Παναθηναϊκός

Θέλω Φρανκο Μπαρέζι και Ραϊκαρντ - Γκούλιτ!Μεταγραφάρες έρχονται!!!Σαλαμαλεκουμ!
Να ποιός είναι ο Ολυμπιακός!

Η απόλυτη Troll - φατσα…

αυτό το ελληνικό ποδόσφαιρο …(ενώ όλα τα άλλα)

επίσης άκουσα πριν λίγο κάτι άλλο…το όνομα που όλοι λένε οτι το λέει λάθος του αραβα, δεν είναι λάθος άπλα είναι 2 άτομα…ενας είναι που η οικογένειά του εχει 1 τρις και κάτι δις και ένας που έχει αθλητικά είδη…μαντέψτε ποιανού το όνομα αναφέρει ο κυριουλης απο πάνω και κερδίστε μια μπάλα ποδοσφαίρου και μια φανέλα boston celtics(ουπς…καταλαθος)

[B]edit[/B]
να και link
http://www.sday.gr/Football/Super-League/Panathinaikos/o-emporos-kai-o-zabloutos.aspx

τα αυριανα πρωτοσελιδα…

[SPOILER]

[/SPOILER]

…και ξαφνικά στο δεύτερο ξεμπρόστιασμα Βγενόπουλου με τη ΓΗΠΕΛ, όπου χτύπησε φαίνεται φλέβα χρυσού

Υ.Γ. Προς μιντιακό συγκρότημα κατασκευαστή (ΕΘΝΟΣ, GOAL, SENTRA FM), συνεταίρου του κ. Γ. Βαρδινογιάννη στο MEGA και εργολάβου του γηπέδου του Βοτανικού(!): Πάρτε το απόφαση, αυτή η «χρυσή» δουλειά χάλασε

μέσα σε δυο ώρες ο Γκόντζος έβαλε ένα φιλαράκι του που τον συναγωνίζεται σε ασχήμια να εμφανιστεί ως δήθεν εκπρόσωπος ενός Εμίρη/Κακομοίρη που ενδιαφέρεται λέει για την παε, ώστε αυτή να ξαναπεράσει σε ποσοστό όσο γίνεται μεγαλύτερο στα χέρια του εργοδότη του γιατί ως φαίνεται πολύ ταρακουνήθηκαν. Τσιμπήσανε 5-6 μαλακισμένα και η ζωή συνεχίζεται.

ΤΖΙΓΓΕΡ ΜΠΙΝΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ ΓΙΕ

ΛΟΙΠΟΝ…ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΜΑΣ , ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΤΩΧΟΔΙΑΒΟΛΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΚΗΣ (ΜΑ ΠΩΣ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ…)

ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΜΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΙΓΓΕΡ

ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ?

ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ 15 ΕΚ ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΥΞΗΣΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ 5 ΕΚ ΕΥΡΩ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟ 100% ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΓΙΕΙΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ?

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΦΤΩΧΟΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΔΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ “ΠΡΟΕΔΡΟΥ” ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ , Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΣΑΣ???

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΤΩΧΟΔΙΑΒΟΛΟ ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΙΣΚΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟΥ “ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ” ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ-ΥΠΑΛΛΗΛΟ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ???

ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΦΤΩΧΟΔΙΑΒΟΛΟ ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΙΣΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΒΡΗΚΕ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΑΣΑΡΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΣΧΟΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΑΔΑΗ “ΒΑΖΕΛΑΚΟ” ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟ , ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΜΑ ΒΓΕΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΟΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ …

ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ “ΟΧΛΟ” ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ…ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΟΥΣΑ ΤΑΞΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΕΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ…ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΛΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΣΑΤΣΟΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΟΛΟΚΑΝΑΛΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΝΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΗΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ

ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΒΑΡΔΗΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ…ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΕΖΑ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ…ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ , ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΣΕ ΣΚΟΥΛΗΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΞ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΤΟΥ , ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΔΙΑΔΟΧΟΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΘΑ ΑΡΧΙΖΑΝ ΝΑ ΘΕΤΟΥΝ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΗΓΕΙΘΕΙ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ , ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΚΟΥΛΗΚΑΝΤΕΡΕΣ , ΝΑ ΠΡΑΤΤΟΥΝ ΑΝΤ ΑΥΤΟΥ ΤΟΣΟ ΠΡΟΧΕΙΡΑ , ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΔΙΑ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΡΑΒΩΝ

ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΒΑΡΔΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΧΟΜΟΥΝ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΓΚΟΤΖΟΥ…ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΕΝΑΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ…ΕΝΑΝ ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΟ (ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ ΝΕΚΡΟΥΣ…) ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΟΡΑΓΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΔΥΑ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΞΥΡΙΣΜΑΤΑΚΙ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΖΙΓΓΕΡ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΕΠΗΡΕΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ

ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΤΟΝ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ , ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΠΟΘΕΩΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ…

ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΖΙΓΓΕΡ…ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ …ΚΑΝΑ 2 ΕΚ ΚΟΣΜΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ…ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑΝΟΥ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΜΕ ΕΜΦΥΛΙΟ

ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΝ ΕΜΦΥΛΙΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ…ΕΧΩ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ…ΕΧΩ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ…ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ…ΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ…ΑΝΕΛΑΒΕ ΕΣΤΩ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΗΠΕΛ (ΕΣΤΩ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΑ “ΣΚΥΛΙΑ” ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΔΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΤΩ πο το τραπεζι)…ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΟΡΕΥΘΩ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΠΟΧΗ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΤΗΝ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΗ ΣΚΟΥΛΗΚΑΝΤΕΡΑ…Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ…

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΒΗΜΑ ΑΝ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΣΤΟΠΟΥΤΣΙΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟΕΡΓΟΛΑΒΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΑΝΓΚΟΓΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΣΕ ΥΨΟΣ…ΓΙΑΤΙ ΤΖΙΓΓΕΡ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΚΟΥΛΙΚΙΩΝ ΚΑΙ ΣΦΟΥΓΓΟΚΩΛΑΡΙΩΝ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕΓΑΛΟ…ΑΠΟΘΡΑΣΣΥΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΥΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΔΟΥΛΙ

ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ Ο ΓΚΟΝΤΖΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑΡΙΚΗ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΕΚΔΟΥΛΕΥΣΗ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΖΕΨΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ…

Εγώ πάλι έκανα μια μίνι έρευνα και δεν βρήκα κάποιο σαουδάραβα πρίγκιπα που να έχει αυτό ακριβώς το όνομα.

Ο μόνος που μοιάζει κάπως είναι ο παρακάτω:

Έχει δολοφονήσει έναν υπηρέτη του και έχει εμπλακεί σε γκέι όργιο. :smiley:

p.d., προκύπτει από κάπου ότι η δουλειά είναι οργανωμένη από το Γκόντζο; Είναι “inside” πληροφορία ή έχει βγει κάτι και παραέξω; Ή είναι απλά εκτίμηση;

Ο Γκόντζος είναι ένας πανέξυπνος άνθρωπος, ο οποίος πάντα μπερδεύει πρόσωπα με καταστάσεις, αρκετές δόσεις αναλήθειας ή μισής αλήθειας, οδηγεί τα πράγματα/τη συζήτηση εκεί όπου μπορεί να βγει αυτός νικητής. Τόσα χρόνια τον έχουμε μάθει πλέον. Από το Σάββατο όλα τα δημοσιογραφικά κολλητάρια του Γκόντζου, που κυρίως ή μόνο από αυτόν παίρνουν αποκλειστικά της ομάδας, από το Σάββατο λοιπόν ΠράσιναΝέα, Κόντρα, Κριτής, Βόγλης, Τσιμπίδας, αφήνανε υποννοούμενα, εξυπνάδες ότι σκάει βόμβα στα διοικητικά. Αν βάλουμε στη σούμα και το σημερινό εξώφυλλο του καθοδηγητή τους είναι πλέον κάτι παραπάνω από προφανές ότι κινεί τα νήματα αυτός όσο κι αν αποτελεί προσωπική εκτίμηση το παραπάνω. Ελπίζω να σε κάλυψα…

Με κάλυψες μεν, αλλά δεν μπορώ να είμαι το ίδιο βέβαιαος με εσένα. Θεωρώ εξίσου πιθανό το να το έχει οργανώσει ο ίδιος ο Τζίγγερ ή και να είναι μια ακόμα προσπάθεια ενός απατεωνίσκου να μπλεχτεί με το ποδόσφαιρο (δες και ΠΑΟΚ). Και τα τρία σενάρια πιθανά είναι, για να μην πω ότι μπορεί να υπάρχει και τρίτος παίχτης που δεν έχει φανεί ακόμα και θέλει να κερδίσει χρόνο (δικό μου σενάριο αυτό :p).

Το θεμα ειναι οτι εχει μπλεχτει παρα πολυ το πραγμα και ολα αυτα μονο καλο δεν κανουν στον παναθηναικο.Μονο αμα αποχωρησει εντελως η οικογενεια και οι αυλικοι της θα δουμε ασπρη μερα και πιστευω οτι ειμαστε αρκετα κοντα στο να το πετυχουμε.Ο κοσμος δεν μασαει πλεον και ο σοφερ το εχει καταλαβει καλα αυτο.

χαχαχα φατσα απατεωνα εχει ο χοντρος

«Με τον ΠΑΟΚ ήταν μια [B]μπίζνα[/B]. Τον Παναθηναϊκό τον αγαπώ μέχρι κόκκαλο»,

τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει…

Bρωμαει ασχημη κομπινα.

http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article1377696.ece :-k:-k:-k

…χώνουμε και την λεξη μπαρτσελονα και έρχεται και δένει:p

Ο Αραψ στις ΠΑΕ είναι κάτι σαν τον αγγελιαφόρο στις αρχαίες τραγωδίες. Με το που θα ακουστεί το «Ω βασιλέα των Μυκηνών.Ηρθε αγγελιαφόρος από την πατρίδα», το ξέρεις ότι η βάρκα έχει κάτσει. Στην καλύτερη η βασίλισσα το έκανε με το παιδί. Στην χειρότερη με τον σκύλο. Το ίδιο με το που ακουστεί ότι ήρθε πρόταση από Αραβα σε ΠΑΕ. Στην καλύτερη πάει να πει ότι η ομάδα πάει για διοίκηση πρωτοδικείου και στη χειρότερη ότι πάει και το πρωτοδικείο θα βάλει για πρόεδρο Κροίσο από την Κύπρο.

κλαίω με πανούτσο :lol:

δημοσιογράφος
[I]- κυριε πηλαδακη, έρχονται τα Πετροδόλαρα.!![/I]
πηλαδακης
[I]- μην φύγουν τα χρήματα και μείνουμε με τις πέτρες.
[/I]
:lol:

και τώρα που το θυμήθηκα
2 εβδομάδες πριν

Ο Βλασσης Τσακας πρεπει να αναχθει σε cult φιγουρα αμεσα, αν δεν εχει γινει ηδη