Δουλειά να έχουμε καλοκαιριάτικα

Bοηθός σε δικηγορικό γραφείο(κοινώς θα φέρνω τους καφέδες:p )

Τον Gigatron οικοδομο να δω και τι στο κοσμο…:lol: :stuck_out_tongue:

Μηπως θες να πεις ξυσιμο?

εμμμ ναι αλλα με 8 ορεσ wow μου κόλισαν οι λατινικοι χαρακτήρες

ωχη απλα ημε ανωρθογραφως! :lol:

Καποτε στα κενά του καλοκαιριού είχα δουλέψει βοηθός ηλεκτρολόγου,σερβιτόρος σε club και delivery σε σουβλατζίδικο…(Με τα πρώτα λεφτά είχα πάει Rock of Gods κιόλας…:smiley: )

Με τα πρωτα μου λεφτα απο δουλεια ειχα παρει μια B.C Rich το 99 αξιας 210.000 δρχ τοτε…To μεγαλυτερο λαθος που εκανα.Αθλιες κιθαρες

Καλη τυχη φιλαρακο,καλη επιτυχια, καλη επαγγελματικη σταδιοδρομια!!!:slight_smile:

Εγω που δεν ειμαι ουτε μαθητρια, ουτε φοιτητρια πλεον δεν μπορω να απαντησω στην ερωτηση???[-X :frowning: :? :dunno: :cry:

Μην ανησυχεις εσυ.
Αναλαμβανω προσωπικα την επαγγελματικη σου σταδιοδρομια :lol: :lol:

Ευχαριστω να’ σαι καλα!!:smiley:

Αντε καλε, πες το να μην ανησυχω…:smiley:

Μην το γελας…Πολυ χρημα

Έχω κάνει τον κηπουρό, τον βοηθό υδραυλικού, τον μπογιατζή καθώς και τον βιβλιοπώλη. Από μέσα Ιουλίου θα κάνω τον σερβιτόρο, δηλαδή θα πίνω τσάμπα τα ποτά που θα βρίσκω μπροστά μου…:stuck_out_tongue:

Σεναριο απο ελληνικη τσοντα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτα τα επαγγελματα ειναι ασχετα μεταξυ τους…
Πως τα καταφερες, πιο ειναι το μυστηκο επιτυχιας σου?:-k :-k :-k

Τα τρία πρώτα γιατί δεν βρήκα τίποτα άλλο και ενώ τα σιχαινόμουν. Το τελευταίο έκατσε γιατί είμαι ψιλομανιακός με λογοτεχνία και όταν είδα ότι μπορούσα να κάνω αυτή τη δουλειά είχα πετάξει από τη χαρά μου αλλά στη συνέχεια απογοητεύτηκα πολύ. Μέσα στη σοβαροφάνεια…Όσο για το επάγγελμα του σερβιτόρου επίσης έκατσε
και είπα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό…Θα δείξει…

Λοιπόν από μικρός όταν δεν είχα σχολείο πήγαινα με το θείο μου στην οικοδομή μαραγκός ενώ μέχρι και σήμερα αν χρειαστεί τον βοηθάω.

Επιπρόσθετα έχω δουλέψει σε εταιρεία με μικροκάμερες, βοηθός καυστηρατζή και βοηθός λουστραδόρου.

Οπότε δεν είναι αστείο να γράφει κάποιος για ξύσιμο.

Καλη επιτυχια φιλαρακο!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!:smiley:

Οχι φετος, αλλα παλιοτερα ΕΥΔΑΠ, στο δρομο… Μετραγα ρολογια! Ειχε την φαση του, αλλα για να μην με φαει ο ηλιος και η ζεστη πηγαινα για δουλεια στις 6.30-7 το πρωι!