Ολυμπιακός

Ετσι, καλυτερη και απο Μεσινα για μενα, αντε να δουμε!

Άνετα καλύτερη επιλογή από Μεσίνα.
Βασικά υπήρχαν πολλές καλύτερες επιλογές από του Μεσίνα.

συμφωνω απολυτα με τους πανω

δοξα το θεο, ιβκοβιτς

Μόνο εγώ θεωρώ τον Ντούντα υπερεκτιμημένο, που το πήρε με την έτοιμη ομάδα του ξανθού?

το θεμα ειναι οτι την εστησε καλυτερα την ομαδα απο τον ξανθο… :stuck_out_tongue:
η καλυτερη επιλογη για κοουτς για μενα. ξερει τι θελουμε, εχει συνεργαστει με παπαλουκα και τεοντοσιτς. ειδικα για τον τελευταιο του ειχε βρει τα σωστα κουμπια με αποτελεσμα να δειξει ολο του το ταλεντο περσι. για να δουμε ποιοι παιχτες θα φυγουν και ποιοι θα μεινουν. θελω να μεινουν ο κλειζα και σοφο οπωσδηποτε.

ντεκαρντ
κοιτα, περα του οτι εχει κατακτησει και πολλα με γιουγκοσλαβιες κτλ, εφτιαξε κατα ενα βαθμο τη μεγαλη τσσκα, πηρε πρωταθλημα με τον παοκ και πως να το κανουμε πηρε το μοναδικο ευρωπαικο του γαβρου :p, τον θεωρω πολυ εξυπνο μεσα στο παιχνιδι (κατι που ελειψε πααααρα πολυ) και αρκετα καλο διαχειριστη χαρακτηρων (που προς το τελος ελειψε και αυτο)
με λιγα λογια ειναι (προφανως) πολυ καλυτερος προπονητης του γιαννακη που δεν θα χρειαστει καμια προσαρμογη και ειναι και σερβος (για μενα παιζει ρολο το σερβος :p)

δηλαδη θα ησουν ευχαριστηεμενος με μποζο μαλκοβιτς??? :lol::lol:

:lol:

θελω να πω πως ειναι ιδια σχολη με τον ομπραντοβιτς, ξερει τα κολπα του κτλ

Ναι αλλά το πήρε σε πιο εύκολο final 4.

Δεν τον βγάζω άχρηστο τον άνθρωπο, τον Γιαννάκη είχες φέτος. Μεγάλη βελτίωση είναι. Απλά είμαι λίγο fan ξανθού

Συν ενα σε ολα.Πηρα μεγαλη χαρα με Ντουντα:)

Το πήρε με την ομάδα του Γιαννάκη ναι , αλλά έκανε κάτι που ο ξανθός αδυνατούσε να κάνει…έδωσε ηρεμία και σιγουριά στην ομάδα :wink:

ε?:stuck_out_tongue:
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters

Γιάννης Ιωαννίδης λέγεται ο ξανθός

οκ,σορρυ,δεν καταλαβα οτι μιλαγε για εκεινον και νομιζα οτι μπερδευτηκε.

Γλώσσα λανθάνουσα!!! :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως σε κάλυψα :stuck_out_tongue:

Όντως :stuck_out_tongue:
Πάντως είμαι περίεργος να δω πως ο Ντούντα θα ανταποκριθεί στα 67 του στην καθημερινότητα του Ολυμπιακού. Κατά τα άλλα του έχω μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από ότι στον Γιαννάκη(τον δράκο :p) στην επιλογή παικτών αλλά και στην διαχείριση τους.

Κριμα για τον Τασο, επρεπε να μεινει, αφου αντεχε ακομα και οποτε επαιζε ηταν ο πιο μαχητικος και τα εδινε ολα…

Παντουρου θα μεινεις για παντα στις καρδιες μας…

Για το θεμα με Λινεν, θεωρω μαλακια να τον αναγκασουν να εχει τον Μπαντοβιτς βοηθο… Δεν γινονται αυτα στις σοβαρες ομαδες… Η κινηση με Μητροπουλο σωστη παντως.

Για τον Ιβκοβιτς γουσταρω τρελα, μακαρι να κλεισει και επισημα, του εχω εμπιστοσυνη…

Λατρεύουμε Στολτίδαρο, άλλος ένας που κέρδισε αιώνια θέση στις καρδιές μας.
Πόσους ήρωες έχει αυτή η ομάδα πια!

Πράγματι, έχει πολλούς:

[SPOILER]

και η λίστα είναι ατέλειωτη, μην συνεχίζω…
[/SPOILER]
:p:p:p