Ολυμπιακός

:wink:

  • απειρο…

ΑΝ παιξουν οπως επαιξαν στο Καραϊσκακη, δεν τους φοβαμαι…
αλλα και απο την αλλη…ποτε επαιξαν με το βαζελο οπως παιζουν με εμας?:-k
:wink:

ο σάντος έχει καταλάβει ΠΟΣΟ κοντά είναι στον τίτλο του πρωταθλητή ή είναι πολύ ηττοπαθής για να την μυριστεί τη δουλειά?

οχι ρε…απλα λεει οτι για 85 λεπτα ο εργοτελης ειναι ανυπαρκτος ενω τουλαχιστον για 24 λεπτα που ειδα εγω,ο εργοτελης ηταν ο μονος μεσα στο γηπεδο…δηλαδη πως γινεται να πιστεψω τον τυπο οτι ο ολυμπιακος οντως επαιξε καλα στα υπολοιπα λεπτα?

χαχα,η δικαιολογια του γαυρου οταν χανει το πρωταθλημα…οπως και με τη λαρισσα που ανοιξε τα ποδια της στον παο, μη το ξεχασουμε…ρε τα γαυρακια,ολα μελι γαλα οσο κερδιζαν πρωταθληματα και τωρα απο διαιτητες μεχρι στημενα παιχνιδια και γκαντεμια τους φταινε…ετσι ρε,αυτο σας χαρακτηριζει,ειστε βολεμενοι οπαδοι και σας τσουζει οταν σας χαλανε την μελενια σας

για δώστε στατιστικά στην φόρα γιατί εγώ που είμαι ΑΕΚΙΤΖΗΣ δεν έχω εντοπίσει (αγωνιστικά) διαφορετική αντιμετώπιση.

ποσα χρονια περναει ο ολυμπιακος απο την τουμπα κ ποσα ο παο???:-k

ΝΑΙ…

κι ελεγα…ΚΑΤΙ λειπει απο τον συλλογισμο μου!

τωρα, επειδη παιζει να μιλας σοβαρα, δεν μιλαω γιατι σε λιγο θα μας πεις οτι περναμε αερα!

Το πρώτο, το πρώτο!!!

Μίλος ψυχάρα ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ, τι παιχταράς είναι αυτός ω θεοί!!!

Βαζελάκια το μέτρημα καλά κρατάει φέτος, ε?

1)Επιτελους ανταμιεφθηκε η ομαδα του μπασκετ…Το αξιζαμε!
2)Τα ρεζιλια στο ποδοσφαιρο συνεχιζονται…Πρωταθλημα μονο αν το χασει ο βαζελος φετος,εμεις δεν ειμαστε ικανοι να το παρουμε.

θελω να πω οτι ο παοκ ειναι μεγαλη ομαδα για να αναφερουμε τετοια σεναρια…

Paoktsis το ειδα και εγω το ματς παραλλημα με το μπασκετακι…
οσο εβλεπα τον εβλεπα πολυ καλο…
αλλα στο διαστημα που ειδες εσυ ειναι αληθεια πως ηταν τραγικοτατος…
καταλαβαινω πως χωρις την πρωτη (δικια μου) εικονα δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα…
ετσι και αλλιως οι 2 βαθμοι πεταξαν…
οποτε τζαμπα οι διαφωνιες…

ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΟΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΡΕ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΕΝΩ ΣΗΚΩΑΣΑΜΕ ΚΟΥΠΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΙΩΝΙΟΥ?? ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ Η ΜΠΑΛΑ…

ΜΙΛΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΙ ΚΑΡΦΩΜΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…!!!

Ρε εξτασιάστηκαν με ένα κύπελλο στο μπάσκετ :lol:
Μα πραγματικά ποιός το γ@μα το μπάσκετ;
Εργοτέλη μας τα χάλασες.Μη νικήσει ο Βάζελος στη τούμπα θέλω να δω (δε θα το δω, αλλά λέμε) το ντέρμπι με ενδιαφέρον.

αυτα να τα λετε οταν το παιρνετε εσεις:wink:

δε σου πέρασε απ το μυαλό διαβάζοντας το ποστ ότι είναι ολυμπιακός ε.

μου περασε αλλα με ψιλομπερδεψε στη συνεχεια:oops:

xxxloko σε είπαν ολυμπιακό

Ναι, έτσι μου ήρθε να μη βγω σήμερα απο τα νεύρα αλλά θα το παραβλέψω.
Καληνύχτα κυπελλούχοι. :stuck_out_tongue:

Τιποτε δεν τελειωσε,εγω πιστευω τον πητ που ειπε οτι παλι ο οσφπ θα το παρει στο τελος…:p:p

Από την προηγούμενη εβδομάδα, δεν πολύ πανηγύριζα την μείωση στους τρεις, γιατί περίμενα να δω τι θα κάνουμε απόψε…και τον ήπιαμε…τώρα κρεμόμαστε απ’τα σαγκουίνια του ΠΑΟΚ:):!:

Δεν θελω να γινομαι γραφικος, αλλα ο τοροσιδης μπηκε μεσα πριν εκτελεστει το πεναλτυ και επισης μια κοκκινη επρεπε να παρει ο μελμπεργκ, θα τον σκοτωνε να πουμε τον Λεαλ.