Το θρεντ της ντροπής

http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
Στο δημοτικό-γυμνάσιο είχα και CD του (The Eminem Show) και εκεί τον είχα αφήσει…

Ρε συ αυτό είναι ωραίο!:thumbup:

Με την ίδια λογική ΠΟΣΟ έπρεπε να ντρέπομαι κ εγώ που αγόρασα βινύλιο Gogol Bordello? :stuck_out_tongue:

Off topic είσαι - ωραίο κομμάτι! :wink:

ε να μωρε τωρα…αυτο το loca αυτης της σακιρα…το ακουσα εξω και μπορω να πω με αρεσε:oops::expressionless:


Δικη μας η νυχτα-π.θεοτοκατος.

Δεν ειναι ακριβως ντροπη αλλα σιγουρα δεν ειναι και “κολασμενο”

Τωρα τελευταια κατι με εχει πιασει και ακουω Ημισκουμπρια στο youtube.

ρε γαμωτο…γιατι μαρεσε; δειχνει την καταντια του και ομως…

Μου αρέσουν κάtι χιτάκια απο Paramore k Fall Out Boy

To ακουσα κ εμεινα…Γαμαει λεμε!!:p8)

Άκουγα και γω Έμινεμ (γιο γιο μεν:p) στην πέμπτη, έκτη δημοτικού - πρώτη γυμνασίου…
Πιο παλιά, μάλιστα, άκουγα Βίσση, Βανδή κλπ…(στην τρίτη και τετάρτη δημοτικού…να ξηγιόμαστε…).
Τώρα λέω ‘‘ποιες είναι αυτές οι κυρίες?’’ και καλά:p…
Τα απαξιώνω όλα αυτά τα τραγούδια και έτσι…

Η Σακίρα, όμως, είναι λατρεία ρε:!:
Ντάξει, μπορεί τώρα να μην την ακούω (και αυτή κάπου εκεί, στην πρώτη - δευτέρα γυμνασίου την άκουγα…), αλλά είναι θεά, σταθερή αξία…φωνάρα, κορμάρα, έχει και γαμώ τις κινήσεις, είναι όμορφη (είναι Λατίνα) και έχει βγάλει και τέσσερα - πέντε πιασάρικα τραγούδια…:oops:
Οι άλλες μπροστά της δεν πιάνουν μία…ποιές γκάγκες και κολοκύθια?
Αυτό το loca loca έχει ωραίο ρυθμό, συμφωνώ με τον προλαλήσαντα (midnight g).
E, δεν το χω ακούσει, ωστόσο, ολόκληρο…γιατί εγώ είμαι ΤΡΟΥ ρεε :stuck_out_tongue: και ΔΕΝ ακούω τέτοια…:slight_smile: (άσχετα, αν κάποτε μου άρεσαν κιόλας…).

Όσο για τους Paramore και κάτι συγκροτήματα του τύπου Taking Back Sunday, My Chemical Romance…κλπ. μια χαρά είναι…τι έχουν? Και θεωρούνται λίγο ροκ…όχι?
Τα άκουγα και αυτά κάποτε…όχι τώρα βέβαια γιατί είμαι ΤΡΟΥ - χαχα μαρέσει που το λέτε μερικοί και μου χει κολλήσει (σαφώς και ΔΕΝ ειρωνεύομαι κανέναν, δεν μου αρέσει…).

Σοβαρά, όμως, μια χαρά ροκ στυλάκι έχει η Hayley Williams…
Aκούω κάποια τραγούδια από αυτούς , ενώ επίσης μου αρέσουν κάποια των Billy Talent (κάπως έτσι…), Used…κλπ.

Εντάξει, δεν είναι κακό και ντροπή να ακούς και κάτι διαφορετικό…
Εξάλλου το να ακούς συνέχεια τα ίδια και τα ίδια είναι κουραστικό…
Καλό είναι να ακούς ό,τι σου αρέσει και σε εκφράζει ανεξάρτητα από το είδος…
Το λέω εγώ εεε που ουκ ολίγες φορές έχω πει δεν ακούω το τάδε είδος ξέρωγω γιατί είναι κουταμάρα, το απεχθάνομαι και τέτοια (χωρίς να το χω ακούσει όμως).

Καψουροτράγουδα + σκυλάδικαα = ΝΤΡΟΠΗΗΗ (αυτό ναι, μάλιστα:!:slight_smile:

Αυτόν τον Justin Bieber που κάποιοι αναφέρατε σε παραπάνω ποστ…δεν έχω μπει καν στη διαδικασία, ούτε από περιέργια, να τον ακούσω…αλλά υποψιάζομαι περι τίνος πρόκειται…

Aν ντρέπεστε που ακούτε Paramore ντροπή σας:!:

Σωστά, μιας και υπάρχει σωστή και λάθος μουσική…

@hopesridesalone:
Αγαπάμε Hayley Williams:!: Δεν ντρεπόμαστε…ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ (ε καλά όχι και συστηματικά:p).

@rip_noob:
Καμιά μουσική δεν είναι σωστή και λάθος…
Δεν εννοούσα κάτι τέτοιο…
Απλά δε μπορώ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ αυτού του είδους τα τραγούδια…ε, ντάξει γούστα είναι αυτά βέβαια…
Παντως εγώ αυτά δεν τα ακούω, ούτε για πλάκα…:wink:


βασικα δεν ντρεπομαι καθολου πολυ ωραιο κομματι και σου ανεβαζει τη διαθεση.και αυτη η σακιρα…κωλοφαρδος ο πικε.

Έχω πάθει κόλλημα με τούτω εδώ και μου αρέσει και η κοπέλα :oops:

Ποσο συμφωνω μαζι σου ομως…!

Μ’αυτό κόλλησα ρε σεις. Το χορεύω, το τραγουδάω και σπάω τα νεύρα των γύρω μου.
Μετά για να σβήσω την αμαρτία βάζω μεταλιές. :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s

τεράστια κομματάρα

Είχα την τηλεόραση ανοιχτή τις προάλλες , αν και δεν το συνηθίζω όταν δεν έχει κανάν αγώνα, και το τραγούδι που έπαιζε, αν και παλιό, άρχισα να το τραγουδάω δυνατά και πορώθηκα!!! ΑΧΧΧΧ άλλες εποχές τότε…και δεν ντρέπομαι βασικά, αλλά που αλλού να το πόσταρα…ΚΑΙ>>>>>

Κάποια μέρα το ξέρω καλά,
θα γυρίσεις ξανά,
να μου πεις πως μετάνιωσες… γι’αυτό
φεύγω πρώτος εγώ…
πρέπει τρόπο να βρω…
να υπάρχω χωρίς εσένα…
Δεν έχει σίδερα η καρδιά σου να με κλείσει
δεν έχει σίδερα για να με φυλακίσειιι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι… <3

θυμήθηκα το…

[I]ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!![/I]

Εγώ αυτές τις μέρες ακούω Panic at the Disco…
http://www.youtube.com/watch?v=h6RSR1cNwU0 8)8)

Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ…

[SPOILER]Σοβαρολογω.[/SPOILER]