Παναθηναϊκός

ρε παιδιά να τα λέμε όλα…

Ο Σισέ σε δύσκολα ματς δε σκοράρει.
Νταξ και ο Νίνης αιώνιο ταλέντο…

να τα λέμε ε…

ΟΕΟΕΟΕΟΟΕ τρελαίνομαι Παναθηναϊκέ

να την πω την αμαρτία μου

περιμένω αναφορά σε επικό διπλό γαύρου που γύρισε σε 1-3, από 1-0 στο ουέφα

τέσπα όπως και να έχει ήταν ένα γεμάτο ματς, με μπάλα και από τις δύο πλευρές και με ένα εξαιρετικό τζόρβα

πολλά μπράβο στον ΠΑΟ που πέρασε, αλλά θεωρώ πως πλέον δεν θα μπορέσει να πάρει και το πρωτάθλημα. δύσκολα ελληνική ομάδα (χωρίς προστασία από “φίλους”) έχει καταφέρει κάτι και στις δύο διοργανώσεις

πάμε μωρή ΠΑΟΚΑΡΑ

και το Σάββατο ντέρμπυ στο ΟΑΚΑ με τους σύντεκνους, για να μην ξεχνιόμαστε

θεωρώ πως δύσκολα ο Νίνης θα παίζει του χρόνου στην Ελλάδα

ΟΥΕΦΑ όχι, Τσ. Λ. ναι. Εσείς το έχετε κάνει στην Ελλάδα έστω; Κύπελο; Φιλικό; Οικογενειακό διπλό; Βόλευ;

όχι

νιώστε καλύτερα τώρα :stuck_out_tongue:

Έλα μωρή ομάδα, τρέλανέ μας!

Ο Νίνης του πρώτου ημιχρόνου, πόσο μεγάλη διαφορά έχει από όταν παίζει μαζί με τον Καραγκούνη ε;

Το 1-2 στο Καραϊσκάκη φέτος.
Εγώ θα στα λέω?

Και εγώ για αυτό σε ενημέρωσα για τον Ολυμπιακό. Αφού αυτό ήταν το άγχος σου, ας νιώσεις καλύτερα :stuck_out_tongue:

Εντιτ προς ΚρισΠ: 1-2 έκαναν, όχι 1-3 :wink:

Εντιτ προς on topic: Βρείτε κι ακούστε την ιταλική περιγραφή. Εγώ από εκεί έβλεπα το ματς και τα είχαν παίξει οι Ιταλοί με τον Νίνη. Ελπίζω να διαρρεύσει!

Σε πιο ματς στο CL?

Σιγά μη σου πούμε!

Kαι επειδή μπορεί να θίξει ο κριςπ ή κάποιος άλλος το θέμα “πρωτάθλημα” εγώ επιμένω ότι καλύτερα να πάρουμε το πρωτάθλημα φέτος παρά να σκίσουμε στο ουέφα. Για μένα τίποτα δεν αποτελεί δικαιολογία για ενδεχόμενη απώλεια του πρωταθλήματος. Ακόμα και να πάρουμε το Ουέφα. Πολύ απλά γιατί πιστέυω στην αξία ΑΥΤΗΣ της ομάδας και θέωρω ότι επιβάλλεται φέτος να πάρει το τίτλο στο ποδόσφαιρο. Να αποκτήσει μια σταθερότητα στην Ελλάδα με το τίτλο που θα ήρεμησει και τους οπαδούς της από την “σχιζοφρένεια” των δύο όψεων του Παναθηναικού.

Δεν θα το έθιγα πάντως.

Μαλακιες. Απλα εχετε κομπλεξ οι βαζελοι που το περνει ο αιωνιος αντιπαλος σας τοσα χρονια. Μη λεμε και χαζα τωρα, ουεφα>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ελληνικο πρωταθλημα

Ok το είχες πει στο πρώτο ματς με τη ρόμα πάντως.

Ισχύει 100% το ουεφα >>>>>> ελληνικό πρωτάθλημα. Αλλά με τις δεδομένες συνθήκες είναι πολύ μεγαλύτερη αποτυχία να χάσουμε το πρωτάθλημα παρά να χάσουμε το ουέφα. Το ουεφα το παίρνουμε του χρόνου! :stuck_out_tongue:

Καλά στο μπάσκετ αρνούμαστε κατηγορηματικά να κερδίσουμε… Κρίμα κρίμα 61-50 ήταν και έγινε 67-70… τι να πω… #-o

Το μόνο σίγουρο είναι ότι σήμερα είναι μαύρη μέρα για τους Γιαννακόπουλους.

Καλά στο μπάσκετ αρνούμαστε κατηγορηματικά να κερδίσουμε… Κρίμα κρίμα 61-50 ήταν και έγινε 67-70… τι να πω… #-o

Τέλος η Ευρώπη για φέτος.

Aυτοκτονια στο μπασκετ… Δεν γινοταν να χαθει αυτο το ματς… Κι ομως για αλλη μια φορα αυτοκτονησαμε…

Το μπάσκετ το έβλεπα αποσπασματικά.

Το είχα αφήσει στο 61-50 και ξαφνικά το βλέπω στο 64-66.
Τρομάζει αυτή η Μπαρτσελόνα πραγματικά.

και λιγα λες…πφφφφ…
πρωταθλημα και νικη με οσφπ…