Παναθηναϊκός

Δεν νομιζω ο Τζορτζεβιτς να συμφωνησε να ερθει χωρις να του παρει παικτες.

Συλλογικά είναι σκαλοπάτι για τον Σασα ο ΠΑΟ, δεν είναι ακόμα ο κόουτς που θα πει μπάτζετ ή δεν έρχομαι. (Και) γι’αυτό τον διαλέξατε.

Του πήρε Μπαλτάκο, τι να τους κάνει τους παίκτες.

Η θλίψη παραμένει όπως είπε κι ο Γράκχος. Απλά είδαμε τον Τζόρτζεβιτς και θυμηθήκαμε λίγο που ήταν ωραία να παθιαζόμαστε με τα του μπάσκετ.

Για τις μεταγραφες τι εχετε να πειτε; Ραντουλιτσα αν κλεισει καλη φαση, αλλα ειναι λιγο αργος, μετριος στην αμυνα συν οτι εχει μεινει πολυ καιρο εκτος. Μιλουτινοφ δε καταλαβαινω γιατι, ειναι και σε διαπραγματευσεις με τους Σπερς βεβαια, αμα δεν ερθει δε θα τις κοψω κιολας. Παβλοβιτς οκ, παικτης παγκου που σκεφτοταν σοβαρα να αποσυρθει, δε με γεμιζει αισιοδοξια αν και τα ποσοστα του στη Παρτιζαν ηταν καλα. Με μια πρωτη ματια το ροστερ φαινεται να διαμορφωνεται σε κατωτερα επιπεδα του περσινου κι ετσι οπως μου φαινεται καθε χρονο θα πεφτουμε, εκτος και αν μας βγουν οι πιτσιρικαδες, αλλα αυτο θα παρει παρα πολυ χρονο.

Συμφώνησε ο Καλάθης

ακόμα τίποτα με το θέμα Καλάθης. έχω την εντύπωση ότι θα την πατήσουμε όπως πέρσι. πάντως τα κακά μαντάτα έρχονται από την άλλη πλευρά… ο Καπίνο λέει, υπογράφει στον γαύρο λέει

Καλαθης και Ραντουλιτσα πακετο 8O Σας τα ελεγα εγω ο Ομπραντοβιτς χωρις να του παρει παιχτες δεν ερχοταν

o Τζορτζεβιτς εννοεις!!!

Και ψήνεται και Τάιους για παρτενέρ του Ραντούλιτσα. Τρομερές μεταγραφές από ΠΑΟ και ΟΣΦΠ. Προβλέπονται επικές μάχες του χρόνου. Το κακό βέβαια είναι ότι όλες οι υπόλοιπες ομάδες στο πρωτάθλημα είναι για τον πούτσο. Έτη φωτός μακριά.

Το θεμα ειναι η ευρωλιγκα… δε γινεται, πρεπει να παμε ενα f4 φετος. Δε λεω να το σηκωσουμε κιολας αλλα εχουμε γινει λιγο πελατες των καθε ισπανων και ρωσσων.

Μαυροκεφαλιδη δε βλεπω να παιρνουμε και καλυτερα για μενα, αν μεινει μονο για τεσσαρι. Και θελουμε ενα δυνατο τριαρι, παβλοβιτς δε μου γεμιζει το ματι, αν τραυματιστει ο γιανκοβιτς τι θα κανουμε δηλαδη; Αυτο για ταιους ειναι καλη φαση, καλυτερα απο μιλουτινοφ, το δεκεμβρη επιστρεφει και ο γκιστ οποτε θα ειμαστε πληρεις απο ψηλους.

Ναι συγνωμη απο την χαρα μου εγινε :slight_smile:

Με την Κλαμπ Μπριζ παιζουμε

Οτι καλυτερο απο τις ομαδες που ειχαμε να αντιμετωπισουμε ειναι η Μπριζ.50-50 η προκριση.Το πρωτο ματς εδω την Τριτη 28 του μηνα.Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν θα παιξει ο Εσσιεν

Καλα ακουγονται τα νεα… μακαρι να ερθει τελικα ο Ταιους… η Γαλατα εν τω μεταξυ ειναι εντελως αποδεκατισμενη, απορω τι ροστερ θα σχηματιστει στη χρονια.

ο ταιους πηγε εφες. ακουσα οτι πατε για εκεινο τον ψηλο της ρεαλ, τυνισιος ειναι νομιζω.

Ναι για αυτον ακουγεται αν και ο ατζεντης του το διεψευσε

Πήραμε στόπερ και δεξί μπακ για μεγάλα κόλπα πάλι.

τρομερό μαλλί το δεξί μπακ

Άντε να πηδάς για κεφαλιές να το χαλάς τώρα