Εεεε ..γειά!

Ξενοδοχειο ειμαστε?:-s

Φρεσκιες πετσετες στο 3ο συρταρι και πρωινο σερβιρεται στις 8.

Καλώς ήρθες!!πολύ καλοί οι sigur ros!
Kαλά posts+καλά να περνάς!:smiley:

Εξοχες επιλογες θα ελεγα! Welcome girl!!

Καλως ηρθες!:smiley:

:respect:

καλως ηρθες

καλη δυναμη…!!!

Καλως ηρθες!Καλα posts και να περασεις καλα στην παρεα μας.Ωραια ενδιαφεροντα.8)

καλως ηρθες! :slight_smile:

οφ τοπικ σχολιο:

[SIZE=“2”]ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ :!:[/SIZE]

Καλώς την

:x :x :x Μα κανεις καινουργιος δεν ακουει RAINBOW?

Τελος παντων, καλως ηρθες[-X (Πλακα κανω:wink: )

Γι αυτό βάζεις στους φίλους σου ν ακούσουν ρέινμπαου και μετά τους λές να γραφτούν εδώ?

8O Τι λες; Τρεμω καθε ωρα και στιγμη μηπως γραψουν καμια ακαταμαχητη μαμακια και με κανουν ρεζιλι…

Ποστ του αιωνα.

Ε, η αληθεια ειναι οτι γραφω και εγω μαμακιες ωρες ωρες (οπως στο τοπικ με τα τρεντονια. Σου ζητω συγγνωμη led zeppelin για τις παπαριες, δε θα ξαναγινει:wink: ,. αλλα να εχω και τις πιπες των αλλων?

Μονο ο Μεριλιν Μανσον δεν εχει τις πιπες των αλλων.

:lol: :lol: :lol:
Μην εισαι και τοσο σιγουρος. Ολο και καποιον σαν και αυτον θα εχει και στο Nip Tuck:p

Τσ…τσ…,πλάκα μου κάνεις ?στα 15-16 άναβα κεριά στον Dio …ε,μετά μεγάλωσα ακουσα όλη τη δισκογραφία,την ξανάκουσα και μετά παραμεγάλωσα:thumbdown: και έγινα indie προσωπικότητα:D …Πώς είναι δυνατόν να ακούσεις ροκ (οποιοδήποτε είδος) αν δε σε μεγαλώσουν πρώτα οι παππουδες… :slight_smile: :metal:

Δεν αναβες καιρια στον RITCHIE ομως[-X
:stuck_out_tongue:

:slight_smile: :smiley: Παράλειψη μου…Συγνώμη…Όταν βρώ εκκλησία μπροστά μου θα τα ρίξω τα καντηλ…εεε εννοώ θα τ ανάψω τα κεριά μου…:slight_smile: :stuck_out_tongue: