Παναθηναϊκός

Σε σχέση με το χωριό που έτρωγε 4 στον τελικό ή έχανε από κάθε κουτσό μέχρι και πριν 4 μήνες, μια βελτίωση υπάρχει όσο και να πεις =Ρ

Μην το κουραζουμε παιδια διοικηση ανικανη,παιχτες αδιαφοροι και προπονητης που οτι ηταν να δωσει το εδωσε και επρεπε να ειχε φυγει χτες.Αυτη ειναι η κατασταση στον ποδοσφαιρικο παναθηναικο

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρε συ iron τι σχέση έχει ο Ολυμπιακός ο περσινός με το φετινό πχ? Ή ο ΠΑΟΚ του πέρσι και του τώρα? Δε λέω οκ μπορεί στην πορεία να μείνουν από λάστιχο, αλλά μέχρι τώρα βελτιωμένοι είναι.

Τέλος ο Αναστασίου από τον Παναθηναϊκό!

επιτελους!!!

Άτιμη παράγκα, έφαγες τον δουλευταρά Γιάννη :!:

Παουνοβιτς λενε!!
ειναι καλος αυτος?

Εχμ αν δεν είσαι Σέρβος φανατικός με το ποδόσφαιρο, δε νομίζω ότι τον ξέρει κανένας άλλος ως προπονητή για να εκφέρει άποψη…

Ο μόνος στόχος του Παναθηναϊκού για φέτος είναι να μη πάρει ο Ολυμπιακός το πρωτάθλημα αήττητος. Τίποτα άλλο. Εκεί κατάντησε.

Αλλη μια χαμενη χρονια και συνεχιζουμε.Δηλαδη επρεπε να φτασουμε ως εδω για να φυγει ο Αρτινος Μουρινιο;;;Μετα την Καμπαλα επρεπε να ειχε παρει πουλο Αλαφουζε

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

η χρονια σωζεται μονο με κατακτηση κυπελλου σε τελικο παναθηναικος-ολυμπιακος κ σοβαρο χτισιμο ομαδας που θα διεκδικησει το πρωταθλημα του χρονου

Ολη η αληθεια για το τι εχει γινει στον Παναθηναικο. Πικρα και θλιψη…

“Των Δημήτρη Κριτή, Σταύρου Καραΐνδρου, Τσάρλυ και Θέμη Καίσαρη” Πιο αγνές προθέσεις θα είχε αν το είχαν γράψει “Μαρινάκης, Θεοδωρίδης, Τσουκαλάς”

Πες στο αφεντικό να βάλει τον Μπόγδανο να γράψει ένα σωστό άρθρο.

Και επίσημα πελάτες του μπαρτζώ.

μπορεί τα μεγάλα ονόματα να πήγαν στον όμιλο του οσφπ, ωστόσο οι πιο φορμαρισμένες ομάδες βρίσκονται σε μας. αν δεν ξεφουσκώσουν ή αν δεν μιλήσει η “ελαφριά” τους φανέλα θα έχουμε δύσκολο έργο. παλιά βέβαια με τέτοιες ομάδες είχαμε την πρωτιά στο τσεπάκι. βέβαια κ πρώτος να βγεις η απέναντι τετράδα είναι πάρε τον έναν κι άσε τον άλλο. οψόμεθα

ChrisP, οι παιχτες του βαζελου συμπασχουν, γι’ αυτο τραμπουκιζουν Γιαννη Νατου.

Ραντουλιτσα
Παππας

Μιλάμε μακράν για ό,τι πιο ηλίθιο κυκλοφορεί στην πιάτσα της αθλητικής δημοσιογραφίας.

δεν ξερω αν θα παιξει μπαλα ο Λετο αλλα χαιρομαι που τον εφεραν πισω!!

Γιατι, τον κανεις κεφι; Και μετα σας φταιει η εγκληματικη οργανωση.