΄Πόσω χρονών;

19

31 τέκνα μου.

nai mpampa

Εγώ είμαι 20 παρά 3 μήνες…(ΠΩΠΩ! Μπαίνω στα 21 σε λίγο…ΑΙΣΧΟΣ! Θέλω να ξαναγίνω 15!!!) :cry: :cry:

δηλαδή εμείς που τα κλείσαμε τα 21 …να αυτοκτονήσουμε??? :cry:

Δεν σου δίνω με τίποτα το ελιξήριο της νεότητας μου… Αυτό που με κάνει απο 33 να δείχνω και να νοιώθω 15!!! Πρώτα θα τηρήσεις τις υποσχέσεις σου και μετά…

Κοίταξε, όπως νιώθει ο καθένας…Δεν είπα να αυτοκτονήσετε κιόλας! Ούτε καν εγώ δεν έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο απελπισίας! Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι θα’θελα να’μαι 15!

Τέλη μου, πολύ φοβάμαι ότι θα σ’απογοητεύσω αλλά δε χρειάζομαι το ελιξήριο σου! :stuck_out_tongue:
1: Δείχνω για 15 έστω κι αν δεν είμαι ή δε νιώθω (ρωτήστε και τον Unholy, δεν υπερβάλλω…Είναι θέμα ύψους και φάτσας!)
2: Υποχρεώσεις;; Για ποιές υποχρεώσεις μιλάς; Τις συζυγικές; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εμένα είναι πιο δυνατό… Με κατεβάζει 18 ολόκληρα χρόνια… όσν αφορά το άλλο και βέβαια αυτό εννοώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Έδωσα ολόκληρο αγλωνα για να σε κερδίσω…

Αλήθεια που είναι αυτός ο MAZESTIX;
O πιο κατάλληλος εδώ μέσα για αγοραπωλησίες…

Έχεις σκοπό να με επιστρέψεις πίσω και τον ψάχνεις??
Πάντως τώρα υπόσχομαι να εκτελέσω όλα τα καθήκοντά μου μιας που θα με τρώτε στη μάπα για τους επόμενους 2 μήνες συνεχώς κι αδιαλείπτως… 8)

XA XA XA Έξυπνο κορίτσι…

H EVA EINAI FATSOULA SKETHHHHH :*

__Αλήθεια;

17 kai kati psila

Αυτά τα “κάτι ψιλά” σώνουν σε όλους μας την κατάσταση… Δεν βάζουμε όλοι μόνο αυτά και να “ξεχνάμε” τα υπόλοιπα…;

Εντάξει ρε παιδιά μην αυτοκτονήσουμε κιόλας!!!111

Εγώ 17 είμαι!

Ρε παιδιά( που λέει ο λόγος παιδιά, γιατί γεράσατε! :twisted: ) μην ανησυχείτε!Όλοι κάποτε περνάνε την περίοδο των γηρατειών! Θα περάσει…! Και μετά… :lol:

Εγώ είμαι 14 και θέλω να γίνω 20. Και όταν γίνω τελικά 20 θα θέλω να ξαναγίνω 14! :lol:

Btw το Peephole των SOAD μου θυμίζει το Through The Silence των Paradise Lost :? Απλά το ακούω τώρα και μου το θύμισε και είπα να το γράψω εδώ…

Δεν σου δίνω με τίποτα το ελιξήριο της νεότητας μου… Αυτό που με κάνει απο 33 να δείχνω και να νοιώθω 15!!! Πρώτα θα τηρήσεις τις υποσχέσεις σου και μετά…[/quote]

Εγω νοιωθω και δειχνω και ειμαι 15 :wink:

Δεν σου δίνω με τίποτα το ελιξήριο της νεότητας μου… Αυτό που με κάνει απο 33 να δείχνω και να νοιώθω 15!!! Πρώτα θα τηρήσεις τις υποσχέσεις σου και μετά…[/quote]

Εγω νοιωθω και δειχνω και ειμαι 15 :wink:[/quote]

Εγώ πάλι μόνο είμαι 14. Νιώθω και δείχνω 17 :roll:

[quote=“john_vla”]Εγώ είμαι 14 και θέλω να γίνω 20. Και όταν γίνω τελικά 20 θα θέλω να ξαναγίνω 14! :lol: [quote]
ti megalyterhh alh8eia eipes…