Παρανοϊκη υποκουλτουρα

Κοτόπουλο λεμονάτο στα κάρβουνα…Και αφήστε τους Γιαπωνέζους να τρώνε σούσια και noodles…

Τα noodles τα σπανε ρε…Το ιδιο και το κοτοπουλο με κινεζικα μανιταρια και μπαμπου.=P~

Μήπως ακούς και Kokkoto?
:lol: :stuck_out_tongue:

Δεν μπλεκω το φαγητο με την μουσικη.:slight_smile:

να κανουμε πολ: πχοια ειναι πχοιο τρομακτικη?η νεκρη απο το δε ρινγκ που βγαινει απο το χαζοκουτι και κατασπαραζει αδιστακτα τα αθωα θυματα της κατα τη διαρκει του ανεμελου αυνανιζμου?..η την κοτοκο τη
βιονικη κινεζογιαπονεζα η οτι αλλο ειναι με την emoμετσαλ εμφανιση που σηκωνει ορθια την τριχα??α??

λεπον ον τοπικ πιστευω οτι το κοτοπουλο ειναι διαχρονικο και πρεπει να το τιμησουμε…

Εξάλλου το κοτόπουλο έχει τη γεύση των πάντων… Ακόμα και της Κοκότο

Πυραμίδα σε συμπαθώ πάρα πολύ! Γι’αυτό θα σου πω την αλήθεια… προτιμώ το κοτόπουλο! (Από την Κοτόκο).
Ψητό στα κάρβουνα,στο φούρνο,στην κατσαρόλα λεμονάτο ή με πάπρικα,τηγανητό,βραστό με την κοτόσουπα… κτλ…:stuck_out_tongue:

κοτοπουλο εννοειται ετσι κι αλλιως ο κοκοτας δεν τρωγεται με τπτ

Κοτο-στοπ :lol2: Μαγαζί στο Λουτράκι, με απίστευτα αστείο λογότυπο.

kotoko-stop singing!!!

[SIZE=“6”]KO(Σ)ΚΩΤΑΣ!!![/SIZE]Μιλάμε για όλα τα λεφτά…

πλακα πλακα το γλυφα το κοτοκογιαπωνεζακι…:smiley:

το 99, πρωτη μου χρονια στην αγγλια συγκατικοuσα με κατι τετοια στην εστια…σεπτεμβρη που γυρισα απο τις διακοπες μπερδεφτηκε μια κουτα μιας κοτοκο-πιτσιρικας στα πραματα μου…γεματη cdia…πω, λεω μου’φεξε :)… βαζω ενα να παιξει…κοτοκοκατασταση…βαζω δευτερο…νομιζα πως μετακομισα ιαπωνια…αιντααααα…εφυγε η κουτα απ’τον 5ο…αφου κρατησα τα παιχνιδια του playstation 1…:smiley: . :lol:

μπηκα και γω στο youtube να δω τι ειναι αυτη η Κοτοκο και αυτη τη στιγμη ειμαι στο πατωμα

Εγω μπηκα youtube επειδη με ωθησε το ποστ του Vangelis και εχω να πω οτι ειναι παρανομο να βαζουν τα παιδακια να δουλευουν απο τετοια ηλικια.

Αντε να την φερουν Ελλαδα να παιξουν και σαπορτ τα ζουζουνια.

Suki Suki Suki… δεν μπορω ψοφαω

:lol: :lol: :lol: :lol: πεθαινω λεμε!

δεν εχεις κ αδικο!
παντως τα κερασια εχουν ενα ιπονουμενο!:lol:

ΘΕΕΕ ΜΟΥ! Η στρουμφίτα είναι γιαπωνέζα!!!8O 8O 8O

Χωρίς επιλογή “Πορτατίφ” αναγκαστικά “Κοκοτό”

H Πολυξένη την πατάει χάμω όμως…

“την επεσες στην φιλη μου στο παρτυ μου και θελω ολους τους φιλους σου για παρτυ μου”

ανετα…