Παναθηναϊκός

Ακουγεται και για Κονε και για Σιωπη απο τον Πανιωνιο

Αν και το σχόλιο θα έπρεπε να πάει στο thread του γαυρου , ο τρόπος που λειτουργούν φέτος θυμίζει πολύ έντονα την τελευταία χρόνια του Κόκκαλη. Τι θα κάνει βέβαια Αλαφούζος αν δεν πάρει τηλεοπτική άδεια και πάρει πχ ο χοντρός είναι ένα θέμα.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

λαθος ποστ -ακυρο

;;;;;

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε αλλο θεμα ηθελα να γραψω και εγραψα εδω
και εκανα διορθωση

1 Like

πες το ψέματα!!
με αυτον τον Αλαφουζο που μας κατεστρεψε εντελως!!

Βασικά τρολλαρω. Όχι δεν θέλω τον σωφερ .
Καλύτερα τρίτη εθνική και ότι γίνει .

Τι θα αλλάξει με Γ’ εθνική; Τα χρέη δεν είναι τόσα ώστε να χρειάζεται μια λύση στην πεπατημένη της ΑΕΚ. Ούτε υπάρχει κανένας επενδυτής να αναλάβει μετά την Γ’ εθνική.

Δεν το είπα για τα χρέη . Και τέταρτη εθνική . Εννοώ ότι δεν θέλω τον σωφερ . Προτιμώ στον πάτο . Και όχι μόνο στον αγωνιστικό πάτο που είμαστε τώρα .

λες με τον Ουζουνιδη να πάμε καλύτερα?
δεν ξέρω .
Πάλι όταν φτάνει ο Δεκέμβρης θέλουμε να αλλάξουμε τα πάντα.

ποσο χειροτερα να πας δηλαδη? :stuck_out_tongue:

χα χα χα χα! οσο δεν παει… δεν με νοιαζει . γινεται να ειναι υγιης ο συλλογος ; οχι μονο το ποδοσφαιρικο τμημα.

Και για τον σωφερ ή την οικογενεια που λεμε μονο αν θα ηθελαν να βοηθησουν την ομαδα. Δεν εχουν δειξει κατι τετοιο.

Για τα χρεη , να πληρωσουν . Και ας εχουν ομαδα με τα παιδακια απο τις ακαδημιες.

Ξερω πολυ ρομαντικα και ουτοπικα αλλα ο καθενας εχει την αποψη του …

βαρετο ελληνικο ποδοσφαιρο . Και οχι δεν ειναι βαρετο επειδη δεν κερδιζει ο Παναθηναικος … ειναι βαρετο γενικα.

μα ειναι αδιαφορο παιχτικα, οργανωτικα. μονο θλιψη προκαλει. βλεπεις κανα ευρωπαικο ματς πιο πολυ γιατι ξερεις οτι δεν ειναι ελληνικη διοργανωση. το καλοκαιρι παναθηναικος, αεκ και παοκ πηγαιναων για πρωτθλημα. εμεις στα κακα μας τα χαλια, και παλι ωραιοι και ανετοι, χωρις ομαδα της προκοπης. και μεις δηλαδη οταν παιζουμε σιγα το θεαμα.
αρα με τι να ασχοληθεις και τι να δεις. μπασκετ κυριοι, μονο αυτο μας βαζει χαμογελα στο προσωπο μας.

το μπασκετακι αν το δεις και εισαι και χαλαρος απο τα οπαδικα το απολαμβανεις κιολας.

Δηλαδη οκ δεν χαρηκα με την σειρα των τελικων στο πρωταθλημα αλλα το χαρηκα . ηταν ωραιο , πορωτικο !

Για μπαλα εχω βαλει οτε TV Και βλεπω και το τσου λου οποτε μπορω αλλα και αγγλικο πρωταθλημα που τις περισσοτερες φορες σε αποζημιωνει. Ισπανικο βλεπω λιγοτερο.

Για το δικο μας … οσο οι μεγαλες ομαδες δεν εχουν δικο τους γηπεδο και οι μικρες παρα τις οποιες επιτυχιες τους δεν γεμιζουν ουτε ενα πεταλο , ειναι χαμενος χρονος.

Απο το κακο στο χειροτερο . Και φταινε ολοι απλα οχι στο ιδιο ποσοστο.

Νεες γενιες Παναθηναικων - Αεκτζηδων κτλ δεν το βλεπω να βγαινουν.

Η χθεσινή ανακοίνωση για την απομάκρυνση Στραμα δείχνει τι φταίει στον ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό. Ένας αχταρμάς σε όλα τα επίπεδα.

1 Like

μετα απο τοσ χρονια εσωστρεφειας εγιναν και μπαχαλο εκει μεσα…

Να φυγουν ολοι και να παιζουμε στο τοπικο ( εμενα τουλαχιστον δεν με πειραζει.) αν ειναι να βρει υγεια αυτο το γαμημενο το ποδοσφαιρικο τμημα αλλα νοσει σχεδον σε ολα τα τμηματα ο συλλογος …

O αλλος εχει 6 μήνες που δεν ασχολείται με την ομαδα του που την εχει φέρει να την παρακολουθουν το 1/3 του κόσμου που ειχε στην γ εθνικη, αλλά ασχολείται αποκλειστικά με τον παναθηναικο. Θεος απλά. Και επικίνδυνος προφανώς

Κούγιας: «Ο Παναθηναϊκός έδιωξε τα ελληνόπουλα και έφερε αληταράδες που ήρθαν εδώ για να κολλήσουν τα τελευταία ένσημα»

Έλα μωρέ … γιατί του δίνεις σημασία του τύπου ;

Γενικώς οι παράγοντες των ελληνικών ομάδων είναι όλοι ΓΤΠ …

Του δινω γιατι ειναι βιτρινα εγκληματιων και ειναι και στην ομαδα μου . Δεν ασχολειται κανεις μεχρι να φυγει.