Συνθηματα-ατακες γηπεδων

Στο αεροπλανο καποιοι γαυροι, μετα το Λατσιο - Ολυμπιακος 1-2

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: #-o #-o

Εγώ το έχω ακούσει έτσι:
ΠΑΟΚ, ξέρω γω, ξέρω γω εντάξει,
βασικά και δηλαδή, ΠΑΟΚ μ’ έχεις φτιάξει…

Γα…αι το κρύο κι ο Πειραιάς, από παοκτσηδες.

βασικα αυτο το πρωτοεχουν πει γαβροι…1988 προκριματικα κυπελλου ουεφα ο γαβρος με φουνες,ντεταρι,τσαλουχα,τσιαντακη παιζει με τη ραντ στο βελιγραδι…ενω ολοι περιμεναν ευκολη προκριση βρισκονταν να χανουν 2-0 στο 60 κα τοτε ξεκινησαν να λενε αυτο το συνθημα…“θρυλε παιξε την μπαλα τη ζωη σου αλλιως θα σε… εμεις οι οπαδοι σου”…εν τελει μειωσανε σε 2-1 με τον τσαλουχιδη και πηρανε την προκριση στη ρεβανς στο φαληρο με 2-0…

ενα αλλο σκηνκο…λιγο πριν πεσει η αελ β εθνικη(94 η 95)ειχε ξεσπασει στη λαρισα ενα σκανδαλο με κατι παπαδες εναν απο τους οποιους τον λεγανε ιγνατιο…σε εναν αγωνα αελ-οσφπ στο αλκαζαρ οι γαβροι φωναζανε…
“εσεις εδω και οι μανες σας … με τον ιγνατιο”

ειναι παρθενα ειναι παρθενα του Φοιρου η χτενα

φερε τον Ροναλντο Μπατατουδη, να καει το πελεκουδι
και

σε πανο γραμμενο: ΟΦΗ μεχρι AIDS

Μπαλαφα σαγαπω,μπαλαφα εισαι ενας
κιτρινη στο ζεσταμα δεν εφαγε κανενας

μπαλαφα σαγαπω,μπαλαφα εισαι ενας
κοκκινη στα πεναλντυ δεν εφαγε κανενας

κριμα που πηγε στα γιαννενα το παλικαρι…δε πειραζει του χρονου στον παοκ με περισσοτερες εμπειριες!

σε αγωνα Παναθηναικος - ΠΑΟΚ με φιλαθλους και των δυο ομαδων, φωναζαν οι ΠΑΟΚτσηδες
"ΠΑΟΚ’’ αργα και δυνατα,
αμεσως μετα απαντουσαν του παναθηναικου “Πουστηδες” με την ενταση νε μεγαλωνει συνεχεια.
καποια στιγμη εγινε μια παυση 1-2 λεπτων και συνεχιστικε το ιδιο πραγμα, με την διαφορα οτι:
οι παοκτσηδες αντι για ‘‘παοκ’’ φωναζαν ‘‘παο’’ και οταν απαντουσαν οι βαζελοι "πουστηδες’’ (σιγα μην παρουν χαμπαρι), εβλεπες μια κερκιδα 2-3 χιλιαδων ατομων να κοπανιεται και να γελαει…:lol::lol::lol:

:lol3:

:lol::lol3::lol3::lol3::stuck_out_tongue:

μερικα ακομη…οσφπ-παοκ 3-2 σεζον 2001-2002…ο ολυμπιακος βαζει 3 γκολ σε ενα 10λεπτο και ο παοκ μειωνει στο δευετερο ημιχρονο και οι γαβροι βγαζουν το εξης συνθημα:“παοκ σε αγαπω παοκ εισαι ο ενας 3 στο 10λεπτο δεν εφαγε κανενας”…

οσφπ αεκ 6-1 σεζον 2000-2001…στον αγωνα πρωταθληματος ιδια χρονια που ειχε κερδισει ο οσφπ εχει μεινει στην ιστορια η φοτο με εναν αεκτζη να πανηγυριζει με καπνογονο πανω στο ρολοι του οακα…στον αγωνα κυπελλου βγηκανε διαφορα συνθηματα με θεμα τον κακομοιρο ηλια ατματζιδη…το πιο γνωστο…“βαλτε τον ηλια στο ρολοι,να μετρα να μετραει ποσα τρωει”…“ηλιααααα ηλιααααα ηλιαααααα,εχει αλλα 3”…και τραβαμε μ@λ@κι@“με τη σκεψη του ηλια”,“κοκκαλη χ3 σε παρακαλω,φερε τον ηλια στον ολυμπιακο”…υπαρχουν και αλλα πολλα τα οποια δεν μου ερχονται τωρα…

παο οσφπ σεζον 1999-2000…αγωνας για το πρωταθλημα…ο παναθηναικος προηγειται με 2-0 και οι ολυμπιακοι σκεφτομενοι τον αγωνα και την ανατροπη της προηγουμενης χρονιας φωναζουν…"πεσε κατω τριφυλλαρα,γιατι ε γιατι ερχετε 4αρα…"βεβαια η 4αρα δεν ηρθε και το 2-0 παρεμεινε μεχρι το τελος…

ΑΡΗ ΟΛΕΟΟΟΟΟ ΤΟ ΧΟΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ
ΑΡΗ ΟΛΕΟΟΟΟΟ ΘΑ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΩ
ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ
ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΕΙΣ
ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΜΥΑΛΟ…

ΑΕΛ,WHIPLASH ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ’Σ:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

1 Like

ΛΑΡΙΣΑ ΟΥΙΣΚΙ ΚΑΙ IRON MAIDEN ΔΙΣΚΟΙ!!! :stuck_out_tongue:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, επικο, χχααχαχχααχαχαχχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

Και επισης ΑΕΛ ΦΕΤΑ ΚΑΙ JUDAS PRIEST ΚΑΣΕΤΑ

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΛΑΙΩ…

ΣΤΟ ROCK WAVE ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ, ΑΕΛ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ!!!:lol:

Αν γαμεις ομως με το ρυθμο που γαμει ο Αρης,τα βλεπω πολυ σκουρα τα πραματα…

οκ δεν ειναι συνθημα ειναι ανεκδοτο αλλα δεν κρατιεμαι αλλο…
τι σχεση εχουν οι βαζελοι με τα τζιτζικια?

και οι 2 μας ζαλιζουν τα αρχ…α ολο το καλοκαιρι και το χειμωνα μουγκα!!!:lol::lol::lol:

Mέχρι το 45’ ήταν καλό

“ΠΑΟΚ γ…α ΠΑΟΚ γ…α την μικρή την Ολλανδέζα την πουτ…να.” :smiley: