Αεκαρα

Ναι, μεγαλοι φιλαθλοι.

2 Likes

Δεν εγινε μεταφορα παιδιων ετσι για πλακα. Οι οπαδοι της ΑΕΚ με τη συμπεριφορα τους εθεσαν την υγεια αυτων των φιλαθλων σε κινδυνο, γι’αυτο και εγινε αναγκαστικα μεταφορα. Με το γραμμα του νομου αφαιρεση βαθμων. Η λογικη λεει απλα καποιες αγωνιστικες χωρις θεατες, επειδη κατα τυχη δεν υπηρχαν θυματα.

Οσο εφαρμοστηκε περσι το γραμμα του νομου, θα εφαρμοστει και φετος. Εκτος αν θελεις να εφαρμοζεται μονο στους αλλους και γι’ αυτο κλαψουριζεις.

1 Like

Περυσι δυστυχως δεν εφαρμοστηκε, κανονικα επρεπε να τιμωρηθει ο Οσφπ για αδικαιολογητη αποχωρηση απο τον αγωνα.

Κρίμα.

Ακούει και King Diamond ο Ror χαχα!

Πολιτισμενος Ρορ :stuck_out_tongue:

Σαν τους Χρυσαυγίτες που αγαπάνε την πατρίδα με έναν εριστικό τρόπο (Μίκης Θεοδωράκης). Δεν το πιάσατε το υπονοούμενο βλέπω!

…όπως εφαρμόστηκε πέρσι ο νόμος στα επεισόδια που έκαναν οι Παοκτζήδες στα Γιάννινα στο 1-3.

1 Like

Ποινή πρόκριμα όσον αφορά την υπόθεση της ΑΕΚ.

Τι, δεν τιμωρήθηκε με το γράμμα του νόμου; Μη μου πεις ότι οι αθλητικοί νόμοι στην Ελλάδα είναι φτιαγμένοι έτσι ασαφείς ώστε να εξυπηρετούν τους εκάστοτε ισχυρούς!

2 Likes

Οπως εφαρμοστηκε στην περιπτωση ριψης φωτοβολιδας ευθειας βολης μεσα σε εξεδρα με γυναικοπαιδα.

5 Likes

Και το κυνήγι του παοκ συνεχίζεται…
Επεισόδια στην τούμπα με τραυματία αστυνομικό : € 15.000,00
Λουτσέσκου Χίτλερ κλπ : € 28.000,00
Πασχαλάκης : 1 αγωνιστική στο Κύπελλο και € 80 !!!
Επεισόδια ΑΕΚ - ΟΣΦΠ με επεισόδια έξω από το γήπεδο : -3 βαθμοί και 2 αγωνιστικές…

Άγριο κυνηγητό στον παοκ…

Α, ξέχασα…Ρίψη φωτοβολίδας από παοκτζή στο φιλικό Πανιώνιος - Παοκ κάτι χιλιάδες ευρώ…

1 Like

Ξέρει κανείς αν η απόφαση είναι εφέσιμη; Γελάει ο κόσμος! Καραμπινάτη αλλοίωση πρωταθλήματος, δεν αξίζει να ασχολείσαι με αυτό το τσίρκο το ελληνικό πρωτάθλημα.

Σιγά μη δεν είναι εφέσιμη.

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα που έγιναν τα επεισόδια με τον Ολυμπιακό.

Εφέσιμη είναι…Αν και πιστεύω πως ο δικός μας θα κάνει έφεση για να γλιτώσει το χρηματικό πρόστιμο και όχι για την αφαίρεση βαθμών… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

4 Likes

Αστεια αποφαση. Ειδικα συγκριτικα με οτι εχουμε δει σε Γιαννενα, Τουμπα κ Νεα Σμυρνη. Αυτο το κρατος των Αθηνων…

Καλα ντε κι εσυ, περιμενε την εφεση. Λες κι εχουν δει λιγα τα ματια μας :joy:.

Εφεση ξε-εφεση η αποφαση ειναι κωμικοτραγικη

1 Like