Ολυμπιακός

Τρομερό ματς! Όλα τα λεφτά Χακετ Πρίντεζης βέβαια και ο Χάντερ. Αυτοί μας κράτησαν ζωντανούς. Καθοριστική φάση ή ταπα του στρομπερι στο 75-70 ενώ βγαίνει αιφνιδιασμό κάποιος της χιμκι.
Πως παίζουμε με ένα σέντερ μόνο είναι θαύμα πάντως.

Καλημέρα . Το χθεσινό ματς δεν μου κάνει για να βγάλω συμπέρασμα για την εξέλιξη του ομίλου, γιατί μου μοιάζει περισσότερο σαν μια τελευταία ανάσα ομάδας ,που παλεύει να μην μείνει εκτός στόχων .
Δεν ειμαι και πολύ αισιόδοξος φέτος . Μακάρι να αλλάξει το σκηνικό και να διαψευστώ πανηγυρικά .

Θέλει οπωσδήποτε ψηλό, αυτός ο Μιλουτινοφ πολύ λίγα πράγματα. Κατά τα άλλα Πρίντεζη ψυχάρα και Χάκετ παιχτάρα για το χθεσινό!

καναμε 2 ηττες εκτος προγραμματος με. τωρα τσσκα εξω και μπαρτσελονα μεσα. μια νικη για να ελπιζουμε αλλιως πολυ δυσκολα τα πραγματα. ψηλο ακουγεται για αιβερσον και εμπακβε. μακαρι να παρουμε εναν απο τους 2 δυο, ο γιανγκ παει για του χρονου ετσι κι αλλιως.

και τα 2 εκτός είναι,γενικά ο όμιλος έχει γίνει μπουρδέλο!!

Με το μπαμπάκι μας σφάζουν?

…τικ τοκ, τικ τοκ…

Time is running out…βγάλτε με ψεύτη, μην κάνετε έγκλημα…

τα μεσανυχτα χτυπαγε Μπαρνιανι, τωρα συμβιβαστηκε με Ουορικ! χαχαχαχα. καλα ονειρο θα ηταν οντως ο Μπαρνιανι αλλα δυσκολακι αφου κοιτα μονο nba.

Ε ναι…όνειρο ο Ιταλός…αλλά τι διαλέξαμε τη δωδέκατη ώρα, ένας Θεός ξέρει, μακάρι να έχουμε δέκα λεπτά σχετικής ποιότητας από το πουθενά…

Χακίμ δε ντρημ ρε :!:

Χα χα, η πρώτη μου σκέψη ήταν: "Χακίμ τον λένε, μπάσκετ θα ξέρει"
Μετά συνειδητοποίησα ότι μπορεί και να μην ξέρει…

Ο Μπαρτζώ ο τίμιος είχε δηλώσει ότι δεν είναι καλός στο να αλλάζει/βρίσκει παίκτες μέσα στη σεζόν… Έχουμε καταλήξει με δύο(πριντ,χαντερ) υπολογίσιμους παίκτες στους ψηλούς+ κάποια bonus κορμιά (Αγραβάνης, Μιλουτίνοφ) και μερικά τρικ(Παπαπέτρου).Συνεχίζει οριακά η χρονιά. Για να δούμε…

Εγώ πιστεύω ότι είναι παικταράς γιατί όπως δήλωσε και ο Σφαιρό “δεν θα πάρουμε παίκτη απλά για να πούμε ότι πήραμε” :!:

Ο Ολυμπιακός αποκλείστηκε με ελληνική διαιτησία.

Απόδειξη του ότι όταν έχεις αξιόλογη ομάδα νικάς και τα ανθρώπινα λάθη του διαιτητή :!:

Τι ανθρώπινα, αυτός ήταν εντελώς ανίκανος ρε :lol:!

Εσεις που χαίρεστε με τον αποκλεισμό του ολυμπιακου, είστε εντελώς ηλίθιοι. Που θα ξαναπετυχουμε τέτοια περιγραφή? [-X

Ήταν απαράδεκτος, αλλά ίσως με το “ανθρώπινα” να εννοεί ότι δεν τα έκανε επίτηδες για να ευνοήσει κάποια απ τις 2 ομάδες , αλλά από ανικανότητα

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα λάθη των διαιτητών πάντα ανθρώπινα και χωρίς πρόθεση είναι, απλά κάποιοι ψάχνουν δόλο σε αυτά για να ρίξουν λάσπη στην καλύτερη ομάδα της χώρας, επειδή θέλουν να βλάψουν τον μεγάλο Βαγγέλη Μαρινάκη.

Ας φτιάξουν ομάδες οι κύριοι, όπως η Άντερλεχτ, ας επενδύσουν σε σοβαρούς παίκτας και προπονητάς και όχι παλτά τύπου Μπεργκ και μυρωδιάδες τύπου στραπατσόνι και ας πάψουν να δυσφημούν το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Πάρτυ μας κάνει η Μπαρτσελόνα. Πολύ δύσκολα περνάμε όπως και να έχει κι αυτό γιατί καναμε δύο ήττες εκτός προγράμματος και σε τέτοιο όμιλο μετράει. Ας μην αναφερθω βέβαια στο ποτέ πήραμε ξένο, ούτε καλοκαίρι να ήταν. Αν κάνουμε έξι νίκες μετά βέβαια καλά θα είναι