Αναζητούνται και καταζητούνται!

Tι γίνεται με την Εύα, τη Noizy Niagara και την Ιωάννα (WhenSilenceCries); Έχουν χαθεί…

Η whensilence δεν θα ξαναμπει ειπε …
η noisy μπαινει εδω και λιγο καιρο με αλλο user name
h eva μπαινει κατα καιρους , αλλα εσυ δεν παιρνεις χαμπαρι …

σορρυ για τα ορθογραφικα λαθη που μπορει να υπαρχουν… αλλα 5 μερες με 38-40 πυρετο καλα ειναι

Η whensilence δεν θα ξαναμπει ειπε … [/quote]

Γιατί;

Είσαι καθόλου καλύτερα;

Η whensilence δεν θα ξαναμπει ειπε … [/quote]

Γιατί;

Είσαι καθόλου καλύτερα;[/quote]

βασικα θα στα πω απο κοντα … σκατα ειμαι … οπως ημνουν αλλα με πονοκεφαλο απο το πυρετο και πλεον μιλαω με δυσκολια … νερο πινω για να μην παθω αφυδατωση και ειναι γουλια και πονος

Θα κάνεις εγχείρηση; Όσο θα λείπεις θα σε αντικαταστήσω επάξια… ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ουστ παλιοσκυλο

ουστ παλιοσκυλο[/quote]

Δεν μου δίνεις και τον κωδικό να γράφω για σένα; Θα διατηρήσω στο έπακρο την ποζεριά, το λάγνο σούπερ ερωτικό ύφος (την πέφτω σε όλες) και την ανορθογραφία σου…

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ My friend…

ουστ παλιοσκυλο[/quote]

Δεν μου δίνεις και τον κωδικό να γράφω για σένα; Θα διατηρήσω στο έπακρο την ποζεριά, το λάγνο σούπερ ερωτικό ύφος (την πέφτω σε όλες) και την ανορθογραφία σου…

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ My friend…[/quote]

  1. Δεν ειμαι ποζερας.
  2. Δεν εχω λαγνο ερωτικο υφος, δεν την πεφτω σε καμμια αν υπαρχει εστω και μια,
    την προκαλω να το πει δημοσια , και με αιτιολογια κιολας
  3. Εγω οτι γραφω το γραφω straight και οχι μεσω Word αγαπητε μου

H απάντηση στο 1 είναι fake… Είσαι ποζεράς και το δηλώνεις δημοσίως και αυτό είναι μαγκιά… “Την Δευτέρα κράξιμο όλοι στον μη ποζερά”
Η απάντηση στο 3 είναι λαλακία γιατί δεν μπορείς να γνωρίζεις ποιος χρησιμοποιεί το word και ποιος όχι…
Όσον αφορά την απάντηση σου στο 2 δεν την σχολιάζω…

Δώσε του το τηλέφωνο του γιατρού που σου έκανε εσένα εγχείρηση, και πολύ πετυχημένη απ’ ότι λες.
Αντρέα, ελπίζω το τηλέφωνό σου να μην είναι κλειδωμένο και να παίρνει ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ!!!
Τι να αντικαταστήσεις βρε ταλαίπωρε!!! Αντικατέστησε το όνομά σου στη ταυτότητά σου με “Μέγας Λούστρος”…

Δώσε του το τηλέφωνο του γιατρού που σου έκανε εσένα εγχείρηση, και πολύ πετυχημένη απ’ ότι λες.
Αντρέα, ελπίζω το τηλέφωνό σου να μην είναι κλειδωμένο και να παίρνει ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ!!!
Τι να αντικαταστήσεις βρε ταλαίπωρε!!! Αντικατέστησε το όνομά σου στη ταυτότητά σου με “Μέγας Λούστρος”…[/quote]

Μην δείχνεις την πίκρα σου επειδή σε απέρριψα όταν μου δήλωσες ότι είσαι gay και με γουστάρεις πολύ…
Ανδρέα ελπίζω να κρατήσεις το τηλέφωνο σου ανοιχτό, ώστε να μπορέσεις να τηλεφωνήσεις Άμστερνταμ, για τα συγχαρήκια στο “παράξενο αγόρι τον petros_kar” όταν θα παντρευτεί τον καλό του…

Σειρά του τζονβλά να αναφερθεί σε τούτο το τόπικ.

Οι Queensryche είναι επηρεασμένοι από τους Westfall

Κι αυτοί από το WestSideStory.

Και ολοι μαζι απο την Ανέτ Αρτάνη

Ανέτ και Μάρω για να σαλτάρω

Ντάξει την Μάρω που την είδα Live ήταν ΑΘΛΙΑ!

Lol :!: :!: :!:

Powerslave κλεισε μου ενα τραπεζι για Κιαμο.

Κιάμο? Έχω πάει 800 φορές φέτος…

Αποστολία Ζώη αμα θές φύγαμε…