Αεκαρα

Δεν στεναχωρηθηκα παντως. Δεν τον θεωρω κατι ιδιαιτερο σαν προπονητη. Βεβαια αν δεν εκσυγχρονιστει και ο ιδιοκτητης και δεν πεταξει και κανα καβουρι οποιον και να φερει τα ιδια χαλια θα χουμε

2 Likes

Το μηνυμα το πηραμε,μνημονιο και εσοδα/εξοδα,παικτες επιπεδου κλωναριδη,αραβιδη και ας ερθει ενας τρελος η λαμογιο να βαλει 70 εκ ευρω.

1 Like

Το λαμογιο εχει ηδη ερθει βρε :joy:!

Το θέμα είναι να μπορείς να ξεχωρίζεις σε ένα κείμενο που διαβάζεις… σε ποια σημεία γράφει αλήθειες ο αρθρογράφος και σε ποια πουλάει σανό.

Αν ψάχνεις αλήθειες σε κείμενα στρατευμένων πενών, καλή τύχη στην αναζήτησή σου.

Ότι κάποιος δημοσιογράφος κάνει ρεπορτάζ ομάδας, δεν σημαίνει ότι όλο του το κείμενο είναι μούφες και δεν υπάρχουν αλήθειες σε αυτά που γράφει. Το θέμα είναι να έχεις κριτική σκέψη και να ξεχωρίζεις το σανό από την αλήθεια.

Προσωπικά ενημερώνομαι για την ομάδα μου (και για τις άλλες ομάδες) από διάφορα sites. Έτσι αποκτάς μια πιο σφαιρική και αντικειμενική ενημέρωση. Φυσικά ανεξάρτητα από αυτά που διαβάζουμε, έχουμε και μυαλό για να κρίνουμε και μόνοι μας.

Από περιέργεια, εσύ από πού ενημερώνεσαι για τον Παναθηναϊκό; Φαντάζομαι ότι τον Διονύση Δεσύλλα ας πούμε (ως ρεπόρτερ του ΠΑΟ που κάνει ρεπορτάζ ομάδας) τον απορρίπτεις.

Εκτός αν υπάρχουν ρεπόρτερ ομάδων που είναι στρατευμένοι και ρεπόρτερ ομάδων που δεν είναι στρατευμένοι. Ξέρω 'γω, μπορεί να παίζει και αυτό.

1 Like

Όπως λέγαμε και παλιά: “όλοι για μια ΑΕΚ ζούμε” :wink:

Έχει κανείς άποψη για τον νέο προπονητή;

1 Like

Λαχειο προπονητης, αλλα εχω καλο προαισθημα. Λογω καταγωγης κυριως

Οτι προπονητης και να ερχοταν,απο τη στιγμη που ο “μεγαλος” ειπε οτι δεν βαζει φραγκο και θα παει με σφιχτη πολιτικη εως οτου ολοκληρωσει το γηπεδο και μετα να τα πουλησει ολα πακετο,ας μην ελπιζουμε για πρωταθληματα τα επομενα 4-5 χρονια.

Ασχολούμαι πλεον μονο με τα νέα του γηπέδου,οι δηλώσεις του Τάιγκερ ηταν απογοητευτικές για το αγωνιστικό,απλα δεν θα δουμε τα φετινα χαλιά πιστεύω.

1 Like

τρεχατε να παρετε φανελες, μη τελεωσουν.

3 Likes

Και πολυ αργησαν να βγαλουν τιγρε σχεδιο

Με τετράδα στην άμυνα:

64580477-10213841627850313-1207127629719666688-n

9 Likes

Χαχα γαματο

Πείτε μου ότι η αποπάνω φωτογραφία είναι η χριστιανική hardrock / metal μπάντα STRYPER από την εποχή του “The Yellow and Black Attack” :love_you_gesture:

Μόνο αυτό πείτε μου, τέλος!

Oι Stryper ειναι σιγουρα. Περιοδο δεν ξερω

1 Like

Το 1ο ημιχρονο του προηγουμενου αγωνα, παιζει να ειδα τη χειροτερη ΑΕΚ τελευταια…
Με το που εβγαλε τον Κλωναριδη και Βερντε αλλαξε εικονα… Ας ελπισουμε να μη κανει τετοια λαθη σημερα, να δουμε λιγη μπαλα. Ειναι δυνατον να μη ξεκινας με Λιβαγια βασικο? Δεν ηταν κακη η κινηση να τον βαλει δεξια και τον Ολιβειρα φορ, γιατι αυτος ο Βερντε ηταν μαυρη τρυπα. Ο Ζεράλδες φανηκε δυνατος αλλα οχι πολυ δημιουργικος. Πολυ καλη εντυπωση ο Simao, σκυλος. Μετα εχουμε τον γρυφο Μανταλο - που να παιξει :smiley:

1 Like

Ο Κλωναρίδης με εξαίρεση το πρώτο ημίχρονο με Κραιόβα είναι από τους καλύτερους. Δεν είναι τυχαίο ότι τον ξεκινάνε βασικό και τον εμπιστεύονται οι προπονητές ΚΑΙ ο Καρντόσο που είναι καινούριος.

Ο Βέρντε όντως τραγικός. Ήρθε Ελλάδα για διακοπές, μέχρι στιγμής δηλαδή αυτό δείχνει.

1 Like

Οντως το πρωτο ημιχρονο ηταν χαλι. Μπροστα ειμαστε καλα, αν και ο Ζεραλδες μου θυμιζει Μανταλο. Ελπιζω να ναι πιο ουσιαστικος. Λιβαγια, Ολιβειρα ειναι πολυ καλο διδυμο. Μαλλον το καλυτερο στην Σουπερ Λιγκα. Ο Βερντε λογικα θα στρωσει. Αν παρει και τον εξτρα αμυντικο, Μπα η Γκαμπριελσον θα ναι πολυ καλα. Το μονο που με χαλαει και ειναι πολυ σημαντικο ειναι το κεντρο. Καλος ο Σιμαο, αλλα ειναι κουμανταδορος και αργος σχετικα. Ειμαστε πολυ αργοι και σοφτ εκει. Πχ κεντρο με Σιμαο και Κριστισιτς ξερουν μπαλα, αλλα δεν κοβουν καλα. Οποιον βγαλεις απο αυτους και βαλεις Σιμοες χανεις πολυ σε τεχνικη. Εγω ηθελα και εκει εναν δυνατο παιχτη

1 Like

Γιοχανσον γυρνα πισω :smiley:

1 Like