Παναθηναϊκός

εντάξει το αντιστρέψαμε , τώρα πετάμε το δεύτερο ημίχρονο (όχι οτι στο α’ παίξαμε ,αλλά κουβέντα να γίνεται )

Πηγα παλι γηπεδο και ειδα τα ιδια χαλια.
Ο Νιοπλιας επρεπε να ειχε φυγει εδω και καιρο.
Αν εδειχνε ενα αγωνιστικο προσωπο η ομαδα δεν θα ειχα προβλημα να μεινει αλλα με αυτη την αηδια που ειδα παλι, δεν τη παλυεω να τον βλεπω, ειδικα σημερα που δεν σηκωθηκε σχεδον καθολου απο τον παγκο, που μας ειπε οτι ο Λαζαρος ειναι κουρασμενος, που αφησε τον τραγικο Καραγκουνη μεσα σε ολο το 90λεπτο, που χαρισε μια αλλαγη, που εκανε μια στο 75 , που εβαλε μεσα τον Πετροπουλο χωρις να βαλει παραλληλα και αλλον ενα να φτιαξει καπως το παιχνιδι, που που που… γενικα ολα χαλια.
Μονο οι Σισσε και Βυντρα μου αρεσαν και τουλαχιστον εδειξαν παθος.
Κατα τα αλλα τραγικοι…

ο βυντρα ήταν κάτι παραπάνω απο καλός…
αν είχε και έναν στην πλευρά του που να παίζει και αυτός καλά θα έκανε τρελά πράγματα…
αλλά αυτός ο γκοβου δεν θέλει να παίξει…κρίμα τα χρήματα…

επίσης ο πετροπουλος ειπε οτι φταίει το γκολ της λαρισας?? !!! το έβαλε νωρίς λέει και μας αποσυντόνισε…
μας κούφανε…

ρε μην διωξετε το νικολακη. κρατηστε τον μεχρι τις γιορτες τουλαχιστον.

ο κοντης του αρη παντως ηταν στο οακα λεει σημερα. αυτο ισως να σημαινει κουπερ.

Samis, άστους ρε, τώρα καταλαβαίνουν το σατανικό μας σχέδιο να χάσουμε από αυτούς στο ΟΑΚΑ :stuck_out_tongue:

Ρε παιδιά τι έγινε σήμερα στο ΟΑΚΑ?
Η ΑΕΛΑΡΑ η ομάδα που υποστηρίζω απο μικρός μαζί με τον Ολυμπιακό σας έκοψε βαθμό…
Όχι μόνο αυτό αλλά έπρεπε το μάτς να ήταν 3-1

Μιλάμε για μεγάλη εμφάνιση ο βενετίδης ήθελε 10 βύντρα για πλάκα…

Mπορεις να μου εξηγησεις απο που κι ως που αυτο σημαινει Κουπερ;;;

Δεν αρπαζομαι, φυσικα, διοτι ο Κουπερ το καλοκαιρι ειναι ελευθερος και μπορει απο τον παο να παρει ενα καλυτερο συμβολαιο, οποτε αν θελει θα φυγει.

Απλα μου φαινεται κουλο, επειδη τα δυο γεγονοτα δε δειχνουν να εχουν καμια σχεση.

Μανατζερ του Κουπερ ειναι ο Κοντης, προεδρος τους ΑΡΗ (ο οποιος δεν εχει λογο σε ενδεχομενη φυγη Κουπερ) ειναι ο Κοντης, τι διαολο ειναι αυτος ο Κοντης και τον πιπιλατε καθε δευτερη μερα;;;

Κολαούζος του Πατέρα είναι, μην αγχώνεσαι. :smiley:

Ωραια…

Εστω οτι ειναι κολαουζος του Πατερα για να γουσταρει ο ΚρισΠ.

Αυτο τι σχεση μπορει να εχει με τον Κουπερ;;; :?

Η ομάδα είναι σε προχωρημένο στάδιο καρκίνου, ΔΕΝ υπάρχει άμεση αγωνιστική λύση, παρά μόνο να φύγει ο Νιόμπλιας.
Δεν παίζει μπάλα, οι παίκτες ψάχνονται (ο Γκοβού αποκαρδιωτικός) και ο κοους είναι εκτός τόπου και χρόνου.

P.S.
Πιο πολύ με πείραξε η νέα ήττα της Λίβερπουλ.

Η ομάδα είναι σε προχωρημένο στάδιο καρκίνου, ΔΕΝ υπάρχει άμεση αγωνιστική λύση, παρά μόνο να φύγει ο Νιόμπλιας.
Δεν παίζει μπάλα, οι παίκτες ψάχνονται (ο Γκοβού αποκαρδιωτικός) και ο κοους είναι εκτός τόπου και χρόνου.

P.S.
Πιο πολύ με πείραξε η νέα ήττα της Λίβερπουλ.

Έλα ρε διασκεδάστε το.2 πούτ$ες θα ρίξει φέτος ο ΠΑΟ και η μια έπεσε την προηγούμενη αγωνιστική.Ακόμα κλαίνε στη πίσω σελίδα.Have fun.
Crismon είσαι κολόγαυρος!!
:lol:
Έλα τσίμπησες παραδέξου. Αλλά ακούς, θέλω κλάψα και στον αγώνα με γαύρο.Δε με νοιάζει βρες κάτι και πες.Ότι είχε κίνηση, κάτι, δε με νοιάζει…
A και μπράβο στη Λάρισα που δε μάσησε απο την Τιποτα squad.

Βύνδρα…Μα η βύνδρα best player του ΠΑΟ;Κατάντια.

[I][B]Crismon είσαι κολόγαυρος!![/B][/I]

το έχετε ξεχειλώσει αλλά πλέον έχει πλάκα…:smiley:

μια χαρά γκρίνιας και με τους άλλους θα είμαι…μην φοβάσαι…

το Τιποτα squad ειναι της λαρισας?? σε σημεία που ήταν μακρινή η λήψη δυσκολευόμουν να αναγνωρίσω τους παίχτες…εκτός τους τερματζη και του σεντερ φορ όλοι οι άλλοι πάιζαν σε άλλες θέσεις…:?

και όμως [I]η βύνδρα[/I] φίλε έκανε μια χαρά δουλειά…
αν δεν ήταν αυτός μπορεί να είχαμε και δράματα(ακραία περίπτωση αλλά ποτέ δεν ξέρεις…)

Να μην πάμε μακριά… Διεθνής αριστερός μπακ ? διατηρούμε την ανωνυμία του για λόγους που θα καταλάβετε παρακάτω - έβγαλε ανενόχλητος χθες τέσσερις σέντρες και οι τέσσερις κατέληξαν έξω από το γήπεδο… Και δηλώνει στην εφορία ότι επαγγέλλεται ποδοσφαιριστής! Λογικά θα είναι από τους λίγους που πλήρωσαν περαίωση για να αποφύγουν πιθανό έλεγχο ταυτοποίησης επαγγέλματος…

χαχαχαχα

ο καθενας μπορει να γινει ενας μικρος δημοσιογραφος ή και μεγαλος φιλε μου αιρον ναουμε…

για αυτο εγω εχω να πω οτι ο Κοντης κοιτουσε παιχτη που θα παρουμε απο τον παο τον ιανουαριο…

ψαχτειτε…

Eμενα δε μ’ αρεσει κανενας απο αυτους. 8)

κάτω τα χέρια απο τον πετροπουλο…τον θέλουν και άλλοι…

Καλα, μονο παναθηναικοι δε γραφουν εδω περα… και δεν δαιβαζα και τα υπολοιπα θρεντ για να μην τσαντιζομαι.

Νικολακη τον πουλο αγορινα μου
Ποιος Κουπερ? Πατερα θες να κανεις πραγματικα ομαδαρα. Φερε Χιντινγκ :stuck_out_tongue:

απλά θεός…άραγε τι κασέ να έχει??

O Χιντινγκ ? Κανα 4-5 μυρια λογικα.

Να δουμε τι θα κανουν βγενοπουλος πατερας!!! Και νταξει Χιντινγκ πες δυσκολο… Αλλα μη παμε με Κουπερ να πουμε.