Παναθηναϊκός

Στοιχειώδης τακτική να χει κάποιος, άνετα παίρνει το αποτέλεσμα που θέλει με αντίπαλο την ομάδα μας.
Πιο δύσκολα είναι στο δανέζικο πρωτάθλημα, παρά το διπλό στο ΟΑΚΑ.
Με τις γραμμές να απέχουν 20 μέτρα, κανέναν παίκτη στην περιοχή, τρύπια άμυνα και Τζόρβα, δεν υπάρχει ελπίδα για επανάληψη του 2008.

Α ξέχασα, με Πατέρα πάμε για ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Το πιο βασικό όλων.
Τι πιο σημαντικό από το να γίνεις νέος γαύρος στην ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ.

καλα τι ψοφιοι ηταν σημερα ρε…μυρισε σαπιλα ως εδω

οι δανοι αλλαζαν μπαλα απο το 45 στην αμυνα και δεν πιεζε κανεις

Bγαλμενη απο Playstation η Κοπεγχαγη, κακα τα ψεματα

Αν και σαν γαυρος δεν πρεπει να μιλαω για Ευρωπη, αλλα ενταξει ας πουμε και εμεις την μαλακια μας:p

Τι το σημαντικό κάναμε τότε; :stuck_out_tongue:

Γιατί ρε παιδιά τέτοιο χάλι? μα γιατί δεν βλέπει τίποτα ο νιόπλιας? πάντως σύμφωνα με δηλώσεις του πατέρα δε βλέπω να συνεχίσει ο κοζανίτης…

Χεχε. Δήλωσε ότι έχουμε πολύ καλούς ποδοσφαιριστές :lol::lol:

λοιπόν,
δε νομίζω πως χρειάζεται να εξηγήσεις με ποδοσφαιρική λογική όσα έγιναν.έπαιζε ένα συνονθύλευμα χωρίς αρχή και τέλος, κόντρα σε μια ομάδα η οποία ήταν μεν πολύ μέτρια, αλλά ήταν ομάδα.ο τζόρβας θύμισε τις καλύτερες στιγμές του γκαλίνοβιτς, και είναι το μεγαλύτερο παράδειγμα του άθλιου επαγγελματικού προσανατολισμού των ελλήνων.ενώ θα μπορούσε να κάνει μια επιτυχημένη καριέρα στο modelling, κάθεται και παριστάνει τον τερματοφύλακα.στο πρώτο γκόλα πορώ τι σκέφτεται, ενώ στο δεύτερο, φαίνεται λίγο πριν εκτελεστεί το φάουλ, να λέει σε έναν παίκτη που πηγαίνει να κλείσει τη μεριά του τοίχους από την οποία τελικά μπαίνει το γκόλ, και του λέει να φύγει.έλεος δηλαδή…
επίσης, δε νομίζω ο άντονσον να είναι πολύ καλύτερος αμυντικός από αυτούς που έχουμε.το θέμα είναι τι κάνουν τα αμυντικά χαφ.αν είναι ανύπαρκτα, τότε ένας αμυντικός που δεν είναι και α’ κλάσης, δε θέλει και πολύ για να κάνει το λάθος.
το θέμα είναι πως ο παναθηναϊκός έχει μικρύνει πολύ στην ευρώπη.τέτοιον παο δε θυμάμαι να έχω ξαναδεί.και το ξερατό του νιόπλια είναι σαφές πως δεν έχει μέλλον…

θεός πατέρας…μίλησε για διοικητικά λάθη και για πολύ καλή ήρεμη αντίδραση των οπαδών του παναθηναϊκού, οταν απο πίσω έβριζαν χριστοπαναγιες οι πάντες…

*τι λεει ο νιοπλαις στην νετ!!! δεν υπήρχε καμιά απόσταση των γραμμών!!! τυφλός?

GTP

Πρωτάθλημα στη σαλονίκη φέτο.

αν δεν κανω λαθος, ειναι ο κορυφαιος τερματοφυλακας στην ελλαδα, δικα σου λογια μη με κανεις να ψαχνω

Αυτο με τον Πατερα τρελο γελιο,τον ακουσα κι εγω…να μιλαει στα μικροφωνα κι απο πισω να πεφτει το μπινελικι βροχη :lol:

εγώ λέω ό,τι βλέπω.και αυτό που είδα απόψε από τον τζόρβα ήταν - ούτε καν - ερασιτεχνικό.κάτι τέτοια λάθη τα έκανα μικρός, όταν με έβαζαν τέρμα και ήθελα να δείξω πως είμαι άχρηστος, ώστε να με βάλουν πάλι μέσα.:stuck_out_tongue:
μη μείνουμε στο δέντρο όμως.υπάρχει ένα καμένο δάσος μπροστά μας!

Το 3/3 στην 2η φάση.:stuck_out_tongue:

Πάνε για το νταμπλ, το ξεχνάνε και προχωρούν.
Πατέρα έχουμε πρόεδρο λέμε.

Ποιητής; :-k

ο τζιγγερ φταιει… επρεπε να ειχε πουλησει νωριτερα…

με αυτήν την ομάδα θα το ρίξουμε στον καρυωτάκη.:razz:

κριμα. πάει και για φέτος.
όπως έστρωσαν κοιμόνται.
εμείς τι φταίμε που μας κόβουν τη μπάλα τα μαλακισμένα;

Χαλαροστε…Καλύτερα να τρώμε τώρα σφαλιάρες και να γίνουν οι αλλαγές που πρέπει να γίνουν,παρά να τρέχουμε όταν δεν θα έχουμε πλέον περιθώρια για αλλαγές … Το πολύ πολυ να μην πάρουμε τίποτα και να αρχίσουμε να κλαίμε να πέσουμε σε κατάθλιψη και να αυτοκτονησουμε…:stuck_out_tongue:

Εγώ ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω. Σε αυτό το ματς ο Τζορβας (μαστουρωμένος) έδωσε δυο γκολ. Ο Ζιλμπέρτο προσπάθησε και αυτός να κρεμάσει την άμυνα, δεν τα κατάφερε. Πέρσι και πρόπερσι ο Γκαλίνοβιτς είχε κάνει τις γκάφες του αιώνα. Φαγαμε σορία από γελοία γκολ. Βύντρα και Σαριέγκι έχουν κατα καιρούς δώσει ότι έχουν για να συναγωνιστούν ο ένας τον άλλο στις γκέλες. Και όμως το ΠΡΟΤΥΠΟ παραμένει αξεπέραστο! Πως ΔΙΑΟΛΟ το καταφέρατε αυτό ρε γαυροι???

http://www.youtube.com/watch?v=zVHyvTAdl78

δε νομιζω οτι τελειωσε η προκριση, την ρουμπιν κυνηγαμε… η κοπεγχαγη οτι βαθμο πηρε, πηρε… ας κερδισουμε ρουμπιν μεσα, να παρουμε ενα χ εξω, ενα χ με τη μπαρτσελονα κ τελευταια αγωνιστικη θα τους καθαρισουμε για πλακα κει πανω…:roll: