Ολυμπιακός

Το πρώτο, το πρώτο!!!

Μίλος ψυχάρα ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ, τι παιχταράς είναι αυτός ω θεοί!!!

Βαζελάκια το μέτρημα καλά κρατάει φέτος, ε?

1)Επιτελους ανταμιεφθηκε η ομαδα του μπασκετ…Το αξιζαμε!
2)Τα ρεζιλια στο ποδοσφαιρο συνεχιζονται…Πρωταθλημα μονο αν το χασει ο βαζελος φετος,εμεις δεν ειμαστε ικανοι να το παρουμε.

θελω να πω οτι ο παοκ ειναι μεγαλη ομαδα για να αναφερουμε τετοια σεναρια…

Paoktsis το ειδα και εγω το ματς παραλλημα με το μπασκετακι…
οσο εβλεπα τον εβλεπα πολυ καλο…
αλλα στο διαστημα που ειδες εσυ ειναι αληθεια πως ηταν τραγικοτατος…
καταλαβαινω πως χωρις την πρωτη (δικια μου) εικονα δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα…
ετσι και αλλιως οι 2 βαθμοι πεταξαν…
οποτε τζαμπα οι διαφωνιες…

ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΡΕ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΕΝΩ ΣΗΚΩΑΣΑΜΕ ΚΟΥΠΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΙΩΝΙΟΥ?? ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ Η ΜΠΑΛΑ…

ΜΙΛΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΙ ΚΑΡΦΩΜΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…!!!

Ρε εξτασιάστηκαν με ένα κύπελλο στο μπάσκετ :lol:
Μα πραγματικά ποιός το γ@μα το μπάσκετ;
Εργοτέλη μας τα χάλασες.Μη νικήσει ο Βάζελος στη τούμπα θέλω να δω (δε θα το δω, αλλά λέμε) το ντέρμπι με ενδιαφέρον.

αυτα να τα λετε οταν το παιρνετε εσεις:wink:

δε σου πέρασε απ το μυαλό διαβάζοντας το ποστ ότι είναι ολυμπιακός ε.

μου περασε αλλα με ψιλομπερδεψε στη συνεχεια:oops:

xxxloko σε είπαν ολυμπιακό

Ναι, έτσι μου ήρθε να μη βγω σήμερα απο τα νεύρα αλλά θα το παραβλέψω.
Καληνύχτα κυπελλούχοι. :stuck_out_tongue:

Τιποτε δεν τελειωσε,εγω πιστευω τον πητ που ειπε οτι παλι ο οσφπ θα το παρει στο τελος…:p:p

Από την προηγούμενη εβδομάδα, δεν πολύ πανηγύριζα την μείωση στους τρεις, γιατί περίμενα να δω τι θα κάνουμε απόψε…και τον ήπιαμε…τώρα κρεμόμαστε απ’τα σαγκουίνια του ΠΑΟΚ:):!:

Δεν θελω να γινομαι γραφικος, αλλα ο τοροσιδης μπηκε μεσα πριν εκτελεστει το πεναλτυ και επισης μια κοκκινη επρεπε να παρει ο μελμπεργκ, θα τον σκοτωνε να πουμε τον Λεαλ.

Σε παρακαλώ μπορεις να αναφερεις αυτες τις φασεις?

νομιζω, τα δυο υπερ σας σε επαναφορα μετα απο διεκδικησεις.

διαλεξε οποια θελεις, ειναι multiple!
:lol:

Έτσι! :stuck_out_tongue:

επιτελους εσπασε η γαμωκαταρα!θα μπορουσαμε να κερδιζαμε πολυ περισσοτερο,αλλα φαινοταν οτι το αγχος ξεχειλιζε απο την ομαδα.ο τεοντοσιτς ειναι πραγματικα σπουδαιος παικτης και ευτυχως που δεν την εκανε το καλοκαιρι.

ισχυει,απλα τα καταπιαν αυτα τα γαυρακια και αναλωθηκαν στο πως θα πουλησουμε σημερα το ματσακι στον λαγο…

αυτο που το διαβασες? οτι θες καταλαβαινεις μου φαινεται πρωι πρωι. αυτο πιυ λες εγινε πριν το χτεσινο μας ματς… οποτε η δηλωση σου ειναι ακυρη οσο δεν παει…