Συμβουλές για την εξεταστική

Παρενέργειες του να δίνεις 8 μαθήματα μέσα σε 10 μέρες:

Πηγαίνεις στο Ticket House. Αγοράζεις το 40αρι εισιτήριο για Muse. Βάζεις τα ρέστα στο πορτοφόλι κρατώντας το εισιτήριο. Σου πέφτουν τα γυαλιά ηλίου κάτω. Σκύβεις και τα μαζεύεις. Περπατάς και στον πρώτο κάδο πετάς τα διαφημιστικά φυλλάδια που σου είχαν μοιράσει και επειδή είσαι καλό παιδί και τους θες να τελειώνουν μια ώρα αρχίτερα τα παιδιά, τα έχεις δεχθεί. Μπαίνεις στον Παπασωτηρίου. Ψάχνεις τις τσέπες σου. Το εισιτήριο δεν είναι πουθενά…

Κάπως έτσι, αναγκάζεσαι να ψάχνεις στα σκουπίδια της Πανεπιστημίου για να βρεις το εισιτήριο σου… Ευτυχώς που το βρήκα (το είχα τσαλακώσει κι όλας σε σφαιρικό σχήμα)…

Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα Σκατα

Ομαγάδ ρε :-s Αφού το βρήκες, πάλι καλά :lol:

ευτυχώς ήταν πάνω πάνω σε μικρούς κάδους, αλλά και πάλι έπρεπε να βάλω χέρι μέσα για να το βγάλω…:oops:

Ρακοσυλλεκτη…

λάτρη της κατσαρίδας…

Απο αυριο θα ξεκινησω να σας δινω συμβουλες για τις εξεταστικες σας στον καθενα προσωπικα και ισως καταφερετε με αρκετη προσπαθεια να καταφερετε αυτο που εχω καταφερει εγω.Εδω και 6 εξαμηνα ακομα δηλωνω τα μαθηματα του πρωτου εξαμηνου…Για πληροφοριες του μοροου

Αν δεν το βρισκες καποιος ρακοσυλλεκτης θα περνουσε καλα στις 4 Οκτωβριου.:stuck_out_tongue:

Ουτε εγω δεν εχω φτασει σε τετοιο σημειοι…

Τι να κάνω ο καψερός?

Το αστείο είναι, ότι αν δε το έβρισκα, θα αγόραζα νέο 40αρι και ας έκανα το σκατό παξιμάδι, γιατί με όλο αυτό το διάβασμα, αυτή τη συναυλία την περιμένω πώς και πώς :stuck_out_tongue: