Αεκαρα

Κι εγώ πιστεύω ότι το πέναλτι της ΑΕΚ έχει μεγαλύτερο credibility απ’ αυτό του ΠΑΟΚ την 1η αγωνιστική αλλά παράλληλα πιστεύω ότι και τα 2 αν τα είχε πάρει ο γαύρος τα “χρυσά” χρόνια, θα φωνάζαμε όλοι μας!

1 Like

Και δίκιο θα είχαμε.

1 Like

Ασχολίαστο :rofl:

1 Like

13,000 διαρκειας λεει, γελανε και τα τσιμεντα του οακα.

Μ’ εμας γελανε μαλλον, που βγαλαμε διαρκειας την περασμενη βδομαδα, μετα την πολυ επιτυχημενη κινηση Αλαφουζου να μετακομισουμε ΟΑΚΑ. Αυτοι τουλαχιστον θα δουνε και μια Μπαγερν.

Για πρωταθλητρια μετα απο 24 χρονια και τσαμπιονς λιγκ μετα απο 10 αυτο το νουμερο ειναι το λιγοτερο αστειο.

Α, για λιγα τα ελεγες, ΟΚ :smile:.

Κατσε να φτιαξουμε γηπεδο και τοτε θα δεις τα διαρκειας. Στο ΟΑΚΑ καποιος που παει δεκα φορες ξερω γω τον χρονο δεν θα παει να παρει διαρκειας. Βρισκεις ευκολα εισιτηριο και χωρις μεγαλες ταλαιπωριες κτλ. Ε ειναι και το παραμυθι του Τιγρη οποτε τα 13 καλα ειναι.

1 Like

Βασικά βρίσκεις εισιτήριο με 5 ευρώ στα ματς πρωταθλήματος και με 10 στα ευρωπαϊκά νομίζω. Το διαρκείας είναι αρκετά πιο ακριβό, ακόμα κι αν αγοράσεις εισιτήρια για 15 ματς μεμονωμένα ματς, θα σου βγει πιο φτηνά.

1 Like

Εχει κ προσφορες cosmote deals for you 1+1😂. Σε λιγο θα σας πληρωνει να πατε γηπεδο.

5 ευρω πληρωνω σε Α1 τοπικο μεσσηνιας σε λυομενη κερκιδα.
Επισης οταν πηρε ο παναθηναικος το τελευταιο πρωταθλημα ειχε 32,000 διαρκειας στο οακα με 135 το φθηνοτερο αν ειχες παρει 2 χρονια σερι κ εσεις το χετε ενα κατοσταρικο. Μπορει να ειναι οκ τα 13 αλλα μη λετε μετα για τον κοσμο της αεκ και αλλα τετοια. Ειδικα σε κατι αντικειμενικα τυπου γαζετα διαβαζες το αρθρο κ νομιζες οτι δε σας χωραγε το οακα με τη βιντι

(κι εμείς ρε)

Μη μου μιλας για την ομαδα τωρα που βρισκεται στην πιο μαυρη στιγμη της ιστοριας της. Οποιος παει και βλεπει ειναι ηρωας αλλα και χαζος που δινει τα λεφτα του στον απατεωνα

Εδω μιλαμε για πρωταθλητρια ομαδα σε ομιλους τσαμπιονς λιγκ

1 Like

Εγω νομιζω οτι γενικα η ΑΕΚ μαζευει οντως πολυ κοσμο τηρουμενων των αναλογιων κ της απαξιωσης που υπαρχει χρονια τωρα. Τα τελευταια χρονια ειναι η ομαδα που χει κανει τις μεγαλυτερες προσελευσεις σε μεμονωμενους αγωνες. Κ το ΟΑΚΑ μη το υποτιμας ως αντιεμπορικο γηπεδο. Ειναι παρα πολυ. Δεν ειναι λιγο 15αυγουστο εκει να μαζευεις με την Βιντι η την Σεντ Ετιεν 30-40χιλ κοσμο. Η αληθεια ειναι καπου στην μεση.

Υ.Γ. Επισης μην υποτιμας κ το που βρεθηκε η ομαδα 5 χρονια πριν. Δεν ειναι ολοι καμμενοι η ανιδιοτελεις οπαδοι. Εχασε επαφη με πολυ κοσμο της. Κουραση κ απογοητευση.

γνωμη μου οτι η μεγαλη επιστροφη που πετυχε η αεκ επρεπε να στηριχθει περισσοτερο απτον κοσμο της

Φιλε μου Dr.Love καταλαβαινω την λογικη σου, αλλα η κουραση η ψυχολογικη που χει φαει ο ΑΕΚτζης απο το 96 κ μετα, με αποκορυφωμα την γ εθνικη, ειναι πολυ μεγαλη. Ειτε απο αντιπαλους κ παραγκες, οπως το βλεπει ο καθενας, ειτε απο τις αθλιες διοικησεις απο τις οποιες εχουμε περασει. Για μενα η φαση ειναι μισογεματο/μισοαδειο

1 Like

Η διαφορά και η πραγματική εικόνα θα φανούν με το καινούριο γήπεδο. Αν τα διαρκείας εκεί δε θα ναι κοντά στα 20.000, κάτι θα πηγαίνει λάθος. Η ψυχολογία πάντως του να πηγαίνεις στο γηπέδό σου, μετά όλα όσα έγιναν σχετικά με αυτό, είναι μεγάλη υπόθεση.

2 Likes

Δεν έχει άδικο ο Love, είναι περίεργο φαινόμενο μετά από πρωτάθλημα να είναι τόσο λίγα τα διαρκείας. Νομίζω διαχρονικά φταίει το ΟΑΚΑ που είναι απίστευτα ξενέρωτο. Από κει και πέρα η ξενέρα είναι γιατί η ομάδα παρά το πρωτάθλημα και τα λεφτά του τσου λου είναι χειρότερη σε παίχτες από πέρσι!

Εγώ βρίσκω συνεπώς ότι έχει και τα θετικά του, ως μορφή αποδοκιμασίας στην τσιγκουνιά και τις αψυχολόγητες κινήσεις του Μελισσανίδη.

2 Likes

Εμενα μου φαινονται κ πολλα τα 13-14. Κ ας εχουμε παρει πρωταθλημα. Θεωρω οτι το πρωταθλημα ειναι πληρως ανυποληπτο κ οτι οσο πιο πολλα διαρκειας πουλας τοσο πιο καμμενοι ειναι οι οπαδοι σου. Αναλογικα βεβαια κ με την μαζα τους. Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη με τους καμμενους οπαδους ουτως η αλλως. Με το νεο γηπεδο παντως θα ξαναγυρισουμε κ μεις στα πολυ μεγαλα νουμερα

Υ.Γ. Εδω ρε παιδια δεν ξερεις καθε χρονο ποσα παιχνιδια θα παιξεις με αδειες κερκιδες. Πιο διαρκειας κτλ οταν βρισκεις οπως ειπε κ ο Παντελης, ευκολα εισιτηριο με δεκα ευρω

Φαντασου σε συναντηση Μελισσανιδη Βαγγελα τι θα ακουγαμε για συμμαχιες κτλ. Αυτο το ΠΟΚ και οι δυναστες ΑΕΚ κ ΠΑΟ…

Λες για την ιερή συμμαχία Σαββίδη - Μαρινάκη ε; :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like