάδα και προπονητής. Καταφέρνουν να πάρουν αυτο το ματς και μεσα στην γαμωεδρα σου έρχεται ο γαμοΠΑΣ και σε ισοφαριζει μετα από τέτοια υπερπροσπάθεια στο 93 με διπλό οφσαιντ! Οτι ανώτερη δύναμη υπάρχει δείξε λίγο έλεος!

Δεν εχει λογο να φυγει τωρα ο Μοραις. Με το υλικο Β Εθνικης που εχουμε μαζεψει οτι μπορει κανει.
Ας περασει η χρονια και τα playoff (ΑΝ μπουμε) και απο το καλοκαιρι το βλεπουμε παλι.
Φουσκωσαν τα μυαλα μας με τα ψεματα του Τιγρη, ενω θα επρεπε να ειχαμε μεινει με τον Δελλα και σιγα σιγα να χτιζαμε την ομαδα με την φορα που ειχαμε και το νεο υλικο.

Ατελείωτη παρακμή. Δεν εχω δει χειροτερη διαχείριση ομάδας. Ολες οι επιλογες λαθος. Απο την διοίκηση, μεταγραφές, προπονητές, αλλαγές μέσα στον αγώνα. Όλα. Εγχειρίδιο πως να ξεφτιλίζετε έναν σύλλογο.

Χωρίς λεφτά στο σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν πας πουθενά. Όλα τα υπόλοιπα είναι μπαρμπούτσαλα.

Και ποιος βάζει λεφτά στο ελληνικό ποδόσφαιρο;

Κάτι ψιλά βάζει ακόμα ο χοντρός. Γι’ αυτό έχει καλύτερο ρόστερ ο Ολυμπιακός σε σχέση με τους υπόλοιπους. Δεν βάζει αυτά που πρέπει να βάλει αλλά τουλάχιστον κάτι βάζει. Οι υπόλοιποι δεν βάζουν απολύτως τίποτα. Με πρώτο και καλύτερο τον κάβουρα ψευτοεπενδυτή.

Όλοι καβουρες είναι. Αν έχει καταφέρει κάτι ο Ολυμπιακός είναι ότι έχει χτίσει ένα καλό όνομα προς τα έξω και μιλάει με άλλους όρους (πιο σεβαστους ) . Είναι υπολογίσιμη δύναμη .

Απλά αν ήθελαν να βάλουν λεφτά οι υπόλοιποι θα έβαζαν . Προς το παρόν , προφανώς τους βολεύει η όλη φάση και είναι φουλ τσιγκουνηδες.