Παναθηναϊκός

έδειξε τα @@ που έχει σαν παίκτης ο διαμαντίδης στο τέλος.ήταν σούτ που παίρνουν οι μεγάλοι παίκτες.

@γρακχος

έπαιξε κάποιο ρόλο και οτι πήρατε πιο πολλά ριμπάουντ.σε μια φάση 2 λεπτά πρίν το τέλος είχατε 10 περισσότερα ριμπάουντ από την μπαρτσελόνα.

Έχουν μουδιάσει πόδια και καρδιά.

τα λεγε ο γέροντας.

Πελάτες τους βάζελου και επίσημα πλέον οι Ισπανοί.

Συγχαρητήρια. Ο Διαμαντίδης είναι πραγματικά τεράστιος!

ΜΠΟΧΟΥ ΜΠΟΧΟΥ

Ναι γαμω τα συμπαντα ολα ναι!!!Ποσα κιλα ειναι τα αρχιδια σου ρε τεραστιε ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ;;;Συλλογος μεγαλος δεν υπαρχει αλλος!!!Ολοι οακα την τριτη

Δευτερο συνεχες μεγαλο παιχνιδι απο Γκιστ, πολυ καλος Λασμε, καθοριστικος Διαμαντιδης, οπως κι εξισου καθοριστικος Μπραμος σε φασεις. Αυτο απ το οποιο ειμαι απολυτα ικανοποιημενος παντως ειναι οτι φανηκαμε αψογα διαβασμενοι, ακολουθησαμε τους ρυθμους της Μπαρτσελονα και δε χασαμε ψυχραιμια σε κανενα σημειο. Και να αποκλειστουμε απ εδω και στο εξης στη πουτσα μου, η ομαδα ητο πεινασμενη σημερα κι αυτο μου αρκει.

Τρολολολ στον αποκατω, ξεκιναμε.

ΣΚΑΣΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ

Γιατι βλακειες;

Εντάξει παιδιά, κάποια πράγματα είναι φως φανάρι. Πραγματικά, ήταν δυνατό π.χ. να τα βάλουν ΟΛΑ; Ήταν δεδομένο ότι σε κάποια φάση θα τα έχαναν - το ευτυχές ήταν ότι α) τα έχασαν στο τελευταίο δεκάλεπτο, όταν η μπάλα έκαιγε και ότι β) είχε φροντίσει η ομάδα να μην αφήσει τη Μπαρτσελόνα να φύγει υπερβολικά μπροστά στο σκορ όταν τους βγαίνανε τα σουτ. Επιμένω όμως. Τέτοια παιχνίδια δε γίνεται να εξηγηθούν με καθαρά αθλητικούς/τακτικούς όρους. Το μεγαλύτερο παράδειγμα; Το πώς το νικητήριο σουτ μπήκε από έναν γενικά κακό Μήτσο απόψε - χωρίς πολλές επιθετικές πρωτοβουλίες και με πολλά λάθη στον οργανωτικό τομέα. Αλλά ρε σεις, έτσι είναι. Με τον μπασκετικό ΠΑΟ κάποια πράγματα είναι υπεράνω λογικής.

Ειλικρινά δεν ξέρω καθόλου τι θα γίνει στα δύο ματς εδώ. Η ομάδα παρά τους ηρωισμούς της είναι πολύ, πάρα πολύ κουρασμένη. Αν όμως βρει τη δύναμη να αξιοποιήσει την έδρα, θα έχει κάνει (άλλο ένα) έπος.

Ήρωας ο Μπράμος απόψε btw. Το αναφέρω γιατί παίζει και να περάσει στα ψιλά. Στο δ’ έβαλε κάμποσα πολύ μεγάλα σουτ και συνέβαλε καθοριστικά.

Με τη νίκη την άλλη βδομάδα!

Γενικα παντως Ρουδολφ, γαμιεσαι πατοκορφα. Δε νομιζω να σε προσεβαλα, βλακας ησουν, βλακας θα παραμεινεις δυστυχως, αλλα το μυαλο δε το πουλανε με το κιλο.

ο μπράμος σήμερα μου φαίνεται είχε 5/5 τρίποντα.τα 2 τα έβαλε στο τελευταίο πεντάλεπτο.

Εγω θα φαω 5/5 ποντους οπως παει το πραμα και θα ρθει το μπαν, καλυτερα αφ ενος γιατι πολυ πετσα κι ευθιξια εχει πεσει στο φορουμ.

3/3 ειχε, το 5/5 που εδειξε σε μια φαση ηταν τα field goals συνολικα

έχεις θέματα τώρα με τον εοπυυ με τα χάπια σου το καταλαβαίνω.
4 γενιές ροκιν γιουζερς γελάνε μαζί σου το καταλαβαίνω.

ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ ΜΕ ΠΙΠΕΣ ΑΠΟΨΕ ΒΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ

Αγαμιες ε. Τι να γινει, καποια κοπελα θα βρεθει και για σενα φιλε μου.

Λοιπόν εντάξει, έλεος. Μπορείτε να δώσετε κάνα ραντεβού να τις παίξετε σαν άντρες και να μη μας σπάτε τ’ αρχίδια στο θρεντ της Πανάθας;

βάλτε με χρέωση το φόρουμ να σταματήσει να γράφει.

Ενταξει ρε μλκ Γρακχο, δηλαδη τι θελεις να του απαντησω; Το παιδι εχει προβλημα, του αρεσουν και οι Σκορπιονς, εχει ελαφρυντικα δε λεω. Αλλα δεν εχω και ορεξη βραδιατικα.