Ολυμπιακός

το πρωτο ειναι στο καραισκακη, αν κερδισετε με 1-2 γκολ διαφορα θα φανε πολυ ξυλο οι παιχτες κει πανω…

το πρωτο ειναι στην αλβανια

Πάντα έγκυρος ο δόκτωρ Λαβ! :smiley:

Στις 15 Ιουλίου το πρώτο ματς στο “Καραϊσκάκη”, ενώ ο επαναληπτικός θα γίνει στις 22/7 στην γειτονική χώρα.

http://www.sport24.gr/html/ent/458/ent.369458.asp

Με την αλβανική Μπέσα κληρώθηκε ο Ολυμπιακός στον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League. Στις 15 Ιουλίου στη γειτονική χώρα θα πραγματοποιηθεί το πρώτο ευρωπαϊκό παιχνίδι των «ερυθρολεύκων» για τη νέα αγωνιστική σεζόν. Στις 22 Ιουλίου έχει οριστεί ο επαναληπτικός στο γήπεδο Καραϊσκάκη.

http://www.sport-fm.gr/

:-k

Α ρε δοκτωρ Λαβ, είναι δυνατόν ο ισχυρός να παίζει ποτέ το 1ο ματς στο γήπεδό του?

κ που να ξερω εγω τι γινεται σε τοσο πρωιμο σταδιο ευρωπαικης διοργανωσης…
καλομαθαμε στα σαλονια…8)

Καλό μας έκανε τελικά η τελευταία θέση των πλέη οφ. Τώρα, όταν θα κληρωθούμε στην Ευρώπη με ΠΑΟ ή ΠΑΟΚ θα έχουμε κόσμο στο Καραϊσκάκη :stuck_out_tongue:

“Σαλόνια” συνηθίζουμε να αποκαλούμε το Champions league. Πόσες φορές έπαιξε ο Πάο εκεί την τελευταία δεκαετία και καλομάθατε κιόλας? Είπαμε καζούρα αλλά όχι και έτσι . Δεν έχεις μπέσα :stuck_out_tongue:

dr.love,αστο οπου και να κανεις καζουρα αποτυχανεις:p

η κουβεντα της ευρωπης δε γινεται με γαυρους… εχω βαρεθει να ακουω για το μεγαλειο του θρυλου στην ευρωπη…

:lol:

Ένεκα και της Μπέσα…αργούμε και θέλουμε και δύο κεντρικούς αμυντικούς, γιατί στο πρώτο παιχνίδι δεν θά’χουμε κανένα…και πολλά άλλα πράγματα, απλά αυτό μας καίει…κατά τάλλα καλή αρχή, και να μην ξανά’ρθει χρονιά σαν την περσινή:):!:

μακαρι.αυτο ελπιζω και εγω

άρχισε ο ψυχολογικος πολεμος…
-εγω δεν δέχομαι αλλον βοηθο εκτος απο τον δικο μου…
-δεν θα εχεις δικο σου…θα έχουμε δικο μας… !! τον μπαντοβιτς…!!!

Τεραστια μαλακια αυτο που παει να γινει με Λινεν.
Και ακομα πιο τεραστια του Κοκκαλη που εκλεισε προπονητη
ενω ηταν στις συζητησεις με Μαρινακη.

Έτσι και τον εξωθήσουν σε παραίτηση για να φέρουμε κανένα γνωστό προπονητή της αρπαχτής θα είναι από τα χειρότερα πρώτα βήματα του Μαρινάκη. Πάντα συμπαθούσα τον Λίνεν (ίσως και για μη ποδοσφαιρικούς λόγους) και ταιριάζει και στη νοοτροπία του Ολυμπιακού, πολύ περισσότερο από Ζίκους, Βαλβέρδες και ΛεΓκουενέδες.

Γαμώ τα επικοινωνιακά μου παιχνίδια μέσα…

+1 σους πανω

αρχισε το παιχνιδι της μιζας παλι

αμα συνεχιστει αυτη η διαφωνια περι βοηθου τον βλεπω να παιρνει πουλο η να παραιτειται ο ιδιος

Μα έχουμε τη χρυσή ευκαιρία να έχουμε έναν προπονητή που μισεί τον Ρεχάγκελ, τον μισεί αντίστοιχα ο Ρεχάγκελ και είναι γνωστός για το κόντρα στο κατεστημένο παρελθόν του και εμείς προτιμάμε προπονητές που θα πουλήσουν εφημερίδες γιατί κάποτε διαχειρίστηκαν ανεπιτυχώς μεγάλα budget; Ειλικρινά, δε θα το χωνέψω αν τον διώξουν. Φέρτε του τον βοηθό προπονητή που θέλει και μη τον ευνουχίζετε μέσα στα αποδυτήρια από την πρώτη μέρα!!!

Μη ντροπιάζεις το σύλλογο από την πρώτη μέρα ρε Μαρινάκη!

Χαζομάρα η πρόσληψή του, που δείχνει τον μη προγραμματισμό της ομάδας:):!: