Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί

Οι καθηγητες στην σχολη μου (Φυσικο Πατρας) ειναι τοσο μα τοσο στον κοσμο τους.

:wink: 8)

…είμαι τόσο γαμάτος…

Γιατί είσαι εσύ…

Έλα ρε συ, ο Κατσιάρης τι έχει ας πούμε?

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν τον ειχα ποτε.Οι αλλοι παντως,οχι ολοι ευτυχως,ειναι απο αλλο πλανητη.

ειμαι η ομορφοτερη, η εξυπνοτερη, η πιο ταλαντουχα…
σκορπιονιστρια…

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Bασικά για πλάκα το είπα. Ο Κατσιάρης είχε βαθμολογήσει έναν φίλο μου με (- άπειρον)…στα επίσημα αποτελέσματα που ανακοίνωσε… Και όταν ο φίλος μου του ζήτησε τον λόγο του είπε:

“Βασικά, έχεις πάρει 8, αν εξαιρέσεις το συγκεκριμένο λάθος, το οποίο αντιστοιχεί σε - άπειρο. Λοιπόν όπως ξέρεις: - άπειρον + 8 = - άπειρο… Καταλαβαίνεις, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.”

(Τα ξέρω καλά τα ανώμαλα της σχολής σας, μιας και εγώ εκεί δίπλα ήμουν.)

Αχα! Μαθηματικο ετσι ?Καλα και εκει δεν πανε πισω.Εχω ενα φιλαρακι εκει τελειωσε στα
5 χρονια και τωρα κανει μεταπτυχιακο.

το 80% των κοριτσιών στην Αθήνα είναι σαν να βγήκαν μόλις από κομμωτήριο-κέντρο αισθητικής τελοσπάντων-!

Α μπράβο, απορώ κι εγώ με αυτό. Μα ΠΩΣ το κάνουν; 8O Λες και ο αέρας δεν τις ξεμαλλιάζει, λες και το νέφος δεν τις αγγίζει. Θέλω κι εγώ.

Καντε και εδω δουλεια αμα θελετε… http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4570&highlight=�����
Οn topic,γιατι δεν ερχονται οι Lamb of God στην Ελλαδα?
Θελω και εγω αυτο που γινεται στην αρχη…
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=jqK_0BbZGJY&mode=related&search=

:twisted:

Αυτά είναι…

:smiley: (Τέτοιο σκηνικό ακριβώς σε μικρότερη κλίμακα βέβαια είχε γίνει στους Stampin Ground στην Πάτρα το 2003…)

Davidian,ποσο καυλοτικο live θα ειναι αυτo…

Machine Head,Lamb of God,Disturbed,στην Ελλαδα με 40 ευρο.Tο θεμα ομως ειναι οτι μπορει να μη βγουμε ζωντανοι απο εκει μεσα… :lol:

Γιατι ο Steven Wilson να εχει τοση εμπνευση…ειναι εκνευριστικος!:stuck_out_tongue:

…γιατι ο ελληνικος λαος εβγαλε παλι την νεα δημοκρατια!τι αλλο πρεπει να κανει?

Να αυτοκτωνησει μετα απο αυτο…:stuck_out_tongue:

Θα αφήσω εκεί τα κόκκαλα μου κανονικά…

:lol:

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι πιο γαματος απο τον Gigatron…:stuck_out_tongue:

στη Μπουγατσουπολη θεωρουν τυρι μονο το κασερι