Προσεχως

Εχεις 5 νοτες να βγαινουν απο λαμαρινες που κοπανιουνται μεταξυ τους ως ενα απο τα καλυτερα main themes ever, κ ανταυτου βανεις μπιορκ στην «μεγαλη σου επιστροφη» στο franchise

Excactly

Δε ξέρετε τι λέτε, γάμησε το trailer, μέχρι και γιαγιά με μπαζούκα είχε μέσα, τι άλλο θέλετε πια? :stuck_out_tongue:

αν θυμαμαι καλα οτι ειχαν ανακοινωσει το νεο terminator να ειναι η συνεχεια απο την τελευταια ταινια που επαιξε η Linda Hamilton.
Μακαρι να ειναι καλο

Πολυ θετικά σχόλια φίλων για το Lighthouse στις Κάννες. Πολυ καλός ο Πατερσον και Lovecraftian vibes ! Για να δούμε .

Most anticipated for '19!!! :muscle::muscle::muscle:

και επισημα

Έσταξα λίγο.

αυτό που ο Σταλόνε μιλάει ,όσο γερνάει ειδικά, σα να ρεύεται ταυτόχρονα, δεν ξέρω αν καθιστά την φιγούρα του ακόμα πιο Αντρική και καβλερή

\m/ γάμησε τους ρε Τζον, τρελέ μπάσταρδε!

https://www.joblo.com/movie-news/the-russos-are-teaming-with-netflix-for-magic-the-gathering-animated-show?fbclid=IwAR0dRCnxh3GwKter8m1mI6FsYDBRw0gpG6LH3Ps6Hu6bq8Mu5LF4o2fozT8

Θα βγει το αλμπουμ οξω !

Terminator, ένα franchise, που το timeline εχει πάει περίπατο και περνει υπερβολικά πολυ σοβαρά το premise που το ίδιο κατέστρεψε απο το 3ο σικουέλ. Δείχνει απελπιστικά φτηνό για κάτι που λέγεται οτι στοιχησε 160-200 μύρια.
Οριακά καλύτερο απο τηλεταινία, το τρείλερ. Η davis φαίνεται παλεψιμη και αν είχε βγεί το 3 με δαύτη, ίσως να βλεπόταν. Ισώς και όχι. Επίσης χτυπάει πολυ άσχημα οτι δεν νιώθουν αρκετά σιγουροί και πετάνε συνέχεια γερόντια μέσα σε ρόλους και cameo. I 'll be back. (again and again)
Προβλέπω Πουρό-terminator : Weekend @ the ΚΑΠΗ.

Ενδιαφέρον.

Γράφτηκε ότι σε μερικούς κιν/φους έφυγε κόσμος,που δεν άντεξε τις σοκαριστικές σκηνές. Wussies.

Εμένα με ψάρωσε λιγάκι αυτό. Μεταφορά του Doctor Sleep του King που είναι sequel του Shining. Αλλά αποτελεί κανονικά και sequel στην ταινία του Kubrick

Ωραίο ήταν! Με προβληματίζει λίγο που θα είναι και sequel ττης ταινίας. Θα ήθελα να μην έχει μόνο απλές αναφορές στην πρώτη και να έχει παραπάνω μεταφυσικό από ότι η ταινιάρα του Κιούμπρικ. Το βιβλίο πάντως, έχει ένα από τα πιο όμορφα τέλη που έχω διαβάσει. Αν το πάνε έτσι, ίσως είμαστε in for a candy treat μιας και πατάει πάνω στην αρχική ταινία :wink:

το βιβλίο με χάλασε πολύ με το κομμάτι ‘‘villains’’, πολύ όμως, με απογοήτευσε… ήταν θεωρώ ένα σχετικά καλό που κατέληξε μετριότατο βιβλίο του Κίνγκ, δεν μπορώ να πω ότι με ενδιαφέρει αν το δω σε σινεμά αν και με ιντρίγκαρε λίγο το τρέηλερ

Ναι ήταν λίγο έως πολύ αδιάφοροι… Στο trailer φάνηκε σαν να το δουλεύουν λίγο αυτό το κομμάτι. Η σχέση του Danny με το κοριτσάκι είναι το στοίχημα νομίζω. Όπως και το τέλος, δεν ξέρω με είχε στιγματίσει λίγο.

Λογοτεχνικά το dr sleep το θεωρώ σχεδόν αριστούργημα. Σύμφωνοι, οι κακοί στο βιβλίο είναι μεχμ, αλλά η μάχη του κεντρικού χαρακτήρα με το αλκοόλ ήταν ρεαλιστική και ακόμα πιο σκληρή. Το βιβλίο αποπνέει επίσης μια ανθρωπιά και αισιοδοξία. Κλασικός King. Περιμένουμε λοιπόν.

ΔΩΣΤΕ ΡΑΜΠΟ ΣΤΟ ΛΑΟ!!!:muscle::muscle::muscle:

Ουτε ο Ντιανο τοσες αποχαιρετιστηριες!