Σωσίες!

Τι σειρα ησουν ρε σμηνιταρχε?Εγω Β-05.

Τολκκι πανε.Επικ ξυσιμο.

Πας καλα?εκτος και εισαι στρατογκαβλος και γουσταρεις ΟΥΚ και ΛΟΚ…οποτε πασο…η σκληραγωγια ειναι μια λεξη αγνωστη στις μοδιστρες…ειδικα αν εισαι και υγειονομικο οπως ημουν και αοπλος λογω μυωπιας…αστα…καμπινγκ προσκοπων ηταν για μενα…ολη την μερα φαι,τηλεοραση και υπνος!!

3η Μοιρα στην Τριψολη…α και δεν στο πα…Β 2005…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ω ναι!!!Ενας χρονος τσαμπα φαι!!!

Ελα ρε σειρα…:stuck_out_tongue:
Με τον Ρεμο παρεουλα?

Εγω ημουν στον χειροτερο θαλαμο της 3ης Μοιρας…Α4…ο Ρεμος ηταν στην Α1…ειχα φιλους που λεγανε γιάυτον…ολοι τρεχανε να του παρουνε αυτογραφο και να φωτογραφηθουν…εγω ουτε καλημερα…σιγα μην δωσω σημασια …τον εβαλαν υπηρεσια εστιατορια και κοιτουσε με τα χερια στις πλατες πως εβαζαν οι αλλοι τις μεριδες…ασε που το βραδυ ετρωγε στην λεσχη αξιωματικων με τους ανωτερους αξιωματικους…ασε που οταν ηρθε 3 μερες μετα ,ειχε και βασταζο εναν παλιουρα να του κραταει τις βαλιτσες!! αισχος ρε!!τουλαχιστον μας εκανε μια συναυλια και ειχε χαβαλε…αλλα μετα βαλανε τον θαλαμο μου (ως ρεμαλια) να μαζεψουμε τους παγκους!!!

χαχαχαχα,ναι το θυμαμαι το λαμογιο με το βασταζο που λες.Στο λαηβ δεν εκατσα,ειδα τον Πυροβολακη πως τον λενε αυτον και κοιμηθηκα.Εγω ημουν 2η μοιρα και η Τριψολη ηταν ο χειροτερος μηνας εβερ αλλα μετα…:sleep: :sleep: :sleep:

τεσπα αρκετα οφ τοπικ βγηκαμε.:stuck_out_tongue:

ΥΓ’Αυτος τουλαχιστον εμφανιστηκε.Εμεις ειχαμε τον Κατσουρανη στη μοιρα οπου εξαφανιστηκε απ την πρωτη μερα κιολας…

Ο Κατσουρανης?Εκεινος ο μποξερ με ειδικευση στα πλαγια αουτ?

Τι λες ρε μαλακα, σιγα μην ξερει ο Κωστας τον Κατσουρανη.

Tι λετε ρε αμπαλοι που δεν ξερω τον Κατσουρανη.Ειναι ο καλυτερος μεσαιος φλας μπακ που χει περασει απ την Ατλετικο Ταναγρας.

Σημερα τρωω φλασιες. Θυμηθηκα ποια μου θυμιζε η Αλοε.

[SPOILER]

Ο Θεος να σε φυλαει απο τον Υπερλιγουρη :papas: [/SPOILER]

E 04 1η μοίρα ψάρακα…

:stuck_out_tongue:

Τσου ρε παλιουρα!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol: εχω λιώσει μιλάμε!!

Το τοπικ μπορει να κλειδωθει.

Ωωω, αρκετά τιμητικό θα έλεγα. :-s :oops:
΄στω! :blink:

Στη διαφημιση του megalicious με το λεωφορειο στην παραλια σε καποια φαση εμφανιζεται ο Ανγκμαρ:!:

Απαντηση στον αποπανω…
Που μπορω να το δω αυτο χωρις να λιωσω στο Mega??

Σε γιουτιουμπ παντως δεν το βρηκα. Εγω οσες φορες εβαλα Μεγκα παντως το παιζουν.