Μικρά Νέα

Σημερα εχουν το εξης μυνημα:
Looks like the announcement below scared a few people. :slight_smile: Don’t worry, as many others have surmised, it was just an April Fools prank. Rest assured, [B]you will never have to pay to view the site[/B], and we will never sell off site privileges.

Thanks for some amusing reactions, everyone.

μυριζομαι reunion skid row και rainbow(turner/blackmore)

αυτό το έπος δεν το σχολιάσε κανείς ακόμα? ή απλά δεν έχετε συνέλθει?

Καπου διαβασα οτι ο Terry Jones (τραγουδιστης των Pagan Altar) δεν ειναι πια κοντα μας…:frowning:

ιδιαιτερη και μοναδικη φωνη, εχασε την μαχη με τον καρκινο…

RIP…

Κρίμα…φοβερή φωνή! RIP

https://www.youtube.com/watch?v=COJpI5rpl5g

…τό’χουν σχολιάσει αρκετοί, και όλοι συμφωνούμε ότι πρόκειτε για έπος:):!:

R.I.P. Terry Jones, φοβερη φωνη ενος φοβερου σχηματος που εδενε ιδανικα το NWOBHM με το Doom Metal.

…απίστευτο συγκρότημα…το τελευταίο καιρό που έχω ασχοληθεί, έχω πάθει πλάκα…r.i.p.

Μεγάλη θλίψη προκαλεί η είδηση του θανάτου του Terry Jones, του τραγουδιστή των πραγματικά κορυφαίων Pagan Altar, που πέρασε την καριέρα του εντελώς άδικα, παράδοξα και εγκληματικά παραγνωρισμένος, αυτός και το συγκρότημα του.
Όχι ότι έχει πια σημασία αυτό ? αν είχε ποτέ…

FRANK WATKINS Dies At 47

Anselmo - Nazi salute - White Power

inside joke λεει

Το γαμησε . Αλλά ειναι και Καμμένο το αγόρι μην το παρεξηγούμε .

Τράβα γαμήσου ρε βλάκα Anselmo

Μερικά πράγματα δεν είναι για να αστειευόμαστε. Κρίμα ρε Phil αρχικαμμένε.

Ωραία, πάω να κάψω την κόπια του Third reich ‘n’ roll των Residents αφού δεν είναι για να αστειευόμαστε.

Να τον παρεξηγουμε λεω εγω το ρατσιστη βλαχο αμερικανο

respect

Δεν περίμενα με τίποτα από τον Flynn να σώσει τα προσχήματα για όλη τη μεταλ κοινότητα. Μπράβο του !

Καλά δεν ξέρω πόσοι έπεσαν από τα σύννεφα με τον καράβλαχο. Η απάντηση Flynn ομολογώ πολύ μου άρεσε αν και μου το χάλασε εκεί στο τέλος λιγάκι με αυτό που είπε πως δεν ξαναπαίζει Pantera ποτέ ξανά. Αν εννοούσε μαζί του στην σκηνή κατανοητό αλλιώς λιγάκι άστοχο σχόλιο.

Κανα δυο κλωτσιές θέλει το καρό πουσταριο.