ΖΕΣΤΗ!!!

Ορίστε λοιπόν το πιο αδερφίστικο τόπικ του φόρουμ.
Αν δε μπορείτε τη ζέστα, μπείτε σε μπανιέρα με παγάκια ή κάτι τέτοιο.
Έμορφα είναι το καλοκαίρι.

ο θεός μαζί μ’όσους βρίσκονταν έξω σήμερα,στον ήλιο.
άναψα τώρα αρκουδίσιον,δεν πήγαινε άλλο.
ω θεε.ω θεε.

Διαβαζα το απογευμα και ειχα παγακια στην μουρη μου και τον ανεμιστηρα σε μισο μετρο αποσταση. Κατι παει να γινει.

Το χειρότερο ειναι το εξής: Να δίνεις εξετάσεις, και την ώρα που φτιάχνεις τα διαγράμματα στο ριζόχαρτο, όταν ακουμπήσει το ιδρωμένο σου χέρι τα σβήνει όλα. Και φτου κι απ’ την αρχή.

Για μας τους αριστεροχειρες τους χτυπημενους απο την μοιρα συμβαινει και χωρις να εχεις ιδρωμενο χερι (παρατηρησε ποσο κομψα κραταει καποιος αριστεροχειρας το χερι του οταν γραφει). Τυχερος εισαι, μην ακουω βλακειες [-X

  • οτι το ριζόχαρτο με την υγρασία διπλώνει και γίνεται πάπυρος και σου βγάζει το λάδι μετά.

με κολάζεις.
σταμάτα.:oops: :oops:

Το 'ξερα πως κάποιο βρώμικο μυαλό θα σχολίαζε τη πρόταση. Πφφ.

Ωραία ειναι η ζέστη :bounce:

Waterland πηγαμε η οχι ακομα?:lol: :lol: #-o

Ριπορτ ποστ.8O

Ομονοια, 4 το μεσημερι, λεωφορειο γιοματο με ολες τις φυλες των Βαλκανιων. Επιζησαμε ομως.

Waterland ειναι αυτό στον ισθμό ε?Ε καθε χρονο πηγαινουμε. Παιζει να παω το Σαββατο. :stuck_out_tongue:

Αλλά άνοιξαν και καινούριες νεροτσουλίθρες πριν την Ελευσίνα. Θα πάμε κι εκεί.

Καλοκαιρι ρε! :bounce:

Ρατσισμός.

Oντως. Μπαν!!!

Γιατί, που ξες, μπορεί στο αντιστοιχο πακιστανικο φόρουμ να λενε"Ομόνοια. 4 η ωρα το μεσημέρι. Το λεωφορείο γκεμάτο σοφι-κ! Ντεν παλευεται"

Καψιμο τέλος. Συμπαθατε με, έχω και εξεταστική, εχει και καυσωνα. Δεν ειμαι ετσι εγώ.

Η αλήθειο είναι πως το λεωφορείο θα ήταν σίγουρα γκεμάτο από μαλλί σοφικάπα.

Tωρα πια δεν ειναι ισιο? :-k

δεν παλευεται!!!

ιδιαιτερα οταν γυριζω απο το εργοταξιο και παω στο γραφειο ηλιοκαμμενος\ιδρωμενος !!!

XAAXXAAXXAXXA XAXAXAXAXA XAXAXAXAXAAXXA
RAZZ RAZZ
XXAAXXAXAXAXAXAXAAXAXAX
:razz: :razz:

Θα παω για βιουτες δεν παλευεται αλλο…:stuck_out_tongue: :?