Ολυμπιακός

έλα πες και τον χαιρετισμό.

Παιδιά, δεν φταίω εγώ… Μου τελείωσε η μπογιά εκεί που έγραφα τον σταυρό. Αναγκάστηκα να το κάνω “επτάρι”

(δεν ασχολούμαστε με κάτι πιο σημαντικό; Νομίζω το θέμα δεν είναι για το τόπικ του Ολυμπιακού αλλά γενικότερα για τα προβλήματα με τους χούλιγκαν)

Έλα Μίκα παραδέξου το:
Eίσαι 2ο account του King Diamond! :stuck_out_tongue:

δεν τον ξερω τον κυριο (το μελος του forum εννοω, οχι τον καλλιτεχνη).

αν διαφωνεις καπου με τα λεγωμενα μου ευχαριστως να ακουσω την αποψη σου.

Έχεις δίκιο Μίκα και αυτο δεν ειναι μόνο στο ποδόσφαιρο αλλά σε γενικότερο κλίμα
Οι φασίστες πάντως και οι Εθνικιστές ειναι σε κάθε τομέα της ζωής μας…εδώ μας κυβερνάει ο τσεκουροβορίδης και ο Άδωνις εκεί θα κολλήσουμε τώρα…
Πάντως η μόνη Ελληνική αντιφασιστική ομάδα και δεν τρολάρω ειναι ο[COLOR=“Blue”] Ηρακλής [/COLOR]με την αυτόνομη θύρα 10

…άντε να δούμε ποιοι θα παίξουν απόψε…αποδεκατισμένοι είμαστε:):!:

Δεν ξερω τι ονειρο ειδε ο Βαλβερδε,αλλα ακομα και το rotation το κανει παραπληγικα.Ενδεκαδα με Αμπντουν,Χαβιτο,Ιμπαγασα,Φετφα,Μιραλας,Παντελιτς και αμυντικο χαφ τον κανεναν.#-o
Για να δουμε και σημερα,παρα τα αλλοπροσαλλα,πιστευω πως θα το παρουμε ευκολα το ματς.

Εννοείται ότι θα το πάρουμε το ματσάκι, αφού ΚΑΙ η Δόξα είναι παράρτημα, όπως και όλες οι ομάδες με τις οποίες έχουμε παίξει ως τώρα. Εξαιρείται φυσικά ο αγέρωχος άξονας ΠΑΟ-ΑΕΚ-Άρη.

Έδιτ:

Ορίστε, δικαιώθηκα. 8)

Οικογενειακό διπλάκι πάντως, βγάζουν πολύ ωραίες μπαλιές οι της Δόξας από το κέντρο προς την επίθεση και όλο κάτι λάθος κοντρόλ, κάτι οριακά οφφ-σάιντ, ακόμα φάση δεν έχουν κάνει. Αστείος και αυτός ο Ρόκα, όλα κομπλέ

Ωπ καλωστον !Πανω που τα λεγαμε ! :lol: :lol:

ναι…γιατί την δοξα συγκεκριμένα θες και να έχεις σχέσεις για να την κερδίσεις…μια νίκη της δίνουν όλοι…

Ευτυχώς που μπαίνει και ο κάθε Τσάκας και λέει τη μαλακια του!

Sent from my Nexus S using Tapatalk

…ναι ρε Χαβιτουλίνι:drunk::yahoo:
:):!:

6-0! Κομπλέ! Όχι ότι και η Δράμα έχει υπολογίσιμη ομάδα αλλά ντάξει!

Μπορει καποιος να μου πει αν επαιξε καλα ο Αγγελουδης;;; :smiley:

Είναι το λιγότερο αστείο να κλαψουρίζουν οι διάφοροι “σταυροφόροι της κάθαρσης” για την δυναμικότητα Β’ εθνικής της Δόξας! Αυτοί έφεραν τέτοια ομάδα στην Σούπερ Λίγκα, καταστρέφοντας τον Βόλο (που πέρυσι είχε καλύτερη ομάδα από τις δικές τους) και την Καβάλα για τις αμαρτίες του Μπέου και του Ψωμιάδη!

Εμείς πάντως κάναμε το καθήκον μας - όποιον και να έχεις απέναντι πρέπει να παίζεις τη μπάλα σου και να μην σταματάς- και είδαμε μερικά ωραία γκολάκια. Ήταν και ευχάριστη βραδιά όπως ζέστανε ο καιρός, δεν νομίζω να έφυγε κανείς χθες από το γήπεδο δυσαρεστημένος.

τον μαρινακη λες?? :-k
αυτός άλλαξε την απόφαση των 15 εκεινο το απόγευμα με την κλίση του απο τον εισαγγελέα…αν δεν το εκανε, άλλη ομάδα θα ήταν και οχι η δραμα που λες …μέρες πριν την ανεβάσουν έλεγε ο προπονητής της οτι δεν μπορούμε στην α εθνική…

παντως περα απο την πλάκα, οταν βρεθεί ο παράγοντας πρόεδρος μεγάλης ομάδας, που αποφασίσει να τους γαμήσει όλους αυτούς που έχουν μπει και εκβιάζουν στο ποδόσφαιρο, θα γινω οπαδός της ομάδας του…όποια και αν είναι…ολυμπιακός παναθηναϊκός παοκ…
δεν μπορώ να διανοηθώ οτι δεν θα υπάρξει ποτέ ένας που ενω θα έχει την δύναμη, δεν θα το κάνει…τότε απλά τζάμπα κοιτάμε…

oυτε καν ο - γαυρος - προεδρος της Δοξας :lol::lol:

ελεος… τι αλλο θα ακουσουμε

καλα οτι είναι γάβρος ειναι γνωστό…αλλά οτι δεν θα πάρει νικη ειναι επίσης γνωστό.
και παναθηναϊκός να ηταν πάλι 6 θα έτρωγε…μην πω παραπάνω :stuck_out_tongue: