Ευτυχισμενα κοκκινα μαγουλα!

τι “you know where” μυστικιστικά είναι αυτά ρε??
θες και τέτοια τρομάρα σου…άντε άντε,γιόρτασε να τελειώνουμε:roll:

ναι, ναι! επίσης, κέρασε να τελειώνουμε! :stuck_out_tongue: :lol:

Αντε παλι με τα κερασματα οποτε γιορταζει καποιος.:stuck_out_tongue:
Παρτε δωρο για να κερασει, εγω ετσι την ξερω την παραδοση…:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα και απο εμενα κοζαρε!
Πολυχρονος με υγεια κ επιτυχιες.
Αντε και του χρονου παλι Αριανος! :roll:

Αχ ρε παλιόπαιδα με προλάβατε… Και είπα, με το που ξυπνήσω θα ανοίξω εγώ το συγκεκριμένο τόπικ…

Είναι ψηλός, είναι τρυφερός, είναι μαλαματένιος. Τον λούζει το θείο φως των deep purple και τα ροζομάγουλά του φέγγουν μες στη νύχτα. Οι γυναίκες τον λατρεύουν, οι φίλοι τον αγαπούν και οι εχθροί τον σέβονται. Είναι πάντα αξύριστος, λόγω ενός παλιού του όρκου (μόλις δει το mkII πάλι μαζί τότε θα ξυριστεί).

Έχει φίλες-θεές που παίζουν σε διαφημίσεις και απλά δεν υπάχουν. Είναι ο τίμιος στρατιώτης Σβέηκ του ρόκιν : κάνει κριτικές, κάνει συναυλίες, και γράφει πράγματα τα οποία μας έχουν αναγκάσει να πλακωθούμε με τους σκορπιονιστές και τους διοργανωτές…

Είναι ο μοναδικός ντράμμερ που ξέρει από μουσική !

Είναι γάργαρος σαν το τρεχούμενο νερό και απολαυστικά γλυκός σαν το γλυκό νερατζάκι. Είναι βουδιστής-δεινοσαυρορόκερ γιατί δεν εκνευρίζεται με ΤΙΠΟΤΑ (ακόμα και όταν τον πειράζω μόνιμα εντός κ εκτός κειμένων).

Είναι ο πιο σέξυ μοντεράτορας : είναι όμως και ευαίσθητος : όταν σβήνει ένα ποστ, κλαίει, και ορκίζεται στην Candice Night και την Black Night ότι δεν θα το ξανακάνει. Ο Ηλίας τον καταπιέζει, αλλά αυτός εκεί, δίνει τα φώτα της μεγάλης του ροκοσύνης σε όλους όσους ξέρουν από αγνή, τίμια, αληθινή ροκ μουσική…

Είναι ένας, είναι μοναδικός, είναι ψηλός και αέρινος… Είναι ταξιδευτής και εραστής. Είναι ίνδαλμα, σημαία, φάρος ηθικής και μοναδικός φίλος…

[SIZE=“4”]Χαιρετίζω τον μέγα, τον γίγα, τον μοναδικό…

Τον άντρα, τον ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΆΦΟ, τον εραστή, τον μύθο…[/SIZE]

[SIZE=“5”]COZY ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!![/SIZE]

Να ζήσεις Κωστή και χρόνια πολλά ,
μεγάλος να γίνεις με ασπρα μαλλία
παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φώς
και όλοι να λένε να ένας Σοφος!!!
!:trumpet::band:

Χρόνια πολλά Κωστή μου,ότι επιθυμεις! να είσαι πάντα υγιης και ευτυχισμένοςκαι όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν!:smiley: :drunk:

Thanks ρε ήρωα! Ό,τι καλύτερο και για σένα!

ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ’ ΑΥΤΙ!!! Χάρηκες τώρα :stuck_out_tongue:

Έτσι. Δώρο και μετά. Τ’ ακούς πειρατή :lol: ;

Χαχαχα, λες; Αν μας περάσετε στον ημιτελικό θα το σκεφτώ :lol: !!
Thanks ρε γίγαντα! :wink:

:oops: :oops: :oops: …:bow: :yahoo: :bow2: :respect: :ok:

Thaaaaanks!!! Ναι…είμαι όλα αυτά, γιατί να το κρύψουμε; Χοχοχο!!

Μόνο και μόνο για αυτά που έγραψες σου έχω ετοιμάσει έκπληξη…Χεχεχε!! :wink:

Thanks sooo much! Κι εγώ σου εύχομαι να βλέπεις τους (/τον) Σουηδούς σου κάθε μέρα 8) !

Κωστάκη, χρόνια πολλά και καλά! :smiley:
Με υγεία και επιτυχίες! :slight_smile:

Είθε να παίξεις support με την μπάντα σου σε κάποιους headliners με σύνθεση Μk ΙΙ… :vibrate:

:bye:

Χρονια πολλα και καλα Cozy,αξιε διαδοχε του οριτζιναλ Cozy.Ειθε να δια-τυμπανιζεις της γνωσης το φως!:smiley: :rockon: :band:

:dunno: Ποιους εννοείς; 8) . Thanks Μητσάρα! Τα έμαθες ε; Οι Maiden το καλοκαίρι θα παίξουν πάνω από το μισό “Number Of The Beast” :wink:

Θα δια-τυμπανίζω το φως της γνώσης και το φως των DP :lol: !! Thaaaanks και ό,τι καλύτερο για τους H.R. 8)

κι εγω ταυρακι ειμαι! σε 5 μερες εχω γενέθλια (14 μαιου δηλαδη)

Χρονια πολλα αγαπητε Moderator, Peter Crouch της Ελλαδος!!!:smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:smiley: :smiley: :smiley:

Ευχαριστώ ρε τρελέ! Άντε πάρτε και φέτος το πρωτάθλημα στο μπάσκετ γιατί από του χρόνου the empire will strike back :stuck_out_tongue:

Thank you ταύρε! Θα τα πούμε για σένα σε 5 μέρες 8)

Βαράνε τα τηλέφωνα και δεν μπορώ να διαβάσω τίποτα!!! :stuck_out_tongue:

δεν ειπα να μη του κανω! εσυ τα λες.:stuck_out_tongue: :lol:

φιλε μου cozy![SIZE=“3”]καλέ μου φίλε![/SIZE][SIZE=“4”]κολλητέ μου![/SIZE]

[SIZE=“5”]ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ![/SIZE][SIZE=“6”]ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΝΑ ΜΟΥ![/SIZE]

…πότε θα πάμε για καφέ; α, θα ρθουν και κεινες οι φίλες σου μου είπες ε;! σωστα;:lol: :lol3: :stuck_out_tongue:

επειδη ως γνωστον…

-ποιο ειναι το τελευταίο πράγμα που θες να ακουσεις απο εναν drummer;
-“πάμε και ένα δικό μου;”:lol:

Εσύ είσαι “παντρεμένος” ρε. Ουστ!!
Το ανέκδοτο αυτό τα σπάει, αλλά το έχω ακούσει και αλλιώς:
Ποια είναι τα τελευταία λόγια ενός drummer πριν τον διώξουν από την μπάντα;
-“Πάμε και ένα δικό μου;” :lol: #-o

α) ναι ειμαι. ντακσ, μια πλακα κανουμε! κατευθειαν να μας την πεις:lol: :stuck_out_tongue:

β) καλυτερη αυτη η βερσιον!:lol: κανονισε την πορεια σου λεπον!:lol:

ΧΑΠΙ ΜΠΕΡΘΝΤΕΪ