Αεκαρα

Με την ψυχη στο στομα…as usual,ξεχασε να βαλει toppik στα μαλλια του και φαινοταν καραφλα. :laughing: Φερναντου Σαντους κυριοι,ο πιο αγελαστος προπονητης.

Σερρα Φερρερ,69 χρονων,μπαρμπασταθης,3-4 χρονακια εχει να δωσει ακομα.

1 Like

Ουτε με κατσικοκερη,κατιδη τοσο κακο θεαμα δεν ειχαμε ως ομαδα.

2 Likes

Σε άφησα νέο και όμορφο παιδί, γέρασες, πήγες Γ’ εθνική, ράβω σιγά σιγά το 5ο αστέρι και εσύ ακόμα μυαλό δεν έβαλες!

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

1 Like

Mιας και σημερα εχει “ντερμπυ”,ας θυμηθουμε ενα διπλο στο καραισκακη. :rofl: :joy:

2 Likes

Εν τω μεταξύ ο Κριστιάνο ασχολείται επιχειρηματικά με τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών. Θα μπορούσε ο Σάντος να επισκεφτεί μια κλινική του ποδοσφαιριστή του.

Γράφει στο άρθρο για την πιο προηγμένη τεχνολογία αν και εγώ δεν νομίζω ότι είναι τόσο απλό το θέμα. Αλλιώς όλοι θα πήγαιναν να βάλουν μαλλί.

Εκεί βασίστηκε το έργο “Όταν έκλαψε ο Μποτία”…Σπουδαίο έργο…

2 Likes

Φτιαξε ομαδα γυφτο,οχι μονο γηπεδο.

Σε 2 χρονακια το πολυ λογικα,αν εχει τελειωσει το ρδελομπου το γηπεδο,θα εχει πουλησει ο μελισσαν και η ΑΕΚ θα εχει μπει σε μια νεα εποχη,αρκει να μην μας πουλησει σε κανενα λαμογιο που θα μας χρεοκοπησει παλι.

Αν κρινω απο τη μαγκια που εκανε με τις μετοχες του ΟΠΑΠ,τις οποιες ειχε μοσχοπουλησει και πηρε καποια εκ ευρω δεκαπλασια απο εκεινα που ειχε δωσει για να ειναι απλα μικρομετοχος.

Με μπιελσα πρεπει να μπουμε στην Αγια Σοφια ΟΠΑΠ αρενα. :rofl:

Γιατί είσαι καχύποπτος ρε, μήπως το έχει ξανακάνει;

1 Like

Εγω πάντως θέλω Γιάννη καρρα

Σρετσκο κατανετς κυριοι.

Για προπονητή ;;;; Όντως ;;;;

:laughing: Τρολια ηταν,ηρεμησε.

1 Like

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Ικανούς τους έχω…

Τελειωνει το παραμυθι με το γηπεδο σε λιγο καιρο,δεν θα βαζει ο κεφτετζογλου σε καθε ηττα ξεφτιλα,πρωτο θεμα το γηπεδο.

1 Like

Ο Μιχάλης Κασάπης έζησε χίλιες ποδοσφαιρικές ζωές (sport24.gr)
Αξίζει η ανάγνωση

2 Likes

Συνεντευξη ποταμος,εχει δικαιο που λεει για τον Νικολαιδη γιατι του ζητησε να χαρισει χρηματα στην ΑΕΚ ενω εκεινος τα πηρε ολα.Τραγελαφικο το περιστατικο με μακαρο,πηγαινε αριστερα να παρεις τη μαρη σακκουλα…και αυτος πηγε δεξια…που ειναι τα πολλα λεφτα. :rofl:

Γενικα,δεν ξεπουληθηκε ποτε για τα λεφτα ο Κασαπης και αυτο η ιστορια το εχει γραψει,ουτε καν πηγε στα δικαστηρια να διεκδικησει οφειλουμενα,που και αυτοι που πηγαν δεν εκαναν κατι λαθος βεβαια.

Καλύτερα να μείνουμε εκτός Ευρώπης,θα γλιτώσουμε διασυρμους και ξεφτιλικια.Η άμυνα και ο τσιντωτας είναι για κρέμασμα δελτίων.

3 Likes

4 Likes