Αεκαρα

Εξω κ ο Ελιασον με τον Γαλανοπουλο με ιωση. Θα χει πλακα να ακολουθησουν κ αλλοι…

Νταξ παίκτες έχουμε - δε θέλω καν να φανταστώ το να μη περάσουμε.
Προβλέπω ψυχοβγαλτικη πρόκριση.

Για να δούμε.

Πάντως πολύ “ίωση” έχει πέσει τελευταία. 4 παίκται.

Εκτός και ο Πινέδα.
Αρχίζει να χλωμιάζει η Ευρώπη για φέτος.

Για τρίμπαλο μίνιμουμ και με τις ρεζέρβες είναι οι άλλοι κανονικά. Κανονικά όμως. Στον πλανήτη ΑΕΚ αυτή η λέξη έχει μια κάπως διαφορετική χροιά όμως, άρα ας περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει.

2 Likes

Κατω τα χερια απο Πινεδα αληταραδες της Μοντερει,υποπτα μανατζεριλικια τελος,ο ραλιστας το δηλωσε οτι δεν πωλειται,εκτος αν…20 εκ ευρω.

παντα ψυχραιμοι οι οπαδοί ΑΕΚ. Την Ιντερ πρεπει να την περασουμε με 8 παίκτες έναντι 11.

επίσης με τοσο κοσμο που πηρε φέτος, ελπίζω να μην ζούμε και πεθαίνουμε με Πινέδα.

Ας δωσουν οι μεξικάνοι λεφτά και ας φύγει, αν θελει τοσο. Αλλα οχι αλλους παίκτες χαρισμένους. φτάνει

Λολ, εντάξει, υπέρβολή.
Αλλά από μεταγραφές έχεις μόνο Στρακόσια (που δεν θα έλεγες ότι τα πήγε καλά στο πρώτο μάτς), Κοιτά ή πως τον λένε τον ανθρωπο.
Απο εκεί και πέρα αμυντικά χαφ σου έμειναν 2, επιθεση ένας, καθώς ο Αμραμπατ θα παίξει δεξια (όχι ότι ήταν επιθετικός). Αν δεν αρρωστήσει κάποιος άλλος μέχρι μεθαύριο, που το πιο πιθανό είναι να αρρωστήσει.

1 Like

Παιδες δεν ειναι θεμα ψυχραιμιας. Αν, χτυπα ξυλο, μεχρι αυριο σου βγει με ιωση και ενας Γκαρσια η Στρακοσα τα πραματα μπλεκονται παρα πολυ. Επισης παιδες ο αγωνας με την πολυ πιο δυσκολη Αρμενικη ειναι την Τριτη απο οτι ειδα και εκτος εδρας. Και μου χε κανει εντυπωση που σε διαφορες εκδηλωσεις ο Σουπερ Μαριο εβγαινε με μασκα. Μου θελαν και αεροδρομια :stuck_out_tongue:

1 Like

την Τρίτη είναι;; δεν είναι Πέμπτη 1/8;

Κανονικα Πεμπτη πρεπει να ναι, αλλα ειδα που το γραφαν στο ρεντιτ της ΑΕΚ. Ελπιζω να ναι λαθος.

ΥΓ. Οσο το ψαχνω και εγω Πεμπτη το βρισκω

1 Like

από την ανακοίνωση της ΑΕΚ μετά την κλήρωση. εκτός αν έχει αλλάξει κάτι που τα ξέρουν οι…insiders

Το πρώτο παιχνίδι θα διεξαχθεί εκτός έδρας στις 8 Αυγούστου και ο επαναληπτικός θα γίνει στην OPAP Arena, στις 15 Αυγούστου.

Τελικά την Τρίτη 6/8 (αν περάσουμε).

ωραία γενέθλια θα κάνω…

2 Likes

1-1 και ψυχοβγαλτικη προκριση,καταρρευση μετα το 65’ βιολογικα. :rofl:

2 Likes

Ελπιζω σε ενα ευκολο 0-2

1 Like

0-2 για ΑΕΚ και εύκολο δεν ταιριάζει :stuck_out_tongue:

4 Likes

ρε κερατα, αν ερθει ευκολο 0-2, πες τι θα κανεις για να εξιλεωθεις

3 Likes

Τελείωσε το Γιονσον αγόρι μου, άντε να πάμε καμία βόλτα ήσυχοι.
Νταξ δε βλέπεται το ματς.

2 Likes

το εκλεισα εγω

2 Likes

Για χαλαρό 4-0 με κακή εμφάνιση τι πρέπει να κάνω;; :stuck_out_tongue:

1 Like