Τα παπουτσα μας

ε τοτε να

εγω προς το παρον εχω αυτα!


ενδεχεται προς πασχα να παρω σταρακια γιατι εχω να φορεσω 2 χρονια και μοθ χουν λειψει :roll:
επισης για συναυλιες κλασικα

ειχα και αυτα για συναυλιες αλλα χαθηκαν στη λασπη του ελβετικου σονσφηρ :αρεαθαναταχρονιασκεητοπαπουτσα

Πολλα και διαφορετικα.Σημερα φορουσα αυτα.

:lol: χαχα αυτη ηταν η αμεσως επομενη επιλογη μ:lol:

Σήμερα κάτι τέτοιο αλλά σε σκούρο καφέ χρωματάκι

Κυρίως όμως επιλέγω

ή

Κάτι καουμπόικες μαύρες μπότες.

πολυ μαυριλα να 'ουμ:p

τώρα τελευταία φοράω ένα από αυτά

Επόμενη υποψήφια αγορά

[SPOILER][/SPOILER]

Σχεδον ιδιο σχεδιο φοραω εδω και δυο χρονια. Μερικες μικρολεπτομερειες ειναι διαφορετικες. :thumbup:

Το τραπεζομαντηλο το ξεδιπλωνεις και το βγαζεις αν θες η ειναι ετσι ολο μαζι?

το αλλο το αφηνεις στην αυλη του παλατιού και περιμενεις να στο φερει ο πριγκηπας? :stuck_out_tongue:

κλαιω με δυο τελευταια σχολια

Δεν λεω, ηταν λιγο δυσκολο να υποσκελιστουν αυτα τα σταρακια αλλα τελικα τα καταφερα πριν απο κανα μηνα…:

8Oθα μπορουσε να τα φοραει o axl rose στην use your illusion tour :stuck_out_tongue:

anyway ωραια και διαφορετικη επιλογη

Περπατας και πετας!!!

ξεδιπλώνει και χρησιμεύει για τραπεζομάντηλο σε πικ νικ …

είμαστε τόσο αγαπημένοι που ο ένας φοράει το ένα και ο άλλος το άλλο…

Tα αποκάτω σχόλια έγιναν πριν ένα χρόνο και λίγο, στο αυτό θρεντ, τσέκαρα τα ποστς πριν και μετά και - ΘΕΟΙ - δεν έχει αλλάξει τίποτα. Από τις κοπέλες περίμενα λίγο περισσότερο τσαγανό, είδα κάτι προτάσεις, αλλά ήταν λίγες και ισχνές.

Εμμένω στην άποψή μου.
Over and out :blues:

SPOILER

[/SPOILER]

Φοβερες γοβες, θα τις φορουσα οπωσδηποτε αν ημουν καπως ετσι:

[SPOILER][/SPOILER]
Επισης συμφωνειτε ολοι ελπιζω οτι αυτες οι γυαλιστερες αρβυλες της λασπης ειναι αθλιες:

κι η δικαιολογια “βολευουν οταν βρεχει” δεν στεκει γιατι ζουμε στην Ελλαδα και οχι στο Λονδινο ουτε σε τιποτα βαλτους ή ελη. Μην τις φορατε, πλιζ. :frowning:

ΔΟΞΑ ΣΟΙ!

Προτείνω όποια κυκλοφορεί με τέτοια να βάλει και ένα φοσφωριζέ γιλέκο που να γράφει από πίσω “Χωματουργικές εργασίες”.

επισης κοιτα και αυτο. θα το εψηνα κατα προτιμηση χωρις τη χρωματιστη μαλακιουλα
http://gr.ioffer.com/img/item/175/740/809/cI17fAIzeoZcZh0.jpg

ΑΥΤΟ. η αλιοτητα η ιδια