Γεια σας παιδιά!

Ρε 6 σελιδες σε 1 ωρα ρε πεφτουλες.
Γεια σου σοφι αν και γενικα πηξαμε στα σοφι. Μετα το σοφι καπα ηρθε το σοφι παπακι.

(εδώ θα ήθελα να τονίσω, ότι αν είχα τη ταμπέλα του moderator προφανώς δε θα σοδόμιζα έτσι τα τόπικ… Αλλά μιας και είμαι senior member…:stuck_out_tongue: )

Οκ το πρωτο ηθελα να το πω αλλα θα με λεγατε ζηλιαρα.:stuck_out_tongue:

Δευτερον, τα Σοφι θα κατακτησουν τον γκοσμο:!:

Σοφι παπακι, πες οτι μενεις και Αλιμο…

Sofi@ είσαι και εσύ γκαντεμόσαυρος;

ε παιδια τι γινεται πολυ ανακριση πέφτει…:lol: που να πρωτοαπαντήσω

Κρίμα:(

sofi@ που θα πρωτοαπαντήσεις;

Και στα δυο… Κατω δεξια στα ποστ εχει την επιλογη “Quote”… Επισης, διπα εχει τιν επιλογη “+” οπου επιλεγεις τα ποστ που θες να κοουταρεις και πατας “Post Reply” στο κατω αριστερο μερος της οθονης…

:slight_smile:

ρε αφήστε την scorpionίστρια στην ησυχία της…έλεος,τι να πω,έχω χάσει κάθε ιδέα για σας.για όλους σας.δηλαδή,κρίμα.

Σοφι ποιος σου την πεφτει πχιο ΑΣΧΗΜΑ?

In other words:
Γεια σας, ειμαστε και κανουμε ενα γκαλοπ και θα θελαμε να μας πειτε ποιος ειναι ο σουπερ πεφτουλας του φορουμ γιατι στο τοπικ “Η ωρα του λαου” υπαρχουν διαφωνιες.

Εγώ δεν της τι πέφτω,κουβέντα πιάνω:roll: προσπαθώ τουλάχιστον:lol:

Κανένας δεν μου την πεφτει άσχημα ενταξει…απλα δεν περίμενα να υπαρξει τοσο συνοστισμός!:-k

Φοραει κουκουλα ρουφιανου
Και σε αυτο αλλα και στο τοπικ του Ντεξτερ παντως ο Freedom εχει τα περισσοτερα replies.
Βγαζει κουκουλα ρουφιανου

Ο Φριντομ εχει σε ΚΑΘΕ τοπικ τα περισσοτερα ριπλαηζ.

για αυτό είναι λίγες οι γυναίκες στο φόρουμ. Γιατί την πέφτει σε όλες…

Σπαμμερ ναι, πεφτουλας οχι.

κόψε τα σάπια… Όλοι σε έχουμε μάθει πια… Άσε που εσύ παρασέρνεις και τον red pyramid…

Sofi@ μας διαβάζεις ακόμα ή βαρέθηκες; Απλά γράφω νέο κειμενάκι στο μπλογκ μου και μέχρι να μου έρθει έμπνευση ποστάρω… δε σε πειράζει ε;

πού είχε πάρει το μάτι μου κάτι κατάρες για adsl δώθε ρε γμτ…:roll:

το μάτι σου να τις ξαναπάρει, μπας και τις καταλάβει αυτή τη φορά…