ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ???

ρωτα εμενα να σου πω!8)

ον τοπικ
ενοιτε Al_ZAZOR γιατι ο/η mamiesblue ειναι σατανιστης! :lol: :stuck_out_tongue:

Αυτός ο mamieisblue1 “κάποιον” μου θυμίζει…

Ποιον?

Ακριβώς αυτόν που νομίζεις! :wink:

Ποιον νομιζω? :expressionless:

Θα σε πω απ’ το msn μόλις μπω αύριο-μεθαύριο. #-o

εεεεεεεεεε αυτον 1-0
μας τα πριξατε και μας τα κανατε αρακα πειτε επιτελους ποιον σας θυμιζει :lol:

Εγω μολις διαβασα τον τιτλο φανταστηκα οτι θα λεγε για τα παιδια που αποχωρησαν…:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

γυναικα, γιατι?
μεχρι τωρα φαινεται πως το χανω το παιχνιδι…:frowning:

ποια, ποια θυμιζω? καμια ηθοποιο?:roll:

τι γινεται, ο AL_ZASOR δεν εμφανιστηκε ακομα? πως κι ετσι? λετε να τον διωξατε με τις κακιες σας?:?

Κατ αρχάς ευχαριστούμε τον κόσμο μας που μας στηρίζει σε αυτή τη δύσκολη προσπάθεια.Τόσα χρόνια κόπων και προσπαθειών επιτέλους αποδίδουν.Είμαστε περήφανοι για τον τίτλο αυτό.Συνεχίστε να μας βοηθάτε και δε θα σας απογοητεύσουμε.Ωχ συγνώμη,συγνώμη για τον πλυθηντικό.Ένας είμαι,απλά μπερδεύτηκα.Γιατί λες ψέμματα?Δε λέω,ένας είμαι.Και εγώ…δε σημαινω τίποτα πια για σένα?Φύγε,δεν μπορώ άλλο.Έ?Πού είσαι?Γύρνα πίσω.Εδώ είμαστε χαχα.Μην το ξανακάνεις αυτό,με τρόμαξες.

ντροπη σου να επηρεαζεις την γνωμη του κοινου. ενω εγω κραταω καποιο χαρακτηρα, αλλα ετσι ησουν παντα…πατσαβουρα(και οι δυο σας!)! οπως τοτε που μου εκλεψες τον τακη! γι αυτο παρε μια ψηφο! το κοινο μουξερει τι πρεπει να κανει…:roll:

Ποιό κοινό?Εμείς είμαστε μόνοι μας εδώ στο δωμάτιο.Η μητέρούλα μου γυρίζει στις 2 και μισή.Θα φάμε αρακά.

Τι ωραία που μυρίζει.

εσυ μυριζεις. ποιος, οχι εσυ ναι εσυ ο δευτερος απο εσας, ναι
εχουμε μεινει οι δυο μας εδω μεσα και μυριζεις πολυ

Είναι βουλωμένη η μύτη μας.

αυτο δεν δικαιολογει το οτι βρωμας:(
πως να στο πω…ζεχνεις…

Τι λενε αυτοι ρεεεεεεε??? Θα μας τρελανουν…

Που σαι vedder, δεν ανοιγουμε και εμεις ενα θεμα?:stuck_out_tongue:

:lock:

Με κουράσατε με το chat. Ισοπαλία σας βγάζω. Και οι 2 εξίσου χαζοί είστε και ο τρίτος που ψάχνουν όλοι είναι όποιος ψήφισε στο poll!!!

Ειλικρινά τώρα. Ανταλλάξτε τηλέφωνα και διευθύνσεις με προσωπικά μηνύματα. Είστε γεννημένοι ο ένας για τον άλλο…