Τι ηπιατε σημερα?

Χθες βράδυ: 2 Amstel 500ml και 3 ποτήρια Smirnoff με πάγο.Σήμερα μέχρι τώρα πορτοκαλάδα και μια φράπα!

Ήπια ένα καφέ. Και μετά κι άλλο. Και μετά κι άλλο. Συναρπαστικό?

Καθολου. :?

σήμερα ήπια την Dominus Triple βέλγικη μοναστηριακή μπύρα…

Απαγορευονται οι καφεδες ειπαμε.Διαβαζετε τους κανονες των τοπικ.

Χτες ηπιαμε ρετσινες το μεσημερι και ενα μοχιτο,3 σφηνακια Jagermeister και 1 μεγαλο σεικερ Kahlua Baileys το βραδυ.
Οι ρετσινες μας φερανε σε ωραια φαση,τα αλλα απετυχαν.Αλλα ωραια περασαμε.

Σημερα δεν ηπια,ειμαι καλος οδηγος.

Φιλική συμβουλή. Κόφτε τον πάνω από έναν καφέ τη μέρα. Μιλάει άτομο που έπινε 3 και αναγκάστηκε να τους κόψει στα 21 του για να μην πεθάνει.

2 βεργίνες και μετά μπόλικα ghardu και famous.
Σπαμάρετε άφοβα για τις επόμενες 7-8 ώρες κατά τις οποίες θα υπάρξει ο ύπνος του δικαίου. Οι αγαπητοί μας mods όμως καραμονεύουν. Ουι. 8O

Mια Amstel 250 μλ.

ΧΘΕΣ : Ένα μπουκάλι Lucifer.

Την είχα δει αυτήν την μπύρα και ήθελα να την παρω!!
Καλή??

Ω ρε τι έχει να γίνει στο φεστιβάλ μπύρας!!!8)

Τιποτα ακομα

ΝΙ!

Αυτη τη Lucifer δεν την εχω βρει στη Θεσ/κη γμτ.Κ εχω ακουσει οτι λεει πολυ.

Χτες ηπια μια Newcastle,τα σπαει.

Από τις αγαπημένες μου.

Στην Ξάνθη κάποιες φορές τη φέρνει στον Μασούτη.

Λοιπον αν ερθεις καθολου Σαλονικα φερε κανα κασονι να χω.

ακόμα τίποτα αλλά το απογευματάκι τι άλλο…?? μπύρα!!!:lol: :lol:

Μια ολλανδικη μπυρα της οποιας το ονομα δεν θυμαμαι, μια Kaiser και τωρα μια Heineken (Kaiser, Heineken Μπουκαλια εννοειται)…

Ειχε μια φιλη μ γενεθλια και μας κερασε,αλλα μουφα το κερασμα.Ενα μπουκαλι βοτκα για 9 ατομα και ενα σεικερ με κατι ηλιθια σφηνακια(πρεπει να ταν Αμαρεττο με καρπουζι,αλλα ειχε ελαχιστο Αμαρεττο και πολυ παγο και ενιωθα να πινω νερο).
Μετα συνεχισαν στα μπουζουκια και την εκανα με ελαφρα και κατεβασα 2 Mythos στο σπιτι.

.
Μετα συνεχισαν στα μπουζουκια και την εκανα με ελαφρα και κατεβασα 2 Mythos στο σπιτι.[/QUOTE]

παντου υπαρχει ενασ μυθοσ!!!

Stella Artois καλη για μεσιμερι με φαγητο.

σημερα τπτ (ακομα) αλλα χτες πλακωσα κανα 5αρι Warsteiner ετσι για να γουσταρουμε