Τα παπουτσα μας

γιατι οχι καλε;

αγαπημενη τσιμεντουπολη…απο τα μερη μας και συ?? μπα παει τρεντεψε το ειδος πλεον αλλα κλαιν μαιν ακομη τα λατρευω…

ειναι τσιμπιμενη η τιμη η αληθεια ειναι αλλα τα βγαζουν τα λεφτα τους. ειχα κατι μαυρα με ξεβαμματα πολυ ινταστριαλ και τα εχασα (μην τα ρωτας) για του χρονου εχω βαλει στο ματι μωβ η πρασινα :bow::bow::bow:

Όχι Μάρτενς όχιιιιιιιιι!

Η αλήθεια είναι ότι τα πρωτοείδα σε κάτι καμμένα ποζέρια και με χάλασε, αλλά αντικειμενικά είναι σταϊλάδικο παπουτσάκι, παραδέξου το!
Τα δικά μου πάντως είναι μάρκας Trexa-Gyreve :oops::stuck_out_tongue:

:thumbup: Sounds goooood!! Ιδίως τα πράσινα.

Χαιρετω τους σουρδους του φορουμ!!

Ontopic

Να και το δικο μου παπουτσι του χειμωνα.

[SPOILER][/SPOILER]

Ανάλογα το στάιλ που θες να πετύχεις όμως :roll: π.χ. το “παπουτσωμένος γάτος” δεν είναι του γούστου μου :stuck_out_tongue: Μ’αρέσουν μποτάκια με κορδόνια αλλά πιο θηλυκά που να θυμίζουν αυτά που φορούσαν οι γυναίκες στα 30’s-40’s περίπου.

η αληθεια ειναι πως τα εχω δει σε αρκετα μικροκαμωμενες κοπελες και φερνουν λιγο σε παπουτσωμενο γατο… εγω στο 1.80 κοντα δεν διατρεχω τετοιο κινδυνο απεναντιας θα ημουν αρκετα γελοια με τα μποτακια που αναφερεις…ισως να μ φαινεται ετσι γιατι δεν ειναι του στιλ μου.
σε καθε περιπτωση βεβαια ειναι και να το φορας το παπουτσι/ρουχο και να μην σε φοραει…8)8)

Αϊντε ωρε σουρδονταμαρα! :metal:

ΥΓ: Δεν εχω να πω κατι ον-τοπικ! :stuck_out_tongue:

σαν μίνι φαν/ποζεράκι που είμαι με το που τα είδα δεν σκέφτηκα τιμή ούτε τίποτα άλλο, απλά τα αγόρασα…

Dropkick ρε!

θελω να βρω αυτα αλλα δεν ξερω που πουλανε emerica στη θεσσαλονικη:?:…τα Reynolds ειναι τα καλυτερα παπουτσια που εχουν βγει για skate μαζι με τα DC Pure

Εδώ σε παραδέχομαι, κι αυτά είναι ωραία αλλά θα συμφωνήσω κ με CherryBomb ότι μου δημιουργούν μια ανασφάλεια -είμαι κι εγώ 1,75 η άτιμη…- Ίσως κάποτε να τα φορέσω.

σε καθε περιπτωση βεβαια ειναι και να το φορας το παπουτσι/ρουχο και να μην σε φοραει…

Σωστή γι’ άλλη μια φορά :wink:

Ως προς τα τρία τελευταία που ποσταρίστηκαν (sic):

[SPOILER][/SPOILER] Εγκρίνονται μ’ αρέσουν!

[SPOILER][/SPOILER] Περίεργο σχέδιο για παπούτσι, αλλά επίσης παίρνει την έγκρισή μου γιατί είναι ιδιαίτερο και περιέχει κιλτ και γκάιντες! <3:)

[SPOILER][/SPOILER] Μ’ αρέσειιιι


Ασχολίαστο ελπίζω να περάσει το γεγονός ότι κάθομαι και γράφω για παπούτσια στις 4μιση τη νύχτα… :roll: Απλά πάντα είχα ένα κόλλημα με τα παπούτσια, τα παρατηρώ πάρα πολύ στους άλλους κι είμαι οπαδός της θεωρίας ότι λένε πολλά γι’ αυτόν που τα φοράει.

Ντάξει μην ανυσηχείς εδώ όλοι κάνουμε πολλά καμένα πράματα:p Δηλαδή τα παραπάνω παπουτσια τι θα έλεγαν για μένα ??:-k

Ότι είσαι σκεϊτάς! :lol:
Δεν μπορώ να πω κάτι συγκεκριμένο, μόνο ότι είναι μια λεπτομέρεια που την προσέχω και, ανάλογα και με το υπόλοιπο στυλ, λάικ/ντισλάικ. You get a like :stuck_out_tongue:

A έχω από παλιά κάτι Jordan,δύο ζευγάρια συγκεκριμένα,ένα απλό Nike Force για κανονικό και πριν κάτι μήνες πήρα και κάτι Adidas για πρώτη φορά παρακαλώ!!!
Έχω ένα νούμερο με το θέμα και από ότι βλέπω θα πηγαίνω internet φαση

Ή εχεις ενα θεμα με το νουμερο.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
E άκουγα Tomorrow Never Knows δικαιολογούμαι!!!Ήμουν αλλού!!

[SPOILER]Αμέσως εσύ Αϊρονάκο,να σχολιάσεις…[-X
Δεν το κάνω edit όμως,είδες
[/SPOILER]

γλυκοκοιταζω αυτα…

(τα μαυρα-γκρι μποτακια κατω κατω)

:-k:-k:-k

Eγώ τσίμπησα αυτά πρόσφατα

VANS εγγύηση

τα χω και εγω απ το 2009 και μου εχουν κρατησει πολυ καλα αν σκεφτεις οτι τα βαζω και οταν εχει βροχη και γενικα περσυ τα βαζα πολυ συχνα! πολυ καλο παπουτσι:)

Ναι ρε γαμάτα είναι. Είχα ένα άλλο μοντέλο VANS και τα έρμα άντεξαν τα πάντα για 1 χρόνο και κάτι!!!