Συνθηματα-ατακες γηπεδων

Οι Πανιώνιοι έγραψαν με το παρακάτω

πηγε ο πατερας μου στο τμημα…
πανιωλέ ολε
και του πε και ο διοικητης…
πανιωλε ολε
ο γιος σου ειναι ενας αλήτης…
πανιωλε ολε
ειναι και τοξικόμανης…
πανιωλε ολε
μπηκαν οι μπατσοι μες το σπίτι…
πανιωλε ολε
και κατασχέσαν τα εξής…
πανιωλέ ολε
10 γραμμαρια ηρωινη…
πανιωλε ολε
και εναμιση κιλό χασις…
πανιωλέ ολε
τη μεγαλύτερη μαστούρα…
πανιωλέ ολε
δε μου τη πήραν ευτυχώς…
πανιωλέ ολε
ηταν ενα κασκόλ στο τοίχο…
πανιωλέ ολε
πουγραφε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
πανιωλέ ολε πανιωλε ολε ολε

…και οι Αεκτζήδες με αυτό:

Σε μια γωνια της σκεπαστης

κρυβεται ο Κώστας Πάσσαρης

φορα περουκα και γυαλιά

και γαμω τον Πειραιά!

Εποχή λειψυδρίας στην Αττική.
Φωνάζουν οι Παοκσήδες “Εσείς εδώ και οι μανες σας γ…ουνται για μια γουλιά νερό”
Απαντούν οι γαυροι "Το νερο δε το χουμε το γα…μενο, τις μάνες σας γ…αμε με εμφυαλομένο "

:lol: :lol:

παοκ θρησκεια κ ντου στα φαρμακεια!:lol:

Καντε ησυχία, γαμάει η Αρκαδία!

η μανα σου γαμ… για μια πιτσα τεροβιτσα τεροβιτσα…:lol: :lol:

Εγω το ξερω με βαζελους καπως ετσι:
Δεν εχετε ομαδα δεν εχετε νερο, τις μανες σας πηδαμε για εναν κουβα νερο
και η απαντηση η ιδια που ειπες.

Περίοδος 02-03 αν θυμάμαι σωστά.

Ο βάζελος δεν έπαιζε CL την περίοδο αυτή και φωνάζαμε:

ΟΛΟΙ MEGAAAA, ΟΛΟΙ MEGAAAA!!!

Όταν τον ήπιαμε από τη Μακάμπι εκτός (ή εντός αν θέτε…:wink: ) φώναζαν για αντίποινα:

ΟΛΟΙ MEGAAAA, ΟΛΟΙ MEGAAAA
ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΑΝ, Η ΜΑΚΑΜΠΙ ΚΑΙ Ο EGAAAA!!!

Είμαστε εκατέρωθεν FOR THE DICK RIDING λέμεεεεεεεεεεε!!! :lol:

ενα καιρο που πινατε νερο απ τον πηγαδι τις μανες σας γα…σαμε μεσ το πασαλιμανι και υστερα περασε ο καιρος και στερεψε ο μορνος και απ τις ψωλες μας τις πολλες σας πονεσε ο κωλος…:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

‘‘Βάλε μέσα τιμωρημένο δεν μπορώ, δεν μπορώ να περιμένω’’ και ‘’ ΠΑΟΚΑΡΑ βάλε αυτογκόλ"
στο Καλαμαριά -ΠΑΟΚ του 2005 όταν ο Απόλλων έχανε.

Ένα άλλο των φίλων του Πανθρακικού κατά τη διάρκεια αγώνα κυπέλλου με τον Ακράτητο για τον τερματοφύλακα του Ακράτητου Στελέα “Τι ωραία, τι ωραία που ανοίγει η κωλάρα του Στελέα”
Και για να βγάλω το άχτι μου ένα επίκαιρο “Φορτσα ΑΟΞΑΡΑ ΕΟΕΟΕΟΕ ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΟΠΟΥΛΕ”

Φέτος στον αγώνα Παναθηναϊκός - Ξάνθη … Και για το γνωστό κουτσομπολιό με τη γυναίκα του Άντζα της οποίας οι απιστίες όπως λένε ήταν αφορμή για να φύγει απο το γαύρο :

Άντζα κερατά, Άντζα κερατά φέρε τη γυναίκα σου για πισωκο…τά
και
Άντζα μαλάκα ψάξε στη ντουλάπα

και ακολούθησαν οι γνωστές χειρονομίες του Άντζα προς την κερκίδα… :lol: :lol: :lol:

τελικα η γυναικα του αντζα με ποιον ειχε ακουστει οτι πηγε???τι ελεγε το κουτσομπολιο???:-k :-k

Εγώ ξέρω με τον Ελευθερόπουλο…Τώρα τι να σου πω? Πολλά λέγονται…τι απο όλα αυτά ισχύει κανείς δεν γνωρίζει…
Και on topic : Στο ΣΕΦ σε παιχνίδια κυπέλλου με τα ηχεία στραμμένα στην κερκίδα μας να ακούγονται ηχογραφημένα γιουχαρίσματα και φωνές ώστε να καλύπτουν τα συνθήματά μας…Με το που χαμηλώνουν την ένταση των ηχείων αρχίζουμε : ΕΕΕΕ ΟΟΟΟ ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΚΑΣΣΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΛΑΟ :lol: :lol: :lol: :lol:

Την δεκαετια του 70, οταν ειχε βγει βρωμα οτι η γυναικα του Φοιρου τον κερατωνει, σε ματς ΠΑΟΚ-Αρη.

Φοιρε, μαλακα
ψαξε στη ντουλαπα

Ρε Φοιρε, ρε Φοιρε
ανοιξε της καμπαρε.

Αυτά για τον ¶ντζα είναι ένα μάτσο μαλακίες που διέδιδε ένας καραγκιοζάκος δημοσιοκάφρος που δεν θυμάμαι το όνομα του(έτσι κι αλλιώς το 99.9% των αθλητικογράφων είναι gtp ανάξιοι λόγου) και οι χειρονομίες του βουλη ήταν και λίγες μπροστά σε αυτούς που αναπαράγουν αυτές τις ανοησίες.

Ένα παλιό αλλά που μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ “ΝΤΕΜΗ ΜΟΥΝΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΒΑΝΔΗ”

Βασικά εγώ το είχα ακούσει “Τι το ήθελες το γήπεδο εσύ χ2, πούστης ήσουν από πάντα αντε πήδα καμιά μάντρα, τη βατίδου την πηδούν κροκόδειλοι.” Κ μια και είπες παραπάνω για τον Πανόπουλο υπάρχει και το άλλο… Αέρα, αέρα να φύγει η χολέρα…

Μουνί με ψωλή πρώτη φορά βλέπω:p

(Από το Ντέμη γδύσου να δούνε την ψωλή σου)

Για τον Ιωαννιδη που ειχε βγει η φημη οτι δεν μπορουσε να γεννησει η γυναικα του:“Ειναι ψωλου-η γυναικα του Ξανθου-και δε μπορει-να κανει ενα παιδι-γι αυτο ξανθε-ανοιξε της καμπαρε-να τη γαμας…μες στο Παλε!”