Αεκαρα

Ηταν μια καλη σε γενικες γραμμες εμφανιση,ειχαμε ευκαιριες για καποιο γκολ,αλλα στην τελικη προσπαθεια το χαλουσαμε.Aς δουμε και τον επαναληπτικο που θα πρεπει να παιξουμε πιο επιθετικα,αλλα η αμυνα μας ειναι για τα πανηγυρια γενικα.

1 Like

Κι εγώ που έβλεπα τώρα τα highlights (ναι βαριέμαι να βλέπω τα ματς) δεν ξέρω γιατί το σφύριξε οφσάιντ.

Με 0-1 στο 55’ άλλαζε τελείως το ματς.

1 Like

Aπο ποτε ειχαμε να παρουμε διπλο μεσα στον ατρομητο? Υπαρχει χερι γκαρσια πριν το πρωτο γκολ?

Δεν ξέρω από πότε, σημασία έχει ότι το πήραμε σβηστά το παιχνίδι.

1 Like

Που τα βρισκεις αυτα :stuck_out_tongue: ? Ουτε καν. Υπαρχει πεναλτι στον Μανταλο και κανα δυο κοκκινες ακομα στον Ατρομητο.

1 Like

όσο δε θέλω να λέω για διαιτησία αφού αυτοκτονούμε μόνοι μας στα περισσότερα ματς, τόσο με νευρίασε το πέναλτι στον Μάνταλο.

είναι δυνατόν?? ούτε το VAR?? σχολιάστηκε έστω στις εκπομπές;

2 Likes

κατ αρχην, πεθαινω με μιχαλη περπλ, απλο, λιτό, δωρικό, οπως θα επρεπε να ειναι.

ο γιαννικης ειναι μεγαλη απορια. δεν φταιει αυτος που το κεντρο ειναι σουρωτηρι. ουτε που επεσε ο τσουμπερ, ουτε που ο γκαρσια ειναι του υψους και του βαθους. νομιζω η ΑΕΚ εχει προβλημα νοοτροπιας - τη χρονια του πρωταθληματος, έτρωγε 2 από τον ολυμπιακό εντός και το ματι τους γυαλιζε, και το γυρνουσαν. φετος βαζουν πρωτοι γκολ κ βλεπεις οτι φοβουνται, μηπως το φανε. το υλικο δεν ειναι κακο, αλλα εχει βαρβατες ανισορροπιες, που και ο γιαννικης τι να κανει, να μπει να παιξει ; νομιζω οτι το ματς με τον ΠΑΟΚ θα πει πολλα - προσωπικα θελω να δω τον μανταλο να δαγκωνει και να τους πεταει εξω, τοση καζουρα (δικαιολογημενη) που εχει φαει. νομιζω οτι η ΑΕΚ υποφερει απο την ελλειψη Ευρωπης - κατα τα ψεματα οποιος ερχεται Ελλαδα, ερχεται για να παιξει Ευρωπη και να φυγει. οι του ολυμπιακου σκιζονται τις κυριακες, για να μην χασουν τη θεση στην εντεκαδα στην Ευρωπη. με την ΑΕΚ, χασεις κερδισεις το Αγρινιο, η ζωή είναι ίδια, ειδικά όταν εισαι στο -9.

αλλα ειλικρινα, εγω που γενικα στηριζω προπονητες γιατι θεωρω πως τα τελευταια χρονια υλικο δεν ειχαμε, και κακως φευγανε ολοι νυχτα, με γιαννικη (που στα χαρτια υυπερσυμπαθω) εχω μπερδευτει. μου μοιαζει λες και εχει πει στα αποδυτηρια “παιδια δεν ειστε για πολλα, και γκολ να βαλουμε, καθιστε πισω μην ρεζιλευτουμε”. και ειναι αδικο, γιατι αφου θα βγουμε 2/3οι, προτιμω τα 4-3, απο τα 1-0, που κραταμε τις καρδιες μας καθε φορα.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

3 Likes

Συμφωνω πολυ με αυτο για Ευρωπη. Δινει κινητρο και χαρακτηρα

Άλλη μια μνημειώδης εμφάνιση της ομάδας (τρόπος του λέγειν η λέξη ομάδα δλδ)…Λευκή πετσέτα από όλους παντού…Διοίκηση, παίκτες, προπονητής…Καλές διακοπές να έχετε παλικάρια !!! Και του χρόνου με υγεία !!!

1 Like

Ετσι ακριβως. Ομαδα χωρις διοικηση, στελεχη, κεντρο, φυσικη κατασταση, παγκο χειροτερο του Βολου, προπονητη(κριμα) κτλ κτλ.

Γιαννικης σημερα ρεσιταλ. Αχρηστεψε μονος τον Γκαρσια που κανε οτι ηθελε, αλλαξε το Λα αταλεκ στο 80+. Τιποτα.

Επισης τι δουλεια κανουν κ σε καθε παιχνιδι τα φτυνουν στο 50?

2 Likes

Και μεσα σε ολα ανακοινωσαν μολις οτι δεν θα παρουμε και χαφ… Μιλαμε για τραγικες καταστασεις.

1 Like

Ρε σεις,με τι ομαδα θα μπουμε στο γηπεδο σε 1-1,5 χρονο απο τωρα,αυτο το συνοθυλευμα θα βλεπουμε? :neutral_face:

1 Like

Μην αγχώνεσαι, ξέρει ο πρόεδρος. Το είπε ο κεφτές. Θα διώξει κονέ, παπαδημητρίου και όλα κομπλέ. Προεδράρα πάρε κεφάλια γαμώ το σπίτι σου γαμώ

1 Like

Εχουμε διωξει πολλους προπονητες,δεν εχει καποια αξια να φυγει τωρα ο Γιαννικης,πρεπει να βγαλει τη χρονια με καθε αγωνιστικο κοστος,ακομη και αν δεν παρει ουτε κυπελο,ουτε 2η θεση.

Ομαδα μετα το πρωταθλημα του 2018 και το τελευταιο κυπελο,δεν εχω δει,μονο κατρακυλα,το 0-4 με τον βολο πριν 10 χρονια ακομη το θυμαμαι και ειχε τσουξει τοτε γιατι ηταν ξεφτελιστικο αποτελεσμα.

1 Like

O Γιαννικης τα εχει χαμενα,αυτο πιστευω,με παοκ και οσφπ να ερχονται,αν χασει και αυτα τα παιχνιδια,δεν ξερω πως θα τον κρατησει μετα στον παγκο.

Υποκρισια θα ελεγα,κατιδης,τζαβελας,δυο παικτες που εχουν κανει χοντρες επικοινωνιακες μαλακιες.Mετα περιμενουμε να σεβαστουν περιπτωσεις ξηροκωστα η ακομη χειροτερα σαν αυτη του παιδιου που δολοφονησαν.

Τώρα το είδα αυτό. Εντάξει ο Τζαβέλλας έκανε μαλακία. Οι οπαδοί του Άρη που έβριζαν τον ίδιο και την οικογένειά του σεβάστηκαν τη μνήμη του δολοφονημένου συνοπαδού τους;

Oχι δεν εκανα μια μαλακια ειναι απαραδεκτος τετοια ζωα - σκουπιδια δεν τα χρειαζομαστε

Έτσι μωρή ΑΕΚάρα αρρώστια!

Τι να κάνω ρε παιδιά και εγώ, πουλάω λίγη τρέλα και το παίρνω στον χαβαλέ, δεν είναι για παραπάνω.

2 Likes