Σταυρώστε τη ΣΑΡΡΗ!

Οκ,κατάλαβα ποιον ενοείτε…δυστηχώς:(

Βασικά,αν πηγαίνουν αυτοί για βουλευτές,γιατί δεν κάνουμε και εμείς κόμμα να πάμε υποψίφιοι?

ναι, ου. θα κανουμε το Ε.Σ.Α.Π.

Ε.νωμενοι Σ.ουβλατζηδες Α.νω Π.ετραλωνων#-o

παντως αν προεδρος ειναι ο σουβλατζης στην τριων ιεραρχων τη δικια μου ψηφο την εχει…σουβλακι ολα τα λεφτα…:lol:#-o

αλλα μη λεμε μλκιες…αν ψηφιζα αθηνα το’ριχνα για πλακα στη σαρρη…ουτως η αλλως το κοινοβουλιο ειναι χειροτερο και απο ξενυχταδικο στην εθνικη…

[SIZE=4]ΣΑΡΡΗ For president !! :p:p:p#-o
[/SIZE]

καλα μη το γελας. θα λειτουργησουν αρκετοι με αυτο το σκεπτικο. παρολα αυτα, μιλαμε για τη διακυβερνηση της χωρας και οχι για κωμωδια στη τηλεοραση. ασχετως του αν μια ψηφος κανει τη διαφορα, το θεμα ειναι οτι με τη δικη σου δειχνεις την εμπιστοσυνη σου.

εεεεεεεε…ειπαμε…μαλακας μπορει να ειμαι…οχι ομως και τοσο πια…ακου εκει…απλα γελαω με τα χαλια μας φιλε Angmar…γελω που αντι να τρεχουν να κρυφτουν καθε ειδους γελωτοποιοι κατεβαινουν και υποψηφιοι για μια θεση στη βουλη…γελω ακομα και με ενα θειο μου που δεν ξερει να συμπληρωσει μια υπευθυνη δηλωση και κατεβαινει με το ΣΥΡΙΖΑ…ΓΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΑΣ για να μη βαλω τα κλαμματα…γελω που ολοι οι σημαντικοι επιστημονες και τα μυαλα της ελλαδας τρεχουν να φυγουν απο’δω για ενα καλλυτερο μελλον…γελω με τον πολυδωρα που ψαχνει φανταστικους συνομωτες…γελω με το γιωργακη που στα αποκαιδια ψαρευει ψηφους…γελω με το Μπομπ τo Βουλγαρακη που εσβησε τη φωτια στην Ολυμπια…

Πολλα δυστυχως…

:lol: :lol: :lol:

Λογω της καριερας του στον Ολυμπιακο, οταν πηγε για δημαρχος ηταν σιγουρη 100% η εκλογη του.

Ελα ντε! Θα μπορουσαν να τον κανανε υπουργο δημοσιας ταξης, εξαλλου την ΓΑΔΑ την ξερει τοσο καλα σαν το σπιτι του, τοσα χρονια γυρισματα εκανε εκει!:stuck_out_tongue: :lol:

Εγώ λέω να πάμε να πέσουμε από κανά γκρεμό έτσι όπως γίναμε.Από όλες τις απόψεις

η ερωτηση ηταν ρητορικη ρε μλκς!:lol:

τεσπα, παντως παρολο που τα κομματα προσπαθουν να δειχνουν συμπονοια κτλ, προσωπικα βλεπω απο το φορουμ και μονο μια μεγαλη μεριδα αγανακτισμενη. πιστευω, και θελω να πιστευω δηλαδη, οτι η μεγαλυτερη μεριδα του ελληνικου λαου επισης ετσι νιωθει. οτι κουραστηκε πλεον.

Αλλα δεν υπαρχει λυση. Εσυ μπορεις να σκεφτεις κατι? Τα πραγματα ειναι ετσι ωστε λες θα ψηφισω τους ταδε (π.χ. ΝΔ) ακομα και αν τους σιχαινομαι, προκειμενου να μην βγουν οι αλλοι που ναι τελειως αχρηστοι (π.χ. ΠΑΣΟΚ). Και τετοια σκεψη την εχω ακουσει και απο αριστερο, οχι οτι συμφωνω αλλα τι σκατα να κανεις??

Δεν πιστεύω ότι το φόρουμ είναι αντιπροσοπευτικό δείγμα για τον απλό λόγο ότι εδώ η ηλικία είναι αρκετά πιο συγκεκριμένη(λογικό είναι οι νέο να ζήτανε πιο ριζικές αλλάγες).

Ωωωω Νέοι άντρες,δώστε τον σταυρό σας σε αυτήν την υπέραχα κενή μυαλού νέα πολλα΄υποσχόμενη τίποτε !!
Χάστε 'αλλη μία ευκαιρεία να ΄δώσετε μια καλή γροθιά στην κοιλιά του τέρατος που λέγεται Ελληνική απύνθεμη,η χαώδη μαλακία.
Με αγάπη ο μπαμπάς σου.:slight_smile:
8) 8) 8)

Edit:Το σχόλιο ήταν του πατέρα μου μόλις είδε το σχόλιο.

Όχι ρε παιδιά τώρα το είδα το βιντεάκι…Εκεί που λες ότι δεν γίνεται να υπάρχει κάτι γελιότερο από αυτά που έχεις δει μέχρι τώρα ,απλά κάνει κάποιος κάτι και σε εκπλήσει!!!

Ρε ας τους μαζέψει κάποιος επιτέλους…Γιατί αυτοί οι άνρωποι είναι ακόμα έξω…!!!

οι πολιτικες εξελιξεις ποτε δε μπορουν να προβλεφθουν. το ξερεις.

πιστευω, και θελω να πιστευω δηλαδη, οτι η μεγαλυτερη μεριδα του ελληνικου λαου επισης ετσι νιωθει. οτι κουραστηκε πλεον.

ο καθενας πραττει για τον εαυτο του. δε μπορω εγω να ερθω να σου πω, ριξε ακυρο, ή ψηφισε τον λιγοτερο σκατα, επειδη οτι και να πω μπορει να ειναι λαθος. παρολα αυτα η ιστορια εχει δειξει οτι ακομα και η ανειπωτη παρακμη εχει ενα τελος καποια στιγμη. μη κλεινεις τα ματια, ουτε τα αυτια. πολλοι αυτο λενε: “κατι πρεπει να γινει. αλλα τι;”, και μετα λογω απογοητευσης παραδινονται.

το να κατηγορουμε δεν εχει τοσο νοημα, οσο το να μη το ξεχασουμε. θα ειναι κριμα το κυριο θεμα συζητησης την αλλη εβδομαδα να ειναι το τι σφυριξε ο κασναφερης.

Λογω αδιεξοδου βασικα. Η εισαι κατα του κοινοβουλευτισμου η αποδεχεσαι τον τροπο που δουλευει το συστημα και ψηφιζεις καποιον για να μην βγει ο χειροτερος. Δεν μπορω να σκεφτω καποια ουσιαστικη αλλαγη που μπορει να ερθει μεσω της ψηφου. Απεχθανομαι την δεξια (λογω νοοτροπιας περισσοτερο) αλλα αν ηξερα οτι θα κρινοταν το αποτελεσμα απο την ψηφο μου θα την ψηφιζα για να μην βγει το ΠΑΣΟΚ. Και ετσι σκεφτονται και οι περισσοτεροι γι αυτο και εχουμε τα ιδια πανω κατω αποτελεσματα ασχετα αν οι περισσοτεροι ειναι οντως αγανακτισμενοι.

κ παρα πολλοι κολομπαραδες!:stuck_out_tongue: :lol:
λογικα να εχει τοσο γελιο! τωρα που γυρνουσα με το λεωφοριο ειδα αφισα καρατζαφερηο οποιος ηταν με γαντι του μποξ κ εγραφε " δωσε γροθια στο κατεστημενο":lol:

παντως μας καταφερανε να ασχοληθουμε μαζι τουσ…:wink:

Dear God, Jesus Christ… Τι αλλο θα δω πια!
Αντι να τη σταυρωσει, ας την μαζεψει καποιος…#-o

Η Έφη Σαρρή είναι η πρώτη λαϊκή τραγουδίστρια που κατε*βαίνει υποψήφια σε εθνικές εκλογές, γι’ αυτό και -μου λέει πως- έχει μεγάλη αγωνία αν θα καταφέρει να συγκεντρώσει τις 15.000 ψήφους που θα χρειαστεί για να μπει τελικά στο ελληνικό Κοινοβούλιο. Αυτή είναι η πρώτη της συνέντευξη ως υποψήφια βουλευτής. Ίσως η πολιτική συνέντευξη του αιώνα.

http://www.yupi.gr/pista/c2349/Sth_Boylh_me_th_Sarrh.html

OMG!

edit: σχολιο αναγνωστη της συνεντευξης:

Protash: sthn epomenh voulh na mpei ekswkoinovouleftikos ypourgos typou (na kanei dhlwseis) o katelhs, kai ypourgos oikonomikwn o koskwtas. Kala, gia to politismou den to syzhtaw…dagwto ston tarzan. me yfypourgo thn tsita.

Το σχολιο ολα τα λεφτα!!:lol:

Μήπως αυτή η συνέντευξη θα έπρεπε να μπεί στο τοπικ με τα ανέκδοτα? Ποπο, πρωινιάτικα μου έφτιαξε τη διάθεση.:lol: :lol: :lol:
Και μέσα στη μετριοφροσύνη την βλέπω…
Και δώρο μία απορροία : Στους λόγους που θα βγάζει στη βουλή στις 10 λέξεις οι 8 θα είναι sexy ???:lol:

comment στο youtube για το κλιπ της σαρρη (sr για τα greeklish):

gmiste me gmiste me
sto p*utso sas afiste me
gia na zoulo na glyfo
kai stiste me sto toixo.

Koitate tis vyzares mou
pou steino stin othoni
kai einai to kathena toys
oso ena peponi.

Exo kai k*lo strogylo
kai ksero na ton steino
kai me afto mou to proson
prothipourgos tha gino.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: