Αναζητούνται και καταζητούνται!

Και καλά κάνουν!! :wink:[/quote]

Να μια φορά που συμφωνούμε…

Ποιος είπε ότι διαβάζω???Στη σχολή τη βγάζω λόγω μαθημάτων…Αν και εχθές είπα να απαντήσω γιατί τώρα δεν έχω χρόνο μου χάλασε το πληκτρολόγιο :evil:

Εγώ δηλώνω παρών

Αχχχ, βαλε σε αυτο μαθηματα Ισπανικων και μαθηματα κιθαρας και εχεις το προγραμμα μου…

Αχχχ, βαλε σε αυτο μαθηματα Ισπανικων και μαθηματα κιθαρας και εχεις το προγραμμα μου…[/quote]

Που κάνεις Ισπανικά???Και εγώ λέω να αρχίσω…Αλλά γμτο δεν μου φτάνει ο χρόνος…Από 8 το πρωί μέχρι 5 το απόγευμα στη σχολή… :evil: Είναι εύκολα?Κάνεις καιρό???

Κανω κοντα στο σπιτι μου αλλα στο κεντρο εχει αρκετα φροντιστηρια. Φετος αρχισα και εχω κανει μολις 2 μαθηματα, παντως φαινονται σχετικα απλα σε σχεση με κατι Αγγλικα ή Γαλλικα. Ασε που ειναι φοβερη σαν γλωσσα

BOOO!!! :smiley:
ti kanete paidia?? sto Brighton eimai h sxolh einai vareth k kanoume oti exoume kanei k sto lukeio mexri twra :?

Τι συμπτωση ρε γμτ… ημουν 4 χρονια στο Brighton, αληθεια τι λεει εκει πανω…παντως οταν ημουν εγω ηταν πολυ καλα, εισαι τυχερη μια και διαλεξες ισως την καλυτερη φοιτητουπολη μετα το Λονδινο. Καλα να περασεις εκει, που αν το επιδιωξεις να εισαι σιγουρη οτι θα περασεις.

egw pali exw 3enerwsei de vgainw k omws ta lefta feugoune 5 lires na valw sto kinhto shmainei 20 mnm sthn ellada eleos dld…den antexw allo exw 3enerwsei giati gia to paramikro prepei na plhrwseis etsi k alliws h farmakeutikh einai vareth kati pou de to perimena k genikotera exw 3enerwseiiiiiiiii

Κανεις και φαρμακευτικη ε; Και εγω φαρμακευτικη εκανα. Στειλε pm αν θες κατι

TSA!
Ti kanete agoria kai koritsia??? Sas eleipsa katholou? Oxi vevaia e? xexe
O xeiroteros efialths epestrepse! 8)

Welcome back παιδιά!!! :twisted:

wx th katsame :stuck_out_tongue:

wx th katsame :P[/quote]Ουάου…Είναι κακός να υποθέσω??? :lol:

xaxa oxi apla exei kako nick :stuck_out_tongue: olo 8umo

Αληθεια η Νοιsy , η Ευα , και η Lady … που εχουν χαθει ?

Πάμε όλιιιιοι στη Νικολιιιιιούλιη!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: <Όχι δε κάνω λάθος στο γράψιμο!!!>

ayto to teleytaio exei na kanei me mena?

ιδεα σου…

Που στο διάολο κολλάς ρε Unholy εσύ???Εγώ Μητσικώστα μιμήθηκα!!!ΕΛΕΟΣ!!!

O XRISTOS KAI H PANAGIA!!!~! :wink: