Αποκρουστικες ιστοριες

bump μ’ αρεσει αυτο το θρεντ

και μενα μου αρεσε μεχρι να δω το παραπανω βιντεο με το βαζακι…#-o

σε τετοιες συζητησεις ποτε δε βλεπεις τα βιντεο που σου λενε οι αλλοι:p

πω ντάξει πείτε καμιά αποκρουστική ιστορία τώρα και αφήστε τα μυξόνια και τις βρώμες.

[SPOILER]μια φορα εχεζα και ετσι οπως πηγα να πεταξω το πρωτο χαρτι στον καδο πεταχτηκε ενα σκατουλακι στο γονατο μου .το παρατηρησα για λιγη ωρα και κυλουσε αφηνωντας πισω μια λωριδα υγρου οπως τα σαλιγκαρια[/SPOILER]

Αποκρουστικες λέει και οχι αηδιαστικές.!! κατά τα άλλα παπαρδελας φορ δε γουιν

εδώ το είπες πιο καλά.

αχαχα καλη φαση.ε μονο αυτο εχω δεν ειμαι βρωμιαρης.α θυμηθηκα(μπορει να το χω πει κ αυτο)

ειμαστε με ενα φιλο μακ ντοναλντσ και καθομαστε μπροστα στο τζαμι με μουρη προς τον δρομο…και μαζευε ο φιλος μου σαλιο για να το φτυσει μεσα στο ποτηρι του και φτερνιστηκε.στο τζαμι.σπλασ

Οκ, μου συνέβει πριν λίγο…

Σαν κλασικός φοιτητής είχα φτιάξει μακαρόνια το μεσημέρι. Έφαγα, μια χαρά όλα.

Ε τώρα το βραδάκι, πείνασα και μην έχοντας κάτι άλλο, είπα να αποτελειώσω τα μακαρόνια που είχαν περισσέψει.

Είχα αφήσει κατά λάθος το καπάκι της κατσαρόλας μισάνοιχτο.
Πιάνω λοιπόν ένα πιρούνι και την κατσαρόλα (μη λερώνουμε και πιάτα ε…) και αρχίζω να τρώω ακούγωντας μουσική στο λιγοστό φως του δωματίου.

Τίποτα το συγκλονιστικό μέχρι τώρα.
Μετά από λίγο και έχοντας φάει αρκετές πιρουνιές, νιώθω ένα γαργαλητό στο χέρι μου.
Κοιτάζω λίγο προσεκτικότερα την κατσαρόλα και για να σιγουρευτώ ανάβω το φως.

Ε λοιπόν, τί βλέπω?
Ένας λόχος από μυρμήγκια έκανε παρέλαση πάνω στα μακαρόνια που έτρωγα !

Όπως καταλάβατε, σταμάτησα να τρώω και πέταξα τα υπόλοιπα.
Πραγματικά δεν ξέρω πόσα μυρμήγκια έφαγα χωρίς να το καταλάβω…

Τί να πω? Πάντως όπως λέει και ο Bear Grylls, “good source of protein”…#-o[-X

το θεμα ειναι οτι αν δεν επαιρνες πρεφα τα μυρμηγκια και μια χαρα γευμα θα κανες και ανανεωμενος θα σουν…πραγματικα ολα στο μυαλο μας ειναι:lol::lol:

^^^
ωραιοοοοος!

Μια φρικιαστικη ιστορια που ειχα ακουσει ηταν σχετικα με μια τυπισσα Αρσιβαριστρια απο Ανατολικη Ευρωπη, που σε Ολυμπιακους Αγωνες ειχε δηλωμενους 20 μασερ! (πριν πολλα χρονια)
Μετα μαθευτηκε οτι και οι 20 ηταν για παραγωγη 100% pure protein…:lol:

Αλήθεια είναι αυτό που λες, βέβαια βοήθησε και το γεγονός ότι δεν ένιωσα κάτι περίεργο στη γεύση.
Αν ήταν κανα άλλο έντομο ίσως να μην ήταν τόσο ανώδυνη η εμπειρία…

Έφαγα τα μισά περίπου. Πάντως μου κόπηκε η όρεξη για τα καλά…:lol:

Αν είχε συμβεί σε μένα, δε θέλω να φανταστώ την αντίδρασή μου!

Εχω ακουσει οτι τα μυρμηγκια εχουν μια τοξινη, που αμα τα φας σε πιανει κοψιμο. :roll:
ΒρεινΔεαδ, να εισαι σε ετοιμοτητα ! :lol:

υπαρχουν και χειροτερα

:lol2:

Mayday φάση δηλαδή ε? Χαχαχα

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE[/SPOILER]

Ρε μλκ:!:

[SPOILER][SPOILER]ο λαος θελει και αλλα “μην το δειτε http://www.1man1jar.org/”[/SPOILER][/SPOILER]
:lol:

Η ψυχραιμία του μ’ αρέσει8O

το περασμενο καλοκαιρι στο ποσειδι(τζαμπακατασκηνωση του απθ) διεκοπει το νερο για καμποσες μερες και ετσι μπουρδελο πως ηταν εκει μεσα ολες οι τουαλετες οπως θα φανταζεστε δε θα ηταν κ στην καλυτερη κατασταση.

μπαινω σε μια στην οποια(τουρκικη ε) το “στρωσει” απο σκατα και πανω στην πορτα εγραφε “ΣΚΑΤΑ” με…σκατα…:expressionless: