Αθανατες ελληνικες σειρες

Ναι μωρέ κατάλαβα ο χαζούλης. Απλώς υποσυνειδητά πάντα θεωρούμε πώς αυτό πού πιστεύουμε για κάτι είναι και το σωστό. Γι’αυτό σου έκανα την ερώτηση :wink:

Και οι 2 βασικα.:stuck_out_tongue: Ο πρωτος λογω Αρθουρου ας πουμε και ο δευτερος λογω Περιστεροπουλου.

Βασικα ο πρωτος ηταν απλα κορυφη, δεν εχω ξαναδει ετοια σιερα στην Ελληνικη TV, επισης ηταν εξυπνοι οι αλλαγοι χαρακτηρων στον β κυκλο για να μην πεσει η σειρα, εξαλλου η σειρα ειναι αρκετα διαφορετικοι πλεον. Τον Περιστεροπουλο στη αρχη τον αντιπαθουσα πολυ μετα εστρωσε…:lol: Αλλα ειναι μορφη!

αν σας αρεσαν τα singles
αντε πατε να δειτε και την ταινια(ξενη η ταινια) οπου παιζουν και οι pearl jam, soundgarden,alice in chains!!!:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!

Πάνω κάτω όλα αυτα που έχετε αναφέρει. Για εμένα καλύτερη φετινή σειρά είναι το singles

Οι Απαραδεκτοι,Εισαι το ταιρι μου,Σ’αγαπω μ’αγαπας,Singles,Της Ελλαδος τα παιδια,Οι Παντρεμενοι εχουν ψυχη,Εγκληματα και πολλα αλλα που τωρα δε μου ρχονται.

+1000000000000

Ειμαστε στον αερα.Απο τις καλυτερες σειρες που υπηρχαν στην ελληνικη τελεοραση

το ειμαστε στον αερα ηταν οντως απο τις καλυτερες ελληνικες σειρες για μενα…γουσταρω και ραδιοφωνο φαση επαιζαν και γαματοι ηθοποιοι(οι περισσοτεροι απο τους αγαμους θυτες)
η καλυτερη σειρα που χω δει παντως ειναι οι 2 ξενοι…τρομερες ατακες εξυπνο σεναριοκαι η 2η χρονια ηταν καλυτερη απο την 1η.το διδυμο Κωνστα_Διαβατη ολα τα λευτα…γενικα οτι εχει γραψει ο Ρηγας με τον Αποστολου μου αρεσει…οι σταυλοι της ερριετας ζαιμη ηταν φοβερη σειρα…
μια σειρα που αν ολοκληρονοταν θα αφηνε εποχη ηταν το Τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη…ειχε μαζευτει η dream team της ελληνικης τιβι…τρομερη σειρα αυτα τα λιγα επισοδεια που παιχτηκαν ηταν ολα τα λευτα…πολυ καλη κοινωνικη σατιρα…
μια σειρα που αν και λιγο ρετρο πια ειναι τρομερη ειναι οι απαραδεκτοι…πολυ παλια την εδειχνε συνεχως σε επαναληψη (σαν κωνσταντινου και ελενης ενα πραμα) αλλα τωρα τελευταια φορα την ειχε δειξει προπερσυ…οταν ειχε πρωτοβγει δεν την πολυκαταλαβαινα…οταν την ειδα προπερσυ γουσταρα…ωραιοι χαρακτηρες…το επισοδειο με την ακαταληψη σε ενα κτιριο απο αναρχικους ηταν τρελα…αφου αρχιζει με το enter sandman να αχνοακουγεται (ειχε μολις βγει το black album τοτε-τρελες εποχες…) πως να μην ειναι και γαμω τα επισοδεια…
ειναι τοσες πολλες οι ωραιες σειρες…
να πω κα για το κωνσταντινου και ελενης…οκ καλο χιουμορ…αλλα λιγο προχειρογυρισμενο και αφελες ρε παιδια ωρες ωρες…καλα για ερμηνιες δεν μιλαω…δεν υπαρχουν…αλλα οκ βλεπεται…

δεν μπορω να μιλησω για καινουριες σειρες παντως διοτι τα τελευται 2 χρονια εκοψα την τιβι…μονο λιγο βερα εχω δει…#-o :lol: :lol:

Μου εχουν πει πολλα ατομα για το “ειμαστε στον αερα” και δυστθχως δεν ειχα δει ποτε ουτε ενα επισοδειο, ουτε εχει ανεβει κανενα στο Internet, εχει παιχτει ποτε σε επαναληψη ???

εχει παιχτει σε επαναληψη μια δυο φορες στανταρ…εγω σε επαναληψη το χα δει…ελπιζω να το ξαναβαλει αυτο το καλοκαιρι…

Αν παιχτει θα το δω γιατι Σταροβας, Αθεριδης, Μιχαιλιδης τους παω πολυ γενικα.

Και το "Σ’Αγαπω, Μ’αγαπας " τα εσπαγε κανονικοτατα τρελο γελιο φοβερο διδυμο Αθεριδη-Παπαδοπουλου.

‘‘εισαι το ταιρι μου’’
‘‘Κωσταντινου και Ελενης’’
‘‘μην μου λες αντιο’’
‘‘Σ’αγαπω μ’αγαπας’’
‘‘το Ρετηρε’’
‘‘Η καλη πεθερα’’
‘‘Σοφια Ορθη’’
‘‘Εγκληματα’’
‘‘της Ελλαδος τα παιδια’’
‘‘Οι μεν και οι δεν’’
‘‘θα βρεις τον δασκαλο σου’’
‘‘Της αγαπης μαχαιρια’’
‘‘Η ζωη μας μια βολτα’’
‘‘Απαγορευμενη αγαπη’’
‘‘DOLCE VITTA’’

Λοιπον, ο Δογκανος ειναι οτι καλυτερο εχει εμφανιστει ποτε. Με διαφορα το δικο μου Νο1. Απο κει και περα:
Δυο ξενοι
Κι οι παντρεμενοι εχουν ψυχη
Κακος βεζυρης

μπραβο μπρα;βο…ο κακος βεζύρης…τωρα θυμαμαι…με τον ρωμα… ναι το εβλεπα μερικες φορες. προσκυνηστε το ειδολο που ελεγε η τραγουδιαρα. ο υπουργος εκεινος τον Βενιζελο παριστουσε η κανω λαθος;

Ναι και μαλλον γι’αυτο σταματησε.

Επικό ρε, που το θυμήθηκες;! :lol:

Αυτό το θέμα δεν πρέπει να πάει στο Κινηματογράφος & Τηλεόραση; :-k

βασικα και γω για εκει το προοριζα…αλλα ειπα ισως θα μπορουσε να εξελιχθει στο πνευμα που χαρακτιριζει και τα υπολοιπα θεμετα του οφ τοπικ…αλλα αμα νομιζουν οι μοντς πως πρεπει να μπει εκει τοτε οκ…

ον τοπικ:τα σιριαλ του ρωμα εχω την αισθηση οτι ειναι λιγο πολυ ολα προχειρογυρισμενα και αφελη…δεν ξερω τι λετε; και σε ολα παιζει ο ιδιος τον περιεργο και τον ξινο…λιγο μονοτονο ε;

Δλδ να γεμισει απο ανουσια ποστ που δεν λενε τιποτα και ειναι ασχετα με το θεμα?

Η Ολγα δε βλεπει καθολου τηλεοραση :smiley: :smiley: :smiley: