Σωσίες!

Ε όχι και το θεόμουνο με την πουστάρα…

:?
Σαν τραβέλι είναι.

Μπορεί να την αδικεί και η φωτό, πάντως.

για τον ζαχαρατο πήγαινε το θεόμουνο :stuck_out_tongue:

*ρε rasputin.πουστάρα. really? το 2013??

Άστα αυτά. Κακιά πουστάρα είναι!

α οκ. αμα είναι και κακιά εχει δίκιο…

  1. Η Καινούργιου μου βγάζει άγρια ένστικτα για κάποιο λόγο και γι’ αυτό τη θεωρώ θεόμουνο…Τα μπούτια της ήταν ο μοναδικός λόγος που, ναι θα το πως και ας φάω κράξιμο, υπάκουσα κάποιες φορές στο επιτακτικό ‘‘Δέστε τους’’… :smiley:

  2. Αν και είναι μάστερ στις μεταμφιέσεις…Αδερφάτο των ιπποτών…Δεν δέχομαι τίποτα λιγότερο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πασίγνωστοι

ο δρακοπουλος ηταν μαζι με τον σιλα,μια ηλιαχτιδα καλου γουστου στα σφηνακια.

Ερασιτέχνης ηθοποιός στην Καβάλα

The one and only

Knightley was chosen to play Queen Amidala’s decoy in Star Wars Episode I: The Phantom Menace because of her close resemblance to Natalie Portman, who played the Queen. Many people (including their mothers) had trouble telling them apart during the filming of The Phantom Menace. Her voice was dubbed-over with Natalie Portman’s voice after filming; Natalie recorded both the Amidala and Sabé voices in post-production.

Εντάξει τα περισσότερα είναι σχεδόν ίδια όσον αφορά στη στάση του σώματος κλπ…Αλλά ο Cooper με τον Fiennes…??? WTF…??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

λιγουλακι

Matt Cameron, ντράμερ των Soundgarden

Skinny Pete από Breaking Bad

Ο Βασίλης ο Δημητριάδης (ΑΕΚ ολε, οριτζινάλ, οριτζινάλ, οριτζιναααααάλ)

[SPOILER]
[/SPOILER]

…με το Vince το Vaughn (The cell, Dodgeball, Wedding Crushers κ.λπ)

[SPOILER]
[/SPOILER]

Βρήκα τους σωσίες των 2 Spinal Tap.

[SPOILER]

[/SPOILER]

[SPOILER]

[/SPOILER]

Bump.

Pavel Nedved, ένα από τα κορυφαία αριστερά εξτρέμ της τελευταίας 20ετίας, μαζί ξέρω 'γω με Djordjevic και Giggs. Ο άνθρωπος που οι βολίδες του έκοβαν κώλους, γαμούσαν συνειδήσεις και έκλειναν σπίτια.

Arjen Lucassen, ένας από τους κορυφαίους μουσικούς του ευρύτερου ροκ-μέταλ ιδιώματος της τελευταίας 20ετίας. Ο συνθέτης κάποιων από τα συγκλονιστικότερα concept albums.

Λοιπόν, Πανούλη, δε θα το πιστέψεις: έχεις δίκιο!

Να πω κι εγώ για δυο τύπους που όταν συνειδητοποίησα την ομοιότητά τους μου φυγε η μαγκιά.

[B]Αργύρης Θανασούλας,[/B] πρωταγωνιστής της cult splatter διλογίας “Το Κακό”, μία από τις πιο απολαυστικές προστυχόφατσες του ελληνικού κινηματογράφου.

[SPOILER][/SPOILER]

[B]Keith Allen,[/B] βετεράνος Ουαλός ηθοποιός (δείτε τη σειρά “Robin Hood” μόνο για πάρτη του), πανκιό, αναιδέστατο τρότσκι που παλιά πήγαινε σε εκπομπές τύπου Πρετεντέρη και τα έκανε όλα πουτάνα, μέγας γυναικάς που έχει πάει με τη μισή Βρετανία και γενικώς γαμάτος τύπος - μία από τις πιο απολαυστικές προστυχόφατσες του παγκόσμιου κινηματογράφου.

[SPOILER][/SPOILER]

Ο δευτερος δεν φερνει και λιγο στον Ρενω;