Ταιριαστα ζευγαρια

Ο Θεριός και εγώ!!!:smiley:
Θα είμαστε στο Berlin…και ενώ εκείνος θα κατεβάζει μπρούσκο και μπύρες, εγώ θα πίνω μαργαρίτα φράουλα με φράουλες θερμοκηπίου…και θα μιλάμε με τις ώρες για μάγισσες,ξωτικά και μάχες!!!
Τι άλλο να σας πω…έρωτας!
…όπως έρημος:roll:

Απ’ τα Σκόρπια

Ρε εσείς είστε η αιτία που έχω συνέχεια λόξυγγα??
:-k :-k

Μάλλον όχι…:lol: ,δεν έχουμε φύγει ακόμη από τα μαγισσάκια της Αγγλίας…για να περάσουμε τη Βόρεια θάλασσα.

Με φώναξε κανείς???

παρούσα και από κεφτεδάκια όλο και κάτι γίνεται :smiley:

=P~ =P~

Φριντομ και Μπλακι και αναλ στο τραπεζι του μπιλιαρδου.

Zafrock και emo και αναλ στο θρανιο της ταξης…

Ε οχι να μας βιαζουν και τα εμο. Ξεφτιλα.

Αν ειναι αν πεταξει το ωμο κρεας του freedomofrock στο κοινο τοτε θα παω και εγω και ας τους εχω δει τοσες φορες.

Ωχ αρχισαμε παλι…:stuck_out_tongue:

Rocco Sifreddi και Αννα Δρουζα.

Μπας και παρατησει την τηλεοραση η “θηλυκη”(ο Οντιν να την κανει…) εκδοχη του Γιατσεκ Γκμοχ.

Ο καρβου με τον ρεντ πιραμυδ γιατι…απλα ετσι

Ωχ ωχ, σκοτεινά, γκρίζα σύννεφα μαζεύονται στον ουρανό, προβλέπω να ξεσπάει θύελλα… :-s

:lol:

Εγώ με τον καρβού???

:lol2: :lol2: :lol2: :oops:

Ντάξει, προσκυνώ! :bow:

Μπορώ να το ζήσω αυτό το σκηνικό; [SIZE=“3”]Μπορώ; [/SIZE] [-o<

[SPOILER]Mε μια μικρή διόρθωση!
Είναι γνωστό ότι εσύ είσαι δεσμευμένος με τις κυρίες Evangeline Lilly (Kate στο “Lost”) και Ali Larter (Niki στο “Heroes” για τους μη γνωρίζοντες!)!
Έλα όμως που έχεις τις κατακτήσεις σου και στο βρετανικό νησί!
Σε θέλει και η μικρή αδερφή της Lauren!


Αυτή από δεξιά! :--

Οπότε είσαι και εσύ στο οικογενειακό δείπνο! 8)

Και ακολουθεί ο διάλογος:

S.H.:Exeis ola ta singles mas Ntimitris?(Greeklish για την αγγλοελληνικη προφορα…)
Μaiden1979: Εννοείται κυριε Harris.
Hokam: Και το picture disc του “Remember Tommorow” που είχε βγει μόνο στη Σιγκαπούρη σε συγκεκριμένο μπακάλικο σε 15 αντίτυπα τον Οκτώβρη του 81;
Maiden1979: Mε όλο το θάρρος Κώστα, αλλά προφανώς μιλάς για το b side του “Τhe Number Of The Beast” 7ιντσου single που κυκλοφόρησε στις 26 Απριλίου του 1982! Από αυτό, μόνο κάποιες περιορισμένες κόπιες κυκλοφόρησαν σε colored vinyl (red για την ακρίβεια) και εξολοκλήρου για το U.K.!

[SIZE=“1”]Τσουγκρίζουμε τα ποτήρια και συνεχίζω…[/SIZE]
Αυτός ο τίτλος κυκλοφόρησε για πρώτη φορά σε pictured disc πολύ πρόσφατα, στις 3 Ιανουαρίου 2005 και πάλι για περιορισμένο αριθμό αντιτύπων! Για να μην νομίζει και ο κύριος Harris ότι εμείς οι Έλληνες δεν είμαστε οι πιο πορωμένοι οπαδοί των Iron Maiden…

Α ναι και φυσικά τα έχω, ξέχασα να σας το πώ!

…και συνεχίζουμε το φαγοπότι με την οικογένεια Harris! 8)

:drunk: [/SPOILER]

Πλακα κανεις…

Αδερφες της? Κορες του Steve?

Εγω και ο Johnny Depp… καρδουλες καρδουλες:oops: :oops: :oops:

Μα ταιριαζουμε, αληθεια…=P~

:evil: :evil: :x

Τεσπα θα το προσπεράσω…

Εγώ και ο David Coverdale:roll: Είμαστε και τα δύο καστανοξανθούλικα:D

Και μην ξανακούσω αυτό για την 40άρα για τον θεό και τα πάρω…α.:stuck_out_tongue: