Εξαιρετικά βίντεα (όχι μουσικά!)

Τσουκαλάς & Pokemon Go:


Τσουκαλάς: Γαμώ τα πόκεμον!
Αλέκος: Και τα τρανσφόρμερ…
Τσουκαλάς: Ποιος είναι αυτός;:lol2:

Τον Freakhood δεν θα τον ξαναμπαναρετε…ΤΟΝ FREAKHOOD!!!

Περα απο την πλακα, δεν ξερω ακριβως τι εγινε παντως αν ηταν επειδη ποσταρε βιντεο με αποκεφαλισμους το βρισκω πολυ αυστηρο το ban. Απο τη στιγμη που το βιντεο κυκλοφορει ελευθερα το προβλημα δεν ειναι του Freakhood και του καθε Freakhood αλλα του youtube που δεν το εχει αποκλεισει.

Κι εγώ σαπορταρω freak, μπορεί να μην είμαι τόσο παλιό ή ενεργό μέλος, αλλά όσα χρόνια είμαι 7 ξέρω γω δεν θυμάμαι, ήταν από τα πιο γαματα μέλη.

Και επί της ουσίας ήταν βίντεο του YouTube, άρα ήδη ‘κατάλληλο’. Σε καμιά περίπτωση δεν ήταν εξαιρετικό, ούτε χρήσιμο να ανέβει, βλακεία το βρήκα κι εγώ, αλλά δυσανάλογα αυστηρό το ban.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Δεν ξερω ποσοι εχετε ανακαλυψει τα Hot Ones, αλλα εχουν πολυ γελιο.

Το σκηνικο ειναι ουσιαστικα συνεντευξεις διασημων, hosted απο τον μαστερ-of-spice Sean Evans.
Κατα τη διαρκεια της συνεντευξης τρωνε παραλληλα (πολυ) καυτερες φτερουγες και απλα προς στο τελος ξεφευγει.

Key and Peele

TJ Miller

και πολλα αλλα.

Ειλικρινα δεν νομιζω να αξιζε μπαν ο φρικ.

1 Like

Γάμησε το απο πάνω. Κάτι σύλλογοι γονέων και κηδεμόνων βέβαια δεν βλεπουν τέτοια βίντεο . Δεν θα το καταλάβουν, οχι τίποτα άλλο.

Έχω λιώσει. Το έχω δει και παλιότερα, αλλά ξανακύλησα.

1 Like

επος!! ειδωλο!

Possibly the greatest scene in documentary history. Incredible

2 Likes

^^ γαμησε ε! Καλύτερο απο τελευταία μπλοκμπαστερ που παίζουν αυτο τον καιρό.

ρε μλκ αγχώθηκα γνήσια ε, στο τέλος εκεί που πηδάει στον άλλο βράχο πανηγύριζα στο δωμάτιο (!)

το σπόιλερ για όποιον δεν έχει δει το πρώτο επ ακόμα.

1 Like

για πατεραδες σαν εμενα

1 Like

Ed Miliband & Napalm Death epicness.

1 Like